Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
24
Favori
129.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maalesef woifi destekleyen bir telefona sim kartı takıp aktif edeceksiniz. Bunun için iPhone u olan samsung Xiaomi teli olan birinde kısa sürede aktif edip kendi telinizde kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken TT için Volte yaz 5555 e sms at WIFI ARAMA yaz 5555 e sms at.Tünkcel için HDSES yaz 2200 e sms at onay sms i gelince simi teline tak çalıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de VOLTE yazıp 5555 sms atıyorum talebiniz alınmıştır smsinden başka bir dönüt almıyorum ve cihazım da destekliyor gözüküyor. Müşteri hizmetleri sorunu çözemedi Sorunu yaşayan arkadaşlar nasıl çözebildiler pyalaşabilirlerlse çok memnun olacağım. İki gündür bir türlü aktif edmedim. Uçak modu online işlemler uygulaması, hiçbir şekilde olmuyor ve ses kalitesi çok kötü.

• CARLIVIKTOR C kullanıcısına yanıt

Online işlemlerde cihazınızın modeli doğrumu? 4g ve 3g yi kapatıp volte yi aktif etmeye çalışın olması lazım

• Evet Marka model doğru, müşteri hizmetleri sistemlerimizde volte ile ilgili güncelleme var ne açabiliriz ne de kapatabiliriz diyor. Hattımı taşımıştım daha yolun başında hizmet alamıyorum. Cayma olmadan çıkma hakkım varmış sanırım şu halde 3310dan farklı değil benim için ses kalitesi. Kapattım 4.5G yi Ama aynı zamanda 3G yi de kapatamıyorum birinden biri açık kalmalı anladığım kadarıyla, 4.5G kapalı olduğu halde VoWifi aktif gözüküyor sistemler kafayı yemiş durumda şuan TT tarafında

• CARLIVIKTOR C kullanıcısına yanıt

3g Iptal yada IPTAL 3G yazıp iptal edebilirsiniz.

Hattınız yeni açıldıysa ilk gün açamamanız doğal Bi kaç gün sonra kendiliğinden açılır.

• Yıllar önce VF’de kullandığım VoWifi’i TT’de 2 seneden fazladır kullanamıyorum. Cihazım i6 şaka gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tt çok memnunum 2 hattım var biri tt biri vodafone emin olun vodafone den daha hızlı tt
  • arkadaslar merhaba vowifi da sms gonderip alamıyorum var mi bu sorunu yasayan

• ckm kullanıcısına yanıt
    Evet bende açamıyorum maalesef
  • Ben de volteyi açamıyorum.

• haybora kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom bu konuda sorunlu Turkcell de böyle bir sorun olmuyor
  • VoWifi Turk Telekom

Çalışıyor

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt

Esim bimcell sorun yok onda. İlk faturam 9 unda kesilecek yol yakınken donsem mi bilemedim

• Siz aktif mi edemediniz yoksa aktif ama mesaj mı gitmiyor
  • RmznKvcr R kullanıcısına yanıt
    Aktif edemiyoruz
  • Selamlar, iPhone 7 cihazımı fabrika ayarlarına döndürdüm. Öncesinde kullandığım voWi-Fi yi şimdi kullanamıyorum. Aktif etmek istediğimde ekteki hatayı alıyorum, nasıl çözebilirim?

VoWifi Turk Telekom
  • Eléctronics kullanıcısına yanıt

Wo WiFi yi iptal edip tekrar açmayı deneyin. Olmazda müşteri hizmetleri çözer

• vowifi aktif iken sizi aradıklarında telefon kapalı gibi karşıya uyarı geliyor mu arada?

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Evet arada oluyor çok nadir ama, 3 operatörde de oluyor sanırım internet bağlantısı kaynaklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

Evet arada oluyor çok nadir ama, 3 operatörde de oluyor sanırım internet bağlantısı kaynaklı
    Turkcell kullananlarda hiç duymadım böyle bir şey🧐

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.