Şimdi Ara

VÜCUT GELİŞTİRMEK İÇİN STEROİD KULLANMAK... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
170.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetkb

google den body forum yaz forumları oku

Alıntıları Göster
    ÇEREZ GİBİ ALIYORLAR DEMEKKİ ZARARLI OLSADA ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cançevik -- 22 Eylül 2013; 18:52:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cançevik

ÇEREZ GİBİ ALIYORLAR DEMEKKİ ZARARLI OLSADA ...

Alıntıları Göster
    Bunlar yanlış hareketler, hiç girmemek gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GreeNEyEs_

Bunlar yanlış hareketler, hiç girmemek gerek...

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR STEROİDİN ZARARLARINI SÖYLEMİŞLER BENDE DOĞAL KAS GELİŞTİRMEYLE FARKINI SOYLEYEYİM ÖNCELİKLE STEROİD KULLANAN İNSANLARIN MESELA GÖĞÜS KASLARINA BAKIN OLDUKÇA FAZLA DİİMİ AMA STEROİDİN KEMİĞE HİÇBİR ETKİSİ YOKTUR YANİ İSTEDİĞİNİZ KADA GÖĞÜS ÇALIŞIN GÖĞÜS KAFESİNİZ ASLA ÖE ÇIKMAZ VE SİZİ İRİ GÖSTERMEZ AMA DOĞAL YOLLA KAS GELİŞTİRMİŞSENİZ GÖĞÜS KAFESİNİZ ÖNE DOĞRU ÇIKAR KEMİKLERİ KALINLAŞIR VE SİZİ İRİ GÖSTERİR , SPORU BIRAKSANIZDA KASLARINIZ HACİM KAYBETSEDE GÖĞÜS KAFESİNİZ YİNE ÖNDE OLACAKTIR VE SİZ İRİ GÖRÜNMEKLE KALMAYIP GERÇEKTEN İRİ OLACAKSINIZ

AYRICA STEROİDLE İLGİLİ HERŞEYİ EN İNCE AYRINTISINA KADAR ÖĞRENMEK İSTEYENLERE 'BİGGER STRONGER FASTER' FİLMİNİ ÖNERİRİM

• quote:

Orijinalden alıntı: mmmmmm22

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Zararları tarşılmaz bile aldığın doza ve süreye göre insanlıktan ve erkeklikten çıkabilirsin 100 kg nonoşta olabilirsin.İlla kullanmak isteyen doktor ve uzman kontrolünde doz aşımı yapmadan kullansın eczanelerde bulunan primebalon gibi iğnelerden uzak durun yapıcaksanız kür yapın iyi kötü kür sonu tedavisini ihmal etmeyin.Herkeste aynı kötü etkileri yapmıyor biraz şans belki dna ile ilgili.Su toplatanlar hariç deca kürü gibi kürler balon değildir kg x 3 gr protein ile 8 hafta sürer alınan kas kütlesi ömür boyu kalıcıdır taş gibi gezersiniz.İğneler kası şişirmez vucuttaki protein atımını engeller sentezini yükseltir karaciğere fazla yük bindirir.Normalde karaciğer gerekli olan amino zincirlerini proteini parçalayarak kana gönderir tekrar birleştirir fazla yorulunca idrar yoluyla dışarı atar bütün st. temel etkisi bu dışarı atımı engeller kabaca anlatıyorum.Sonuçta riskini göze alan yapar doğru şekilde yaparsa iyibir beslenme ve idmanla gömleklere sığmayan yarma olur çıkar balon değil harbi kütle yapar.

• Erkeği karı, karıyı erkek yapar yetmez mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

Zararları tarşılmaz bile aldığın doza ve süreye göre insanlıktan ve erkeklikten çıkabilirsin 100 kg nonoşta olabilirsin.İlla kullanmak isteyen doktor ve uzman kontrolünde doz aşımı yapmadan kullansın eczanelerde bulunan primebalon gibi iğnelerden uzak durun yapıcaksanız kür yapın iyi kötü kür sonu tedavisini ihmal etmeyin.Herkeste aynı kötü etkileri yapmıyor biraz şans belki dna ile ilgili.Su toplatanlar hariç deca kürü gibi kürler balon değildir kg x 3 gr protein ile 8 hafta sürer alınan kas kütlesi ömür boyu kalıcıdır taş gibi gezersiniz.İğneler kası şişirmez vucuttaki protein atımını engeller sentezini yükseltir karaciğere fazla yük bindirir.Normalde karaciğer gerekli olan amino zincirlerini proteini parçalayarak kana gönderir tekrar birleştirir fazla yorulunca idrar yoluyla dışarı atar bütün st. temel etkisi bu dışarı atımı engeller kabaca anlatıyorum.Sonuçta riskini göze alan yapar doğru şekilde yaparsa iyibir beslenme ve idmanla gömleklere sığmayan yarma olur çıkar balon değil harbi kütle yapar.

