Şimdi Ara

Voxline satışta mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aramadığım yer kalmadı teknosa da weblebide hiç birşerde voxline 933 bulamıyorum. Satılan yeri bilen varmı bir sitede buldum 110 ytl istiyorlar sizce uygun mu nedir satılan mal hiçbiryerde bulunmuyor.

• www.gittigidiyor.com dan dvd player seçeneklerine gir.yeni ilan var hemen al fiyatı 89 ytl voxline933 dvd player.hem de sıfır kutusunda.bence kaçırma alcaksan.
  • İstanbul incirli de ki teknosada mevcut oraya bakabilirsin
  • Hocam incirlide de kalmamış demin aradım kalmadığını söylediler
  • http://www.shopping.com.tr/Saga.aspx?aID=8&pID=174581&gID=10029

http://www.kangurum.com.tr/kangurum2-web/showProductDetail.do?psi=4081282&shopCategoryId=11084&ordersourcetype=5

gittigidiyordan elektronik ürün alınmasını tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 23 Kasım 2006; 19:54:19 >

• arkadaşım ik verdiğin linktede ürün yok diyor
  • gittidiyordan niye sorun olsunki.ürün hem sıfır hem kutusunda gelecek.ben bugüne kadar yaptığım alışverişlerin hiçbirinde sorun yaşamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stres

gittidiyordan niye sorun olsunki.ürün hem sıfır hem kutusunda gelecek.ben bugüne kadar yaptığım alışverişlerin hiçbirinde sorun yaşamadım.

+1

Ürün eline gecince 2-3 gün rahatca canini cikarabilirsin, onay vermeden önce. Bir sorun varsa iade edersin, gittigidiyorun güzelligi bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falcon-etti -- 24 Kasım 2006; 15:25:29 >
  • zaten başka seçeneğimde yok gibi hiçbiryerde yokki bu ürün nereyi aradıysam elim boş döndüm
  • Arkadaslar bazi markalarin modelleri o kadar fazla abartılıyor ve tutuluyorki haliyle uretimi dursa baska modeli olsa dahi o modeli ariyoruz!!!
    Bursa dayim Voxline o kadar aabrtilmiski rakip yani alternatif Trimax mediatek cipset olmasi kolay guncellenebildigi icin...
    Neyse birbirinden uzakta 4farkli alisveris merkezine Teknosalara elektronikcilere baktim Bircok tuhaf markayi buldum Ogatech Kamasonic Minton Sunny Premier Sierra... Voxline yok bence bir markaya saplanip kalmayalim ayni kalte yada fonksiyonda baska cihazlar markalarda mevcuttur.....
  • Evet ya bende anlamadım teknosada kyoto marke 923 a modeli voxline aynı özelliği taşındığını söylediler satıştaki çalışan arkadaş bu model nasıl bilemediğim için almadım bende
  • ben 1 Kasım da İstanbul şişli cevahir deki EP center'dan aldım. üstelik te bilmeden seçtim. satıcı çocuğun yönlendirmesiyle... Memnun olucam galiba da dakka 1 gol 2 arızalı çıktı.
    Arızaları öbür forumda yazıcam gerçi ama yeri gelmişken buraya da yazıyorum:
    1- Sub wooferdan ses getirtemedim bir türlü. setuplar metuplar olmuyyyoo. Servise verdim. Sub wooferdan ses gelmesi çalınan DVD ile ilgili. DVD de yoksa bundan da ses çıkmaz dedi. Göya serviste ses çıkartmışlar mış. Ammmaa, TEST modunda bile Subwooferdan ses getirtemiyorum nasıl olacak bu iş bilmiyorum. alet hala serviste, çünkü
    2- içine konan CD-DVD vb yi tanımak için bazen 1 dk tırmalıyor. Aynı DVD'yi bazen tanımıyor bazen açıveriyor. Ama her durumda uzunca bir süre oyalanıyor.
    Servis başedemedi, merkeze yolladık dediler.
    hayırlısı..
  • ya bence de forumda ne kadar övülürse övülsün böyle ne idüğü belirsiz markalar alınmamalı....
  • Herkese iyi akşamlar ben Voxlinemi satıyorum. Alalı 1.5 ay oldu. Satma nedenim memnun olmayışımdan değil. usb flash belleğim var. Onun için başka marka alıcam. Almak isteyen arkadaşlar buraya yazabilirler. Saygılar.
  • meraklısına : voxline izmir kipalarda bol miktarda var.

94.90 ytl 12 taksit
  • Voxline yine piyasada arkadaşlar. Ekonomik ticaret, Hepsiburada, Teknosa gibi yerlerde bulabilirsiniz.
  • Arkadaşlar az önce teknosa'da gördüm Mersin Carfour'da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.