Şimdi Ara

VÜCUT GELİŞTİRMEK İÇİN STEROİD KULLANMAK... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
170.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Madem daha ileri seviyeye geçmek biraz daha büyümek istiyorsanız peptid kürlerini araştırın yan etkisi çok çok az kür sonunda pct tedavisinede gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avente

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat 3

quote:

Orijinalden alıntı: kerimonski

kardeşim yanlış yapıyorsun ölmüyeceksin elbette eroin kullanan hemen ölüyor mu ? hayır tabikide .ama sana tavsiyem özgüven kazanmak istiyorsan kendini farklı alanlarda geliştirebilirsin ayrıca bir psikologdan destek alabilirsin yanlış yoldasın bence tabi bunlar bir tavsiye sana kullanıp kullanmamak senin bileceğin iş sadece gençlerin farklı şeylere özenmemesi yanlış yönlenmemesi için uyarıyorum bir yılda dahi çeşitli supplementler kullanarak çok iyi vucuda kavuşabilirsiniz sadece beslenme-düzenli spor-dinlenme-supplement desteği=sağlıklı fir bir vucut

yanlış yapmıyorum bence faydasınıda zararınıda neyse onu söylüyorum arkadaşımben kilo almak için 2 yıl doktorlarla uğraştım ama türk doktorları bişi bilidkleri yok onları abd ye doktor olarak gönderseler bunlardan hemşire bile olmaz deyip geri gönderirler öz güven psigolokla olcak iş değil dostum kalıp olmadıktan sonra kendini güçlü hissetsen ne yazar 100 kiloluk bi adam kaşına çıkınca onu tutup atamayınca ne anladım ben o özgüvenden

Hocam ben 2 metre 100 kilo adamım , özgüvenin boyla, kasla değil psikoloji+karakter olduğunu söylebilirim sana. Ne manyaklar gördüm herif kafasını gökdelene bakarmış gibi kaldırıyor gelmiş bana dayılanıyor. Ne mallar gördüm mükemmel vucutlu.

Tamamen karakter meselesi bence. Karakterini güçlendirmelisin vucudundan önce , bende çok mal , çekingen biriydim yüzde 80nini attım diyebilirim ama yaşım 21 , 16-17 yaşındaydım, çekingen felan olmak normal..

İnşallah istediğin hedefe en az kayıpla ulaşırsın , hayırlısı olur umarım senin için.

kardeşim kilo boy özgüvenin %80 oluşturuyo bence mesela 60 kiloluk bir adamın 100 kiloluk bir adamı yıkması %10 ihtimali vardır

Kavgada teknik daha önemli. Dövüş sporlarına yazılmalısın. Ayrıca kilonun fazla olması da kas kütlesinin fazla olması anlamına gelmez. Adamın yağ kütlesi çok yüksektir, o yüzden tartıda 100 kilo çıkıyordur. Yağ kütlesinin çok fazla olup 100 kilo olmasının ne anlamı var zaten. Bu güç mü oluyor?

• Ben de ağırlık çalışıyorum ama azıcık kol kasından başka bir şey yapamadım. Steroid kullanmadan kas yapmak gerçekten çok zor. Antrenman sonrası sanırım pump etkisinden dolayı göğüsler kısa bir süreliğine sanki hafif kaslı gibi duruyor ama kısa bir süre sonra o görüntü yok oluyor. Eski hiç ağırlık çalışmamış insan görüntüsüne geri dönüyorum. Antrenmandan hemen sonra pump etkisinden dolayı kısa süreliğine göğüslerde daha fit bir görüntü ortaya çıkıyor ama ne yazık ki kısa sürede bu görüntü kayboluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ennio Morricone2 -- 18 Eylül 2016; 1:33:15 >

• @Ennio Morricone2

Protein ağırlıklı beslendin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 18 Eylül 2016; 15:41:34 >
  • Bilinçsiz kullanılan her ilaç vücüd için zararlıdır. Prof. değilseniz veya yarışmayacaksanız bu ilaçları kullanmayın bağımlılık yaratır.
  • Peptid küründeyim şimdi etkileri harika

• Avente kullanıcısına yanıt
    Hangi ürünleri kullanmaktasınız, bende iştah açıcı olarak ghrp6 almak istiyorum, steroid sipariş sitesi diye bir siteden zphc pharma ghrp 6 alacağım tavsiye edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

Hangi ürünleri kullanmaktasınız, bende iştah açıcı olarak ghrp6 almak istiyorum, steroid sipariş sitesi diye bir siteden zphc pharma ghrp 6 alacağım tavsiye edermisiniz.

Ghrp 6 yı peptid kürümde kullanmıştım ama onun yerine dinabol kullanmanızı tavsiye ederim iştah açıcı olarak daha etkili bir ilaçtır

• Herkes zararlarından diye böbrekten karaciğerden bahsetmiş asıl sorunu yazmıyorlar; tek doz bile doğal hormon üretimini bozar ömür boyu cinsel olarak pasif kalır asla birdaha eskisi gibi peniste sertleşme olmaz , benim çevremde kullanan çok insan var keyiften kullanmıyorlar cinsel olarak aktif olmak için kullanıyolar , eroinden 100 kat daha kuvvetli bağımlılık yapar, aslaha kurtuluşu yoktur. Steroid ve doping satan yasadışı sitelerde kür sonu 1.5-2 aylık cinsel isteksizlik olur diye pazarlıyorlar sakın inanmayım almayın kullanmayın hadım kalırsınız. Savaş cebeci video yapmış ( bir kür yapsam bişey olurmu ) isminde orda diyor savaş bey 1.5-2 senede cinsel olarak düzelir iyileşir diye kesinlikle yalan bilgisizce demiş resmen gençleri teşvik etmiş. Bu böbrek kalp krizi ciğer problemleri uzun kullanımlarda olur ve uzun kullananlarda hadım gezmemek için kullanır sonunda böbrek vs. Bi Yerleri patlar. Çok tehlikeli eroin metamfetamin gibi kimyasal uyuşturuculardan 100 kat daha çok bağımlılık yapar, bir defa kullanan ömür boyu hadım kalır şakası yoktur bu işin. Piskolojiyi bozma sebebide sürekli penisinizi düşündüğünüz için sonuçta bidaha çalışmıycak onun farkına varıyor önce uyku problemleri baş gösterir sonundada ya intihar eder yada antidepresan ve doping bağımlısı olur. O bişey olmaz diyenler bu steroid bağımlısı kişilerdir kendi bataklığına adam çekmeye çalışanlardır. İnanmayın kimseye sakın kullanmayın yazık olur gençliğinize

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.