Şimdi Ara

ant download manager ömür boyu beleş (22.50 dolar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
12
Favori
4.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba sıcak fırsatlar ailesi sıcak fırsatlar konusunda bulamadım paylaşmak istedim ANT İNTERNET DOWNLOAD MANAGER ömür boyu beleş lisans shareware on sale sitesi üzerinden daha yeni kullanmaya başladım en sevdiğim özellik media dönüştürücüsü varmış entegre youtube deki videoları direk mp3 e çevirebilmesi en azından denemekte fayda var
    LİNK:https://sharewareonsale.com/s/ant-download-manager-giveaway-coupon-sale

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet3807 -- 2 Mayıs 2018; 13:37:22 >

• Teşekkürler, indirdim, deneyelim bakalım.
  • takip
  • site güvenilirmi? program güvenilirmi? sayfa bana biraz tuhaf geldi
  • Yılların sayfası hocam. Belirli periyotlarla ücretsiz yazılım dağıtıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aykuttt1987 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • 9 kişi favori yapmış konuyu. Şu indirip kullananlar bir yorumlasalar iyi olacak. Açıkcası bu madencilik ve veri sızdırma muhabbetlerinden sonra çok tanınmayan sayfalar dışında ki bedava dağıtımlara güvenemiyoruz.
  • pro versiyon satmaya calısıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

9 kişi favori yapmış konuyu. Şu indirip kullananlar bir yorumlasalar iyi olacak. Açıkcası bu madencilik ve veri sızdırma muhabbetlerinden sonra çok tanınmayan sayfalar dışında ki bedava dağıtımlara güvenemiyoruz.
    Normalde FDM kullanıyorum ama madem kampanya var bir deneyeyim diye yükledim.
    Artıları:
    + Video yakalama özelliğiyle çoğu siteden videoları indirebiliyorsunuz.
    + Videoları direkt mp3 olarak indirebiliyorsunuz. (Convert)
    + Debrid üyeliğinizi kaydedip linkleri premium olarak indirebiliyorsunuz.
    + İndirme zamanlayıcısı mevcut.

Eksileri:
    - Bittorrent istemcisi yok. (Kimine göre gereksiz ama FDM'de olduğu için ekstra torrent uygulaması yüklemeye gerek kalmıyor.)
    - Bazen mp3 indirirken indirme işlemi tuhaf bir şekilde sapıtıyor. Mesela indirme %20 iken bir anda %15'e düşüyor. (Benlik bir sorun da olabilir.)
    - Pro sürüm değil ücretsiz Promosyon sürüm.

Bana kalırsa FDM, özellikleri ve ücretsiz olmasıyla önde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadima

Artıları:

Eksileri:
    - Bittorrent istemcisi yok. (Kimine göre gereksiz ama FDM'de olduğu için ekstra torrent uygulaması yüklemeye gerek kalmıyor.)
    - Bazen mp3 indirirken indirme işlemi tuhaf bir şekilde sapıtıyor. Mesela indirme %20 iken bir anda %15'e düşüyor. (Benlik bir sorun da olabilir.)

Alıntıları Göster
    daha önce kullandıysanız eğer idm ile kıyaslarsanız hangisini tercih edersiniz?

• 128 kbps Olarak indiriyor kötü torrrent dosyasını html olarak indirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadima kullanıcısına yanıt
    ant download manager ömür boyu beleş (22.50 dolar)

Pro sürümün güncellemesiz promosyonuymuş yazdığına göre, kısıtlamaları var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

daha önce kullandıysanız eğer idm ile kıyaslarsanız hangisini tercih edersiniz?

Alıntıları Göster
    IDM ilk kullanmaya başladığım indirme yöneticisi :)
    Her yeni sürümde crack yapmakla uğraşmak yerine alternatiflere yönelmiştim ve neredeyse hepsini denedim. En sonunda FDM'de kaldım. Eğer video indirmiyorsanız kesinlikle FDM derim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Pro sürümün güncellemesiz promosyonuymuş yazdığına göre, kısıtlamaları var mı?
    Bu sürüm için bir kısıtlama görmedim ben. Lakin yeni sürümlere geçemeyeceksek tırt

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadima

Artıları:

Eksileri:

Alıntıları Göster
    http://www.eagleget.com/tr/

Bu ücretsiz yazılımı(EagleGet) denemediyseniz kesinlikle bir şans vermenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: spyae

http://www.eagleget.com/tr/

Bu ücretsiz yazılımı(EagleGet) denemediyseniz kesinlikle bir şans vermenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Denemiştim. Torrent desteği olmadığı için kaldırdım. Hala da yok sanırım :)
  • Haber icin tesekkurler. Ancak facebooktan video indiremedim ayar mi lazim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteden yana sıkıntı yok arkadaşlar haber bültenine aboneyim sitenin,kampanyalardan benim de haberim oluyor burada konu açılmasa bile.bir sürü ücretsiz lisans aldım farklı programlardan ihtiyacıma yönelik bir sıkıntı yaşamadım güzel kampanyalar oluyor paylaşan arkadaşa teşekkürler daha önceleri eagleget kullanıyordum bunu da deneyeceğim(güvenlik takıntılı, on access, on demand,firewall, hips, sandbox vb özelliklerdeki güvenlik yazılımlarını birlikte kullanan biri olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teyzen nevfik -- 4 Mayıs 2018; 1:27:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chrome eklentisi için bir sürü erişim istediği için kurup hemen kaldırdım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.