Kardeşim çok iyi anlatmışsın aynen de öyle , bilip bilmeden konuşanlar bu yazıyı okusun derim.

Erkeği karı yapar diyen arkadaş seni karı yaptı heralde ordan biliyosun.Saçma saçma konuşmayın şu forumda..

• quote:

sonunda gerçekten bilen biri yorum yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

quote:

sonunda gerçekten bilen biri yorum yapmış.

Alıntıları Göster
    Oncelikle herkese selamlar ... Konu steroid ama isi bilen insanlarin burada oldugunu gorunce yazmak istedim . yasim 34 . 1.90 boyunda 110 kiloyum . biraz gec kaldigimin farkindayim ama bu saatten sonra surekli olarak bu sporu yapmak istiyorum . Lojmanlarda oturuyorum ve evimin karsisinda spor salonu mevcut . yani hoca olarak beni calistirabilecek bilgi verecek kimse yok . 12 yasindan bu yana toplu sporlarla ugrastim . son donemlerde cok kilo aldim . kolay kilo verebilecegimi dusunuyorum . siz sayin hocalarimdan baslarken neler yapmam gerektigine dair bilgi istiyorum ... saygilar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan BEYYY

Oncelikle herkese selamlar ... Konu steroid ama isi bilen insanlarin burada oldugunu gorunce yazmak istedim . yasim 34 . 1.90 boyunda 110 kiloyum . biraz gec kaldigimin farkindayim ama bu saatten sonra surekli olarak bu sporu yapmak istiyorum . Lojmanlarda oturuyorum ve evimin karsisinda spor salonu mevcut . yani hoca olarak beni calistirabilecek bilgi verecek kimse yok . 12 yasindan bu yana toplu sporlarla ugrastim . son donemlerde cok kilo aldim . kolay kilo verebilecegimi dusunuyorum . siz sayin hocalarimdan baslarken neler yapmam gerektigine dair bilgi istiyorum ... saygilar ...

Alıntıları Göster
    Kür işi sakat iş biyerden patlamasa biyerden kesin patlıyor.Böbreğe vurur kan işersin,kafaya vurur kel olursun,göğüse vurur jinokomasti olursun,kalbe vurur kriz geçirirsin yukardaki gibi.Hiç birşey olmazsa en kötü sperm sayısı azalır.Ne gerek var? Natural,besin desteğiyle yapmak varken kolaya kaçmaya,kalıcı iç organlara zarar vermeye hiç gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: groll

Kür işi sakat iş biyerden patlamasa biyerden kesin patlıyor.Böbreğe vurur kan işersin,kafaya vurur kel olursun,göğüse vurur jinokomasti olursun,kalbe vurur kriz geçirirsin yukardaki gibi.Hiç birşey olmazsa en kötü sperm sayısı azalır.Ne gerek var? Natural,besin desteğiyle yapmak varken kolaya kaçmaya,kalıcı iç organlara zarar vermeye hiç gerek yok.

Dostum gerek yokta insanlar durum vahimleşmeden nedense bazı şeyleri anlamak istemezler.
    Tıpkı sigara gibi.Kolun bacağın kesilmeden veya damarların tıkanmadan bütün bunları bildiğin halde devam edersin.Sonra da reklamlardaki gibi adamlar olur ve sigara pişmanlık dersin.
    Sterodin tehlikeleri ve sonuçları bellidir ve kesindir.Fakat yukarda da görüleceği gibi kullanan ve kullanmaya meilli olanlar zararlarını indirgiyor sürekli.
    Bu sporda dördüncü senem.2 yıldır sabit bir vücuda sahibim.Daha fazlasını istemiyorum o sebepten sadece kütlemi koruyorum.Başladığımda da sadece sağlık için başladım.Amino veya bunun gibi ek besinleri çok az kullandım.Tabi bunların zararlı olduklarını söylemiyorum.
    Kısacası bu spor çok disiplin ve özveri ister.Sağlık için yapacaksanız zaten zamanla görüntünüz da iyileşir.Üzerime giydiğim tüşört otursun bana yeter.Artislik için isteyen alsın istediğini.Beden kendi bedeni.

