Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.727
Cevap
31
Favori
443.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    CR2032 kullanıyor zaten. Duracell'inkini aldım değiştirdim.
  • 2011 model kullanıyorum çok memnunum. Yanlız 4x4 nasıl nezaman çalısıyor hala anlamadım

Türkçe amarok kullanım klavuzu olan paylaşırsa çok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::ExtremE::

Merhaba arkadaşlar ben de bugün sıfır eski yüz 2016 model kum beji 4x4 otomatik Highline paket araç satın aldım ancak memnun kalmadığım fazlaca yanı var sizlerle paylaşmak istedim:

1. Aracın direksiyonu fazlasıyla sert, özellikle araç dururken lastik çevirmek zorunda kaldığınızda epey eziyetli oluyor.

2. Özellikle 120 den sonra çokça rüzgar sesi geliyor kabinin içine ve bu sesle beraber hafif bir ıslık sesi duyulmaya başlıyor.

3. Aracı alırken 180 beygir motordan çok şey beklemisim, maalesef beklediğim performansı alamadım. Şehir içinde dur kalkta pratik ancak uzun yolda 120-130 dan sonra hantallasıyor, gitmek istemiyor.

4. Uzun yolda 120-130 süratle 10 litre gibi bir ortalama yaptı bana uzun yolda çok geldi, daha makul bir yakıt beklerdim.

5. Highline paket deyince insan bi deri koltuk, koltuk ısıtma - sogutma, xenon far hiç olmadı bi led çerçeve, dokunmatik ekranlı media, geri görüş kamerası, şerit takip, kör nokta uyarı gibi şeyler bekliyor fakat sürücü koltuğunun dahi mekanik aksamla hareket ettiğini görünce fazla bir arayışa giremiyor :)

Şimdilik gözüme takılanlar bunlar, bakalım zamanla daha nereleri gözümüze takılacak :)

Bendeki v6 dada yüksek hızlarda sinir bozucu oluyor bu ıslık sesi. Nerden geliyor nasıl çözülür acaba

• Merhaba arkadaşlar forumu en baştan okumaya başladım fakat bi kaç sorum olucak amarok ile ilgili 2012 model 2.0 tdi otomatik almak istiyorum..

Bu araç 4x4 mü yoksa 4x2 mi

Vergisi ne kadar

Kasko ve trafik sigortası ne kadar

Şanzımanla alakalı kronik sorun var mı

Tam otomatik mi yoksa dsg şanzıman mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slckalc -- 16 Ocak 2018; 9:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slckalc

Merhaba arkadaşlar forumu en baştan okumaya başladım fakat bi kaç sorum olucak amarok ile ilgili 2012 model 2.0 tdi otomatik almak istiyorum..

Bu araç 4x4 mü yoksa 4x2 mi

Vergisi ne kadar

Kasko ve trafik sigortası ne kadar

Şanzımanla alakalı kronik sorun var mı

Tam otomatik mi yoksa dsg şanzıman mı

Yanılmıyorsam 4x2 otomatik 2014 yılında geldi ilk olarak. Dolayısıyla baktığınız araç sürekli 4x4 olanlardan. Yalnız 2013 öncesinden almanızı önermem; 180hp'den aşağı olmasın.

vergisi tam sınırda olduğu için (4-6 ile 7-11 arası) 1.385,50 TLx2 olabilir veya 814,50 TLx2 olabilir.

Kasko ve trafik sigortası tamamen size kalmış. Ancak kamyonet olduğu için otomobilden yüksek olacaktır.

Araçta ZF şanzıman kullanmaktadır. Sahibinden'i açında daha yıllardır ne kullandığından haberi olmayan bir sürü dingil göreceksiniz itibar etmeyin. Bu arada 2010-2011 civarında araçta DSG kullanıldığına dair bir söylenti var. ben hiç rastlamadım ama öyle bir araç varsa da uzak durun. ZF çok süper bir şanzıman. Şanzıman bu araçtaki en sağlam parçadır muhtemelen.

