Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

VPN ile Origin Access Premier almak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
42
Cevap
5
Favori
5.084
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> VPN ile Origin Access Premier almak...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11 Mesaj
    Çok ilginç bir şekilde para iadesi bana da geldi. Şuan hem hesabım açık ve hem premier aktif. Hem de para iadesi aldım. Sanırım canlı chatteki kişi normalde açmaması gereken bir hesabı açtı. Eleman yeniydi sanırım ya da olaya tam hakim değil :d

Benim tavsiyem kendi hesabınız üzerinden almamanız yönünde, çünkü hesabı banlıyorlar. Ama yeni bir hesap ile deneyip banlanan oldu mu bilmiyorum. Hesabı da Vpn ile oluşturup öyle denenebilir. Geri iadede 9 TL kesinti oldu bende.
    |
    |
    |
    |
    Barthemana

Arkadaşlar hala 360 civarına geliyor sanırım, konuyu tamamen okudum ancak bu süreçlerden sonra hala sıkıntı yaşayan var mı acaba? Veya özellikle ban yememek için dikkat etmem gereken bir şey? Çünkü fiyat farkı çok oluyor Euro ile alınca
    |
    |
    Yukarıda bir kaç arkadaşta sormuş ama kimse cevap vermemiş. Hangi vpn i kullandınız. Ben Vpnclient ile bağlandım ukrayna server ına işlem yapmak için origin i açtığımda access denied hatası aldım.sitesine gireyim dedim orası da aynı hatayı verdi.Vpn i kapatınca sorunsuz açıldı uygulama ve site.
    |
    |
Reklamlar
instagram takipçi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.