A

Teğmen
11 Ocak 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar resimlerde de gördüğünüz gibi elimde analog olarak 4+1 ses sitemim var bunu pc için almıştım. 2 hafta önce voxline 933 aldım. Fakat voxline sadece hoparlörler bağladığım zaman çalışıyor ama ses çok kısık çıkıyor amfiyi bağladığım zaman ise tek çıkış var resimdeki siyah kabloyu bağlıyorum o zamanda sadece sag sol hoparlörler çalışıyor ben hepsini nasıl bağlayabilirim bir kabloya ihtiyacım var ama hangi kablo bulamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Ses Sistemim

Voxline 933

Arkadaşlar aylardır takibimin sonucun aldım ve voxline 933 dvd player aldım izmirde buldum epcenter ama maalesef son dvd yi ben aldım
Arkadaşlar benim sormak istediğim Voxline 933 hariç 150 ytl ye kadar olan her türlü dvd okuyan alt yazı sorunu olmayan illa divx okuması şart deği lama tercih sebebidir. Hangi dvd playerı tercih etmemi önerirsiniz? birde digital ses çıkışı olmasını istemiyorum.
Arkadaşlar aramadığım yer kalmadı teknosa da weblebide hiç birşerde voxline 933 bulamıyorum. Satılan yeri bilen varmı bir sitede buldum 110 ytl istiyorlar sizce uygun mu nedir satılan mal hiçbiryerde bulunmuyor.
İyi günler arkadaşlar ben XP pro ingilizce ve sp2 kullanıyorum modem inca usb kotalı aboneliğim var 200mb kullanmışım benim sorunum ise sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorum. Fakat bağlantı 1 dk sonra köşede bağlantı ikonu olduğu, halde sayfaların hiçbirine giremiyorum bağlantıyı kopartıp tekrar bağlanınca herşey normal fakat 1 dk veya 5dk içinde aynı sorunla tekrar karşılaşıyorum. Acaba splitter kullanmadığım için olabilir mi? paralel hat kullandığım için splitter takmadım. Cevablarınızı bekliyorum
Arkadaşlar merhaba bizim binada 2 canak ve 50lik santral var 1 sorum bu santralden gelen kablo her daireye tek tek giriyor fakat bizim evde 2 receiver var ben bu kabloytu spliter veya başka bir alet ile 2 receivera paylaştırabilir miyim? 2 sorum ise 120 canak ile mi daha iyi siyal alırım yoksa 90 lık canak ile mi (hot bird için) ve 90 lık ile ileride sky star ile download yapabilir miyim 3 sorum ise elimde 120 milyon para var bununla teyzeme digital receiver almam lazım kartsız bana ne önerirsiniz cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
İyi günler ardaşlar benim mandrake ve winxp sistemlerim vardı iyi güzel fakat herzaman ki gibi xp bir sorun çıkarttı ve o partitiona format attım win2000 kurum buda güzel fakat lilo ekranım gittim bikaç internetten kod denedim boot: /dev/hda5 gibi bir koddu buda bir işe yaramadı mandrakeyi nasıl tekrar çalıştıracagım kur cdlerini takıyorum fakat onar seceneğide yok yeniden kurmaya çalışıyor yardımlarınızı bekilyorum...
İyi günler arkadaşlar benim sorunum sorun değil ya sizden bilgi istiyorum 50 dairelik 12 katlı bir binada oturuyorum 2 uyduyla nasıl tüm dairelere yayın verebilirim disec yöntemini biliyorum fakat canak anten ne marka olması lazım lnb nasıl olacak hatta disec markasa varmı iyi bir sistem yapacagım bilgilerinizi bekilyorum
Merhaba arkadaºlar oturduuğm yerde iç hat tabiriyle bi hat var ve ücretsiz sadece site arana biliyor ben bundan yola çıkarak pcme advanced server kurdum ve incoming connections oluºturdum ve oraya arkadaºıma bi acocunt açtım fakat gelin görünkü arkadaºım telefonu yazınca modem hep meºgul veriyor ve bir türlü bağlantı kuramıyorum bu sorunu nasıl aºabilirim yardım ederseniz sevinirim
Merhabalar ben bir sitede oturuyorum ve burda iki tane telefon hattı var biri dahili ve biri iç bu iç hat parasız yani site içerisinde isteidğin kişiyle ücretsiz kullanıyorsun ben şöyle bişey yapmak istiyorum karşı apartmandaki arkadaşım ile counter strike oynamak istiyoruz telefon bağlantısı ile ama nasıl olacağını bilmiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 237
İkinci El Bölümü Mesajları: 81
Konularının görüntülenme sayısı: 8.883 (Bu ay: 137)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.