Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.726
Cevap
31
Favori
443.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 4x4_tutkunu

Aracınızın modeli nedir? Bu değişim bütün Amaroklar için geçerli mi?

2012 otomatik. Butun amaroklar icin gecerli oldugunu sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 3 Ocak 2014; 21:28:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontrol için bir link buldum ama şase numarası gerekiyor oradan kontrol edicem eğer çağırıyorlarsa servisi arıcam artık :/
  • 4x4_tutkunu 4 kullanıcısına yanıt
    linki paylasabilirmisin , bende de 2012 arac var kontrol edeyim.

Araci derin camurda deneyen var mi? Manual araclarda LOW ayarina almak gerekiyor sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman

linki paylasabilirmisin , bende de 2012 arac var kontrol edeyim.

Araci derin camurda deneyen var mi? Manual araclarda LOW ayarina almak gerekiyor sanirim.

http://www.volkswagen.de/de/servicezubehoer/VolkswagenService/rechte_marginalspalte/abfrage_rueckrufaktionen.html

patikada giderken derin bir çamur çıktı 50 metre uzunluğunda hiç istifimi bozmadan 4x2 modunda geçtim arka boş olduğu için yanlama eğilimi gösterdi ama ters yöne çeviricince toparladı. Boşuna 4x4 aldığımı düşünmeye başaladım

Derin çamurda değilde aşırı engebeli bir arazi vardı tümsekler çok yüksekti o zaman Low ayarına aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4x4_tutkunu -- 4 Ocak 2014; 22:09:36 >

• EVET BENİDE İZMİR GAZİEMİR VOSMER DEN ARADILAR AYNISINI DEDİLER BU PERŞEMBE GİDELİM BAKALIM NE OLCAKSA ARTIK. BAKAR ANLATIRIM SİZEDE @nemesis
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

Arkadaslar beni bugun servisten aradilar. İstanbul vw acarlardan. Arabayi geri cariyolarmis. Almanyadan komut gelmis sanirim. Yakit geri donusum hortumu gibi bisey soyledi. O hortumlarin salinimini ve titresimini azaltan klipsler takcaklarmis.
    quote:

Orijinalden alinti: nemesis

Arkadaslar beni bugun servisten aradilar. Istanbul vw acarlardan. Arabayi geri cariyolarmis. Almanyadan komut gelmis sanirim. Yakit geri donusum hortumu gibi bisey soyledi. O hortumlarin salinimini ve titresimini azaltan klipsler takcaklarmis.

EVET BENY DE YZMYR GAZYEMYR VOSMER DEN ARADILAR , AYNI SORUN YÇYN. BU PER?EMBEYE ORDAYIM BAKIP GÖRELYM NE OLACAK
  • Servisi arayıp bana Almanya vW den mail geldi aracım geri çağırılmış dedim (koftiden)
    Hemen kayıtlara bakıyorum dedi Ewet ama geri çağırılma değil kampanya var dedi arabanızın yakıt sistemindeki hortumlar güncellenecek.
    Cuma 13:30 da gelin işlemlerinizi yapalım dediler. Ben bu işten bir şey anladıysam arab olayaım
  • Bizi de cagirdilar. İstanbul'dan almıştım ama Trabzon'da goturcem.bakalim hissedilir bi degisiklik olacak mi

• Çağırılan araçların hepsi 2012 model mi ?
  • VW AMAROK araçlarda mazot borularına vibrasyondan etkilenmemeleri için ek bağlantı ve klima borularına ufak bir ek izalasyon yapılıyor
    işlem 30 dk ile 1 saat sürüyor
    2012 veya 2013 araçlarda şasi numaralarına göre bu işlem yapılıyor
    bende bugün aracımı DOĞUS OTO MASLAK a götürdüm ( bence VW bayileri arasındaki en iyi ve biligili servis )
    30 dakikada işlem tamamlandı ve herhangi bir ücret ödemedim
    boruların daha fazla vibrasyondan etkilenmemesi için yapılan bir işlem çokta memnun kaldım
  • Arkadaşlar Amarok Highline aracımı teslim alacağım 3 gün içinde. Lastikleri değiştireceğim için üzerinde gelen kullanılmamış lastikleri satmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla tanesi 450 lira civarı değerinde lastikler bunlar. 4 tanesini 1000 liraya vermeyi düşünüyorum ilgilenen olursa.

