Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oppo için vowifi dun bende aktif ettim.

VoWifi Turk Telekom
  • Kurumsallıktan uzak işi bilerek değil atanma torpil usülü işe alınanların yönettiği bir yer Türk Telekom. Türkcell hattım smsle açılıyor telin destekliyor vs demeden direkt açıyor gerisi müşterinin sorumluluğunda. Bunlarsa sisteme emir vermişler otomatik işliyor herşey. Benim telefonum yasal Xiaomi Mi6 . Ama gel görki Türkcellde kusursuz çalışan Mi6 için cihazınız desteklemiyor sizi Türk Telekom bayilerine Vowifi destekli telefon almaya bekliyoruz. Tipik eski Tahtakale satıcısı gibi. Müşteri salak koşa koşa gidip alacak. Bir tane akıllı yok orda belli. Bu işlere kafası basan herkes vowifi gibi işleri halletmeye çalışcak uğraşacak adamların zekası sizin iş bilmeyen atanmışlar dlduğunuzu anlamaya hayli hayli yeter.
    Çalışan bir telefonda vowifiyi aktif ettim bende. Sonra annemin Mi A2 lite ına simi takınca Anında eski ayarlara döndü telim yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. İnsanı manyak eder bunlar
  • Hocam bende şuan Xiaomi mi6 kullanmaktayım. Turkcell'de vowifi sıkıntısız bir şekilde global kararlı rom da çalışıyor mu? Mesaj atma mesaj gelmesi oluyor yani arama haricinde.@aklınyolubir

• SMS göderilen ve sistemce otomatik olarak wifi aramayı aktif edilemeyene talepleri, "otomatik takip edip" çözen bir algortitma yapamıyor koca şirket.

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus_42

Hocam bende şuan Xiaomi mi6 kullanmaktayım. Turkcell'de vowifi sıkıntısız bir şekilde global kararlı rom da çalışıyor mu? Mesaj atma mesaj gelmesi oluyor yani arama haricinde.@aklınyolubir

Oluyor sorun yok yok.

Bazen sistem hata veriyor olsada yapılabiliyor çözüm işlemleri mevcut.Mesela sim 1 yuvası sorunsuzken sim2 yuv

ası sorunlu oluyor vowifi de.

Nasıl olacağına gelirsek;

Sırasıyla *#*#86583#*#* ve *#*#869434#*#* işlemlerini yapıyoruz. Gelen pencerede check DISABLED i görmemiz gerekiyor.sonunda ENABLED çıkıyorsa tekrar kodu girip DISABLED i gjrmemiz gerekiyor. Turkcell için HDSES yazıp 2200 e mesaj atmalıyız.Onay Sms i gelecektir. Sonra Ayarlar- Sim Kartlar Mobil ağlar-Turkcell i tıklayıp wifi arama etkin tuşunu tıklamalıyız.Sonra bir tık geri gelip Volteyi de etkinleştiriyoruz.

üst bildirim ekranında yatay tel ikonu ve üstünde wifi sinyal çubuğu simge gelirse işlem tamamdır.Buda olmazsa yapılacak başka bir işlem daha var. Play store dan QuickShortcutmaker apk yüklüyoruz.Programı açıp Modem.cfg yi bulup tıklıyoruz. Sonra Try' ı tıkladıktan sonra Netherla yazan yeri bulup kutuyu tıklayıp tamam diyoruz.Olması lazım.Takılırsanız haber verin

• şuan Türk Telekom Kullanıyorum. Taahhüt bitecek fakat turkcell 10 GB 1000 dk tarifesine 49 TL fiyat verdiler. Birde Bimcell var 39 TL 10 gb internet fakat 40 TL yüklemeye 5 Gb internet hediye ile 15 Gb internet yapıyor. Aslında Bimcell daha cazip geliyor. Ama sırf sorunsuz bir şekilde VOWIFI kullanmak için turkcell'e geçebilirim diye düşünüyorum. Benim için VOWIFI da aramanın yanında sms gelip gitmesi çok çok önemli!...

Sim 2 de türk telekom ile global kararlı romda çalışmıyor vowifi dediğiniz yöntemlerin hepsini denedim. Fakat olmadı. Aslında wifi arama gözüküyor ama aktif etme butonuna tıklayınca geri kapalı konumuna geliyor. VOLTE sorunsuz çalışıyor. Birde Sim 1 takıp denerim.

@aklınyolubir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus_42 -- 7 Aralık 2020; 15:6:58 >
  • aklınyolubir kullanıcısına yanıt
    VoWifi Turk Telekom

Alt kısmı unutmuşsunuz burası wi fi tercih et olmalı

Bide Sizde Ayarlar hakkında tüm özellikler den çekirdek sürüme 5defa basılıp açılan ekranda additional a tıklama ekranı çıkmıyor mu

VoWifi Turk Telekom

• bu özellikleri kullanmak için hattımız illaki faturalı mı olmak zorunda?

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Hayır faturalı olmanıza gerek yok
  • RmznKvcr R kullanıcısına yanıt

huawei mate 20 pro için hem volte hemde wifi arama oluyor mu acaba?

• Volte desteği var wifi arama yok ama destekleyen bir telefonda aktif edip telefonunda kullanabilirsiniz
  • RmznKvcr R kullanıcısına yanıt

vo wifi de mesajlar falanda geliyor değil mi?

• Vowifi sorunsuz kullanıyorum
  • türkcell den fenercell e geçmeyi düşünüyorum da o yüzden araştırıyorum problem yaşar mıyım diye?

• Arkadaşlar wowifi ile 3 rakamlı numaraları arıyabilşyormusunuz 170 186 vs
  • Arama yapmıyor bu numaralar başka Bi alt yapı kullanıyor olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Arama yapmıyor bu numaralar başka Bi alt yapı kullanıyor olabilir

Teşekkürler
  • alper_love A kullanıcısına yanıt
    Az önce Turkcell ile denedim, arama yapmıyor.
  • alper_love A kullanıcısına yanıt

bu numaralar konum bazlı çalıştıklarından dolayı volte ile arama yapilamiyor ornek vermek gerekirse 153 ü ararsaniz hangi sehirdeki baz istasyonundan ararsaniz oranin belediyesine baglanirsiniz

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.