Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazın gelir ,güzün gelir y.... gözü gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Taşıma yapın
    Ben numara tasimaya karsiyim, bana dogan gorunumlu sahin gibi geliyor

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Türk telekom bir süre sonra tofaş kalitesine mercedes fiyatı istemeye başlayabiliyor. Umarım şanslı müşterilerdensinizdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 22 Aralık 2019; 12:17:59 >
  • Turk Telekom' a da VoWifi geldi sanırım, VoLTE açıkken wifi üzerinden veri gönderip alıyor konuşma sırasında. Normalde benim evde çekmez; ses kalitesi de çok kötüdür. Hala daha çekmiyor, fakat ses kalitesi bariz bir şekilde arttı. :|
  • Darkwinter D kullanıcısına yanıt
    Cihaz nedir hocam ?

Vodafoneli birini aramışsındır

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    iPhone 7
    Uçak modunda iken görüşme yapabiliyorsanız vowifi gelmiştir. Ama volte'dir o. Vodafone ile artık volte üzerinden görüşülebiliyor.

İlk iphone icin gelecekdi zaten. Belki gelmisdir ama lansman yapilmadi..

• iPhone'dan Vowifi moduna geçince şebeke adı yanında Vowifi diye yazıyor. Yok yere milleti ümitlendirmeyin.

• ne oldu sonuç? gelmiş mi gelmemiş mi?
  • Ağam eğlenir bizimle

Gelse ben görürdüm

• Az önce televizyonda vowifi ile ilgili yeni bir reklam gördüm çıka çıka vodafone'nun çıktı.

• Vodafone da denedim gayet başarılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • insan vodafonun reklamını görünce, biladerim nedir bu vowifi der utanır, vermeye çalışır, vodafone tr orta doğu, balkanlar ve avrupanın açık ara en kötü operatörü o bile vermiş, senin müşteri hizmetlerin vowifi deyince wifi 4g modem verelim diyor.
  • Eve gelir gelmez telefonu uçak moduna alıp Turkcell WiFi aktif ediyorum. Çok işe yarıyor. Telekom gibi altyapı sorunu olan firma neden böyle faydalı hizmeti devreye sokmaz anlam veremiyorum.

• Bu saatten sonra gelse ne gelmese ne, en çok ihtiyacı olan operatör bunca zaman getirmediyse bu saatten sonra önemi de yok.

Dedim de diyorum da, bu firmadan ekstra hizmetler beklemeyin, hem en ucuzu kullan hem diğerlerinde var bunda niye yok de.. Ne kadar köfte o kadar ekmek.

Ha vowifi şebeke sorunu varsa işe yarar, madem TT'da şebeke sorunu var niye durulur hoş onuda anlamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 27 Aralık 2019; 19:19:34 >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Tamam ikisi de kötü ama Vodafone, Türk Telekom kadar berbat değil. Abartmayın lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    En ufak bir abartma yoktur, Vodafone u turkcell ve tt ile kıyaslamak bile buyuk ayıptır, müşteri hizmetleri yok, kronik sarj tüketim sorunu yıllardır çözülmedi, hic bir şebekesi stabil değil, kent merkezinde hiçbir yerde düzgün cekmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Son iki yildir Turkcell kullanan ondan once Vodafone kullanan biri olarak ayriyetten yedek hat olarak TT kullanan biri olarak, TT ne Vodafone ile ne Turkcell ile mukayese edilecek bir hat degil size katiliyorum. Yarin oburgun 4. Operator faaliyete gecer onunla karsilastirilabilir.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.