• quote:

Orijinalden alıntı: groll

+1
  • quote:

Geç kalmış sayılmassın 40 yaşında başlayıp yarışmalara katılanlar biliyorum tabii st. kür yaparak.Burdan anlatılmaz salondaki ant. vucuduna göre program yazmalı basic ile başlarsın en az 2 ay o program daha sonra üst programlara geçersin işin temeli beslenmede biter ekmeği ve yağlı karbonhidratı bırakılmalı özellikle akşam yemeği protein ağırlıklı gece yatarken yemek yok gündüz alıdığın karbonhidratla lifli olmalı yağdan uzak durman gerek idman günleri biraz alabilirsin oda 5/6 ay sonra ağır idmanlar yaparken .

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Steroidlerle ilgili haklısınız. Farklı sitelerde kürler yapanları görüyorum, hiç kürden sonra öldüm kaldım mahfoldum diyeni görmedim, bilemem. Spor yapmayan, hiç ilaç kullanmayan insanlar bile hasta oluyor. Biraz genetik sanırım.

Piramit sistemi hakkında yorum yapmayacağım. Farklı çalışma sistemleri de var.

Ben geçen yıl 6 ay spor yaptım. 2 hafta önce de bırakmamak üzere başladım. Hiçbirşey kullanmıyorum. Bir supplement kürü yapsam iyi olacak... Beslenmeyi düzene sokuyorum.
    Şu vücuda 6 ayda kavuşsam çok mutlu olacağım. Hedefim bu. Şu an sadece göbek var bende, yağ oranını düşürsem bir...
    http://imageshack.us/photo/my-images/91/mensdivimageintlyp1.jpg/

Tabi gönül ister ki böyle olayım. st. almadan nereye kadar gidecek bakalım.
    Bu vücuda hayranım ya.

Meme uçlarından steroid kullandığı belli oluyor...
     VÜCUT GELİŞTİRMEK İÇİN STEROİD KULLANMAK...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 15 Ağustos 2012; 19:32:53 >

• quote:

quote:

Geç kalmış sayılmassın 40 yaşında başlayıp yarışmalara katılanlar biliyorum tabii st. kür yaparak.Burdan anlatılmaz salondaki ant. vucuduna göre program yazmalı basic ile başlarsın en az 2 ay o program daha sonra üst programlara geçersin işin temeli beslenmede biter ekmeği ve yağlı karbonhidratı bırakılmalı özellikle akşam yemeği protein ağırlıklı gece yatarken yemek yok gündüz alıdığın karbonhidratla lifli olmalı yağdan uzak durman gerek idman günleri biraz alabilirsin oda 5/6 ay sonra ağır idmanlar yaparken .

Alıntıları Göster
    peki hocam kilo vermeden mi baslayim programa yoksa bi muddet kosup kilo verdikten sonra mi ? veya sabah kosup aksam uzeri salona girsem olur mu ?

• quote:

peki hocam kilo vermeden mi baslayim programa yoksa bi muddet kosup kilo verdikten sonra mi ? veya sabah kosup aksam uzeri salona girsem olur mu ?

Alıntıları Göster
    @isk0rpit
    Biraz kulaktan dolma bilgiler vermişsin arkadaşım.

Herşeyin bahanesi, çözümü yada kolay yolu steroidler değildir genetiğiniz bir spora uygun değilse isterseniz koynunuzda steroidlerle yatın yine hedefinize ulaşamazsınız. Steroidler başarı için bir engeli atlamada sadece yardımcıdır o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PÜSKÜLLÜ MORUK

@isk0rpit
    Biraz kulaktan dolma bilgiler vermişsin arkadaşım.

Herşeyin bahanesi, çözümü yada kolay yolu steroidler değildir genetiğiniz bir spora uygun değilse isterseniz koynunuzda steroidlerle yatın yine hedefinize ulaşamazsınız. Steroidler başarı için bir engeli atlamada sadece yardımcıdır o kadar.

Alıntıları Göster
    O kadar kas yapmaktaki amaç nedir anlayamıyorum. Yağlarını eritirsin, protein ağırlıklı beslenirsin, düzenli spor yaparsın mis gibi vücut olur. Kızlar zaten steroid ile çok fazla kas yapmış kişilerden iğreniyorlar. En iyisi doğal kas.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dampierre

O kadar kas yapmaktaki amaç nedir anlayamıyorum. Yağlarını eritirsin, protein ağırlıklı beslenirsin, düzenli spor yaparsın mis gibi vücut olur. Kızlar zaten steroid ile çok fazla kas yapmış kişilerden iğreniyorlar. En iyisi doğal kas.