Sanırım 255 60 18 Brigestone lastikler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Querorz -- 7 Ocak 2014; 23:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4x4truckshop

VW AMAROK araçlarda mazot borularına vibrasyondan etkilenmemeleri için ek bağlantı ve klima borularına ufak bir ek izalasyon yapılıyor
    bende bugün aracımı DOĞUS OTO MASLAK a götürdüm ( bence VW bayileri arasındaki en iyi ve biligili servis )
    boruların daha fazla vibrasyondan etkilenmemesi için yapılan bir işlem çokta memnun kaldım

Ali abi aracı hangi servisten aldığın önemli mi ? Ben aracı Erel'den aldım,senin götürdüğün yere götürsem sıkıntı yaparlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanyilmaz1 -- 8 Ocak 2014; 2:18:13 >
  • Arac kabulde aytac bey ve omurcan bey var hic bir sorun yasanmaz turkiyede ki butun vw bayilerine gidebilirsin bu arafa bekleme salonu cok sicak
  • selam arkadaşlar
    bugun erelden otomatik sanzımanlı amarok için anlaştık 2 gune teslim edecekler. ceki demirinin ve diger birkaç aksesuarın ruhsata işlenmesini istedim 0 takılırken prosedurun cok uzun oldugunu, sonradan yaptırmanın daha ucuz olacagını soylediller dogrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4x4truckshop

VW AMAROK araçlarda mazot borularına vibrasyondan etkilenmemeleri için ek bağlantı ve klima borularına ufak bir ek izalasyon yapılıyor

bir fark hissettiniz mi?
  • arkadalar bugun park ederken ondeki arabaya dokundum. indim bi baktım tamponla camurluğun birleştiği yerden montaj aralığı bi parmak açılmış. Ne biçim iş ya? Hatta ayakla bile bastırsam montaj aralıkların zorlanıyor. Ben onune demir taktırdım ondanmı oluyor acaba? Başka kimse fark ettimi böyle bi sorun?

Birde bugun fiyat listesine baktım 2014 highline tiptronicler 100bin diyo? Okadar oldumu yahu?
  • nemesis kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir fark hissetmedim cunku sadece borularin baglantisini guclendirdiler
  • Arkadaşlar ben amarok almaya karar verdim Alsancak wosmere gidip test sürüşünü yaptık harika bir araç.
    Tek düşündüğüm yakıt bazıları 13 14 lere kadar çıktığını söylüyo buda beni korkutuyo aslında çünkü ben aracı izmir de şehir içinde kullanıcam inşallah pişman olmayız kullanan arkadaşlar varsa şehiriçinde net ne kadardır acaba bilgi verirlerse sevinirim Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

arkadalar bugun park ederken ondeki arabaya dokundum. indim bi baktım tamponla camurluğun birleştiği yerden montaj aralığı bi parmak açılmış. Ne biçim iş ya? Hatta ayakla bile bastırsam montaj aralıkların zorlanıyor. Ben onune demir taktırdım ondanmı oluyor acaba? Başka kimse fark ettimi böyle bi sorun?

Birde bugun fiyat listesine baktım 2014 highline tiptronicler 100bin diyo? Okadar oldumu yahu?

ÖTV'ye gelen zamdan dolayı aracların fiyatları arttı;

1600CC'ye kadar %5
    1600CC-2000CC arası %10
    2000CC üstü araçlara %15
    ÖTV zammı geldi.
    quote:

Orijinalden alıntı: wosvogen

Arkadaşlar ben amarok almaya karar verdim Alsancak wosmere gidip test sürüşünü yaptık harika bir araç.
    Tek düşündüğüm yakıt bazıları 13 14 lere kadar çıktığını söylüyo buda beni korkutuyo aslında çünkü ben aracı izmir de şehir içinde kullanıcam inşallah pişman olmayız kullanan arkadaşlar varsa şehiriçinde net ne kadardır acaba bilgi verirlerse sevinirim Teşekkürler.

Ben Istanbulda yaşıyorum, şehir içi ortalamam 11-12lt civarında,araç 4x4 A/T araçıda biraz sert kullanıyorum.Biraz sizin ayağınızın ayarına bağlı.İzmir'de burdaki kadar yoğun trafik olmuyor daha düşük bir ortalama tutturabilirsiniz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanyilmaz1 -- 11 Ocak 2014; 0:48:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wosvogen

Arkadaşlar ben amarok almaya karar verdim Alsancak wosmere gidip test sürüşünü yaptık harika bir araç.

Sehiricinde seri kullanirsan o degerleri gormen mumkundur evet. Normal kullanimda 10 litreyi gecmez

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.