Şimdi Ara

VU+Ultimo 4K Siparişi Verdim Arkadaşlar Pişman Etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu cihazın siparişini verdim ama, arkadaşlar hem 4.300 TL (6 Taksit) fiyatın çok olduğunu hem de artık milletin elindeki Enigma2 cihazları satmaya çalıştığını söyledi.
    Sizce de değmezmi ? Hakikaten Enigma2 bitiyormu? Bu cihaz ile ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    https://www.eksenuydu.com/vu-ultimo-4k-uhd-uydu-alicisi-24-ay-cccam-server-hediyeli

• Yazık günah hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi para tuzağı ne işe yarayacak ortada izlenecek 4k kanal yok zaten kaçak yayın cccam ve kaçak iptv yi 100 liralık cihaz sorunsuz açıyor zaten tv nin dahili uydu alıcısı var bedava tek farkı kanalların yavaş açılması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 20 Mart 2019; 16:25:51 >
  • Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.

Fiyat için bir şey diyemem belki daha uygun satan yer vardır ama cihaz benim bildiğim en iyi cihazdır.

Enigma2 bitti diyenlere aldırmayın. Uydu yayınlarında 4K-hd kaliteli görüntü ve hızlı kanal geçişi için enigma2 'nin alternatifi yoktur.

Cihazın hakkını vermeniz için 4K tv yanında 4k yayın yapan uyduları alabilen motorlu veya multifeed sisteme ve iyi bir servere ihtiyacınız var.

Sistemi kurarsanız şifreli ve free 20 adet 4K yayını seyredebilirsiniz.Sistemi kurunca enigma2 bitti diyen arkadaşlarınızı çağırmayı unutmayın

• Hiç almanıza gerek yok 4600 tl ye 55 inç smart tv alın , aylık 10 tl ye Netflix abonesi olun tüm dizi ve filmleri 4k ve 5.1 ses kalitesinde seyredin...

• şimdi sen 4.300 tl bir uydu alıcısınamı verdin . Kardeş seni tebrik ederim …. Beyin bedava
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.