Şimdi Ara

VPN - 10 Cihaz - Ömür Boyu 40USD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
5.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buy Cheapest VPN Service with Paypal and Credit Card
    https://fastestvpn.com/lifetime-special-deal

erişim sorunu şu an için yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi islamzeki -- 3 Eylül 2023; 19:26:32 >

• Paylaşım için teşekkürler,

Yalnız VPN işleri sıkıntılı olabiliyor. Özellikle de lifetime yazanlar itici geliyor bana. 2017 idi galiba. purevpn diye bir vpn sağlayıcı vardı. lifetime access dedi. sonra bana 5 yıllık kod gönderdi. 5 yıl geçince mail at, 5 yıl daha uzatırız dediler. Mail attım ama o zaman aldığınız faturayı gönderin dediler. Detayları verdim. Yok şöyle yok böyle dediler. Lanet olsun dedim bıraktım ben de. Kaldı ki toplamda 1 sene bile çalışmadı. Başlangıçta süper hızlıydı. Ara ara baktım bağlantı problemliydi hep. Doğru dürüst kullanmadım da yani. Böyle birşey tecrübe edince uzun vadeli vpn işi sakat geliyor bana.

Bu paraya ucuz da olabilir. Almayın demiyorum. Emek edip paylaşmışsınız. Teşekkürler.

• Paylaşım için teşekkürler,

Yalnız VPN işleri sıkıntılı olabiliyor. Özellikle de lifetime yazanlar itici geliyor bana. 2017 idi galiba. purevpn diye bir vpn sağlayıcı vardı. lifetime access dedi. sonra bana 5 yıllık kod gönderdi. 5 yıl geçince mail at, 5 yıl daha uzatırız dediler. Mail attım ama o zaman aldığınız faturayı gönderin dediler. Detayları verdim. Yok şöyle yok böyle dediler. Lanet olsun dedim bıraktım ben de. Kaldı ki toplamda 1 sene bile çalışmadı. Başlangıçta süper hızlıydı. Ara ara baktım bağlantı problemliydi hep. Doğru dürüst kullanmadım da yani. Böyle birşey tecrübe edince uzun vadeli vpn işi sakat geliyor bana.

Bu paraya ucuz da olabilir. Almayın demiyorum. Emek edip paylaşmışsınız. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gadget46 G kullanıcısına yanıt

1 yıl çalışsa ederidir. 2 yıl çalışsa kârdayız zaten. Firma kapanmadan erişim engeli gelirse soğuk su içeriz mecbur ona yapacak bir şey yok. Bu üyelik direkt lifetime tanımlanıyor onuda belirtmiş olayım.

• islamzeki kullanıcısına yanıt
    Hocam zip code ne yazdınız kabul etmiyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ayhanbas37 A kullanıcısına yanıt

Herhangi bir tr zipcode yazsanız iş görür hocam. Tabi aatın alımı TR üzerinden yapıyorsanız. 55070 yazıp geçin

• Bu tür vpn'ler Opera web browserın dahili vpn'inden çok mu hızlı oluyor?

• gadget46 G kullanıcısına yanıt
    2006 yılında 99$’a hayat boyu almıştım. O günden bugüne hala kullanıyorum ama dediğiniz doğru benden sonra farklı markalardan kime aldırsam tırıvırı oldu. Bir benimkş devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1999 yılı olsa gerek, ya e-kolay ya da ixir di galiba, ömür boyu dial-up internet aboneliği satmıştı. Aklıma o geldi bunu görünce.

• Bu programın 2 PC ömür boyu lisansını satın almıştım. 4 sene kullandım. Geçenlerde yabancı bir forumda başka bir program ile takas yaptım. Programı yıllarca kullanan biri olarak 2 eksiği var . 1. si program 2-3 ay da bir çöküyor. Kaldırıp tekrardan yüklemeniz lazım. Sebebini bilmiyorum. 2. eksiği ise program geçen sene ömür boyu üyelikleri 2. sınıf üyelik kabul etti ve pro diye 2. bir sürüm çıkardı. Asıl hızlı olan lokasyonlar burada. Program bu haliyle de yavaş değil ama benim hoşuma gitmemişti. Almak isteyenlere bilgi vereyim dedim.

• ücretsiz VPN :) kredi kartı bilgisi email vs girmeye gerek yok :)

• Teklif halen geçerli.

• Alan var ise ortak kullanım paylaşım için pm

• 2 şubat 2019'dan beri sorunsuz hergün kullanıyorum. Başlarda biraz yavaştı ama sonradan düzeldi.

• Paylaşım için teşekkürler.

Nelerle uğraşıyoruz ya 2022 yılında. Zaten herkes girmek istediği yere giriyor, boşuna emek uğraş ve para kaybı, hız kısıtlaması vb.

İnşallah şu saçmalıktan kurtulacaz ilerde

• Zamanında 2024'e kadar ücretsiz Seed4.me üyeliği aldım ama program kapalıyken bile arkaplanda çalışması şüpheli olduğu için bıraktım kullanmayı. Şimdilik Opera yetiyor tek tük vpn gereken şeyler için ama ömür boyu vpn de cezbetmiyor değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vpn ler sizi dinlemek için kurulmuştur, vps üzerine kendi server'ınızı çalıştırın.

• Teklif geçerliliğini koruyor, windows uygulamaları kötüydü onuda güncellemişler.

• yorumlar sıkıntılı

• Ben bu vpni lifetime almıştım senelerdir kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım, hızı da yeterli.

• Alacak varsa ortak olabilirim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.