• Teşekkür ederim peki kasko orta yaşlı birine ne kadar çıkar acaba yada trafik sigortası bu çok önemli bir husus haline geldi artık

• slckalc S kullanıcısına yanıt
    Bunu bir sigortacıya danışsanız daha kesin sonuç çıkar.

Mevcut bir aracınız varsa onun hasarsızlığını aktararak 2.000TL çıkacak sigortayı 800TL'ye yaptırabilirsiniz.

Ben Kasım ayında 0 amarok aldım, eskisinin hasarsızlığını aktardım 669,27TL ödedim. Sanırım daha ucuzu da yoktur.
  • Şimdi baktımda 2018 lerde 2.0 motor yok .artık 3.0 anlaşılan amaroklar.

• Merhaba. Amarok 3 lü gösterge nereden temin edebilirim yardımcı olabilirmisiniz.?

• nemesis kullanıcısına yanıt
    Bu ıslık sesi tam olarak nereden geliyor? Arkadan geliyorsa ve kasa açık tipse, kapattırmadıysanız o yapıyor olabilir. Roll bar, üstteki tavan rayları vb. aksesuarlar yapıyor olabilir.
  • Jackal78 kullanıcısına yanıt
    Kasa kapalı. Kasa kapama haricinde hiç aksesuar yok. Tam nerden geldiğini kestiremiyorum. Sağ taraftan bir yerlerden geliyor.

• Arkadaslar selam

2011 honda accord kullanıcısıyım arabamı satıp 2.el 2017 amarok almak ıstıorum %90 sehirde kullanıcam onerırmsnz onerırsenız 4x2 mi 4x4 mü önerırsnız?

• belinelli kullanıcısına yanıt
    araziye çıkmak gibi bir düşüncen yoksa 4x2 işini görür. ben 5 yıl kullandım 4x2. 1 yıldırda 4x4 kullanıyorum.
    4x2 senin işini fazlasıyla görür şehir içinde.
  • murat8361 kullanıcısına yanıt
    4x2 ler 2.0
    4x4 ler 3.0 artık bildiğim kadarı ile.
  • req16 R kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 2017 yılı itibari ile 4x2 ve 4x4 amarokların hepsi de 3.0 motor. Bi söylenti var eğer ki 2020 yılında yeni kasa amarokla beraber tekrardan 2.0 motor üretileceği bashediliyor.
  • Beyler manuel vites için difransiyel yağı ve şanzıman yağı tavsiyesine ihtiyacım var yardımcı olacak var mı ?
  • Transporter ve Amarok orjinal jant ve lastik takımı 255*60*18 ( 2017 üretimi )

AMAROK orj jant lastık takımı 3000 km kullanıldı. Jantlarda cızık yoktur lastıkler 2017 9. hafta üretimi.Arazi için jant lastık takımı taktığım için çıkardım. alıcısına hayırlı olsun. Lastikler Continental sıfır fiyatı tanesi 750-800 tl civarı lastiklerim sıfırdan farksızdır.Bijon aralığı 5*120 transporter araçlarada uyumludur. istediğim fiat jant ve latikler için toplam 3000 tl
     VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

ilan linkim :https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-amarok-orj-takim-3000-km-kullanildi-5x120-255-60-18-2017-uretim-566381498/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulotay -- 10 Temmuz 2018; 17:43:14 >

• Satılık Amarok katlanır kilitli kapak

7 ay kullanılmış temiz içinde alet kutusuyla birlikte. Çift kilitli önden ve arkadan katlanabilir eksiksiz ürün markası KONUK katlanır kilitli kapak internette videosunu bulabilirsiniz. istediğim fiat 1600 tl VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

sahibinden ilan linki :https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-amarok-katlanir-kilitli-kapak-565996513/detay/

• isitan55 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, benim aracımda da benzer sorun var. SAĞ arkadan makas sesi olduğunu düşündüğüm gıcırtı sesi geliyor. Bu tip problemlerde genelde servisler baştan savma iş yapıyorlar. Utku Usta hangi serviste?, İstanbul damı?
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.