Alıntıları Göster
    vücut geliştirme başlığını görünce fakültede üroloji stajı geldi aklıma. paylaşayım da ibretlik olsun.

efenim beşinci sınıfta üroloji stajı alıyoruz. sabah derslerden sonra pratik uygulamalar için polikliniklere dağıldık. üç arkadaş doçent bir hocamızın odasında hasta bekliyoruz. hasta muayene odasına girdi, dalyan gibi boy pos endam kas o biçim. kısa bir anamnez sonrası hoca muayene yapmak üzere ayağa kalktı. (hastanın anamnezinde yaklaşık 10 yıldır vücut geliştirme yaptığı ve de spora başladığının üçüncü yılında steroid kullanımı mevcuttu. adamcaz kimseye de söyleyememiş utanmış ama steroid kullanımı sonucu testislerden biri atrofiye uğramış çükü de kalkmaz olmuş. geliş nedeni de ereksiyon olamaması)

hoca muayenesini yaptı, sonra bize de yaptırdı. bildiğin bi' testis yok. çükü de minnacık. bi' adama bakıyorum bi' çüküne. güler misin ağlar mısın lan.

neyse hafızlar siz siz olun öyle bilip bilmeden hap map cart curt kullanmayın. sonra son pişmanlık para etmez lan.

he ama sen adam gibi ağırlık kaldır, düzenli sporunu yap, öyle iğneydi oydu buydu bulaşma o işlere saygı duyalım kompela sana. o ayrı tabi.

http://www.itusozluk.com/goster.php/v%FCcut+geli%FEtirme/@9504977

• quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

vücut geliştirme başlığını görünce fakültede üroloji stajı geldi aklıma. paylaşayım da ibretlik olsun.

efenim beşinci sınıfta üroloji stajı alıyoruz. sabah derslerden sonra pratik uygulamalar için polikliniklere dağıldık. üç arkadaş doçent bir hocamızın odasında hasta bekliyoruz. hasta muayene odasına girdi, dalyan gibi boy pos endam kas o biçim. kısa bir anamnez sonrası hoca muayene yapmak üzere ayağa kalktı. (hastanın anamnezinde yaklaşık 10 yıldır vücut geliştirme yaptığı ve de spora başladığının üçüncü yılında steroid kullanımı mevcuttu. adamcaz kimseye de söyleyememiş utanmış ama steroid kullanımı sonucu testislerden biri atrofiye uğramış çükü de kalkmaz olmuş. geliş nedeni de ereksiyon olamaması)

hoca muayenesini yaptı, sonra bize de yaptırdı. bildiğin bi' testis yok. çükü de minnacık. bi' adama bakıyorum bi' çüküne. güler misin ağlar mısın lan.

neyse hafızlar siz siz olun öyle bilip bilmeden hap map cart curt kullanmayın. sonra son pişmanlık para etmez lan.

he ama sen adam gibi ağırlık kaldır, düzenli sporunu yap, öyle iğneydi oydu buydu bulaşma o işlere saygı duyalım kompela sana. o ayrı tabi.

http://www.itusozluk.com/goster.php/v%FCcut+geli%FEtirme/@9504977

Önce şuna söyleyerek başlayayım; steroid kullanmadım yarışmacı olunmadığı süresince de kullanılmasına karşıyım ama hedef müsabık olmaksa kullanana saygı duyarım bu yüzden bu tür sallama yazılar yada bir adamı görüp tümden gelim tümevarım gibi mantık yürütmeler çok saçma. Herşey ayarında yapılırsa iyi sonuç verir; suyu bile fazla içseniz zehirlenirseniz kişi iğneydi oydu buydu kullanılıyorsa yukarıda ki sonuçların olmaması için hem kullanım sırasında hem kullanım bittikten sonra yapılanlar var; yarışmacı olup da ne iğneler görmüş ama işi ayarında ve bilinçle yapmış çocukları olan arkadaşlarım var tanıdığım ve bir tanesinin 38 yaşında ikinci çocuğu geçtiğimiz aylarda doğdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 8 Eylül 2012; 21:22:44 >

• Konu dışı ama;

Michael Phelps bunun boynu gibi bir boyuna sahip olmak imkansız, hatta vücut geliştirme sporunun bu konuda aciz kaldığı bir bölge.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cançevik

Konu dışı ama;

Michael Phelps bunun boynu gibi bir boyuna sahip olmak imkansız, hatta vücut geliştirme sporunun bu konuda aciz kaldığı bir bölge.

hocam neyi kastettin tam olarak?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.