Şimdi Ara

[b]voscreen[/b], youtube kanalı açıldı..harika !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
13
Favori
3.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/user/Voscreen/videos?view=0&sort=dd&flow=grid

voscreen.com sitesine kayıt olun ve sürekli devam edin bir videoyu 5 kere bilirseniz bir daha gelmiyor..

Site sahibi diyor ki ; önce 20 dakika altyazısız bir ingilizce dizi izleyin, daha sonra voscreen.com siteye girin ve günde en az 30 dakika çalışın, 1 ay sonra bir daha o 20 dakikalık diziyi izleyin ve anlayıp anlayamadığınızı kendiniz görün.

Bazı videolarda grameri bile öğretiyor.

Yapımcının röportajı için tıklayın mutlaka okuyun derim..hem sistemi öğrenin gemde çalışma tavsiyelerini..

http://www.vipingilizce.com/voscreen-nedir-nasil-calisir/

FACEBOOK adresinide takip etmeniz öneririm..

Ülkemiz için mükemmel bir sistem olmuş yapanlara çok şey borçluyuz... daha da geliştiğinde bir düşünün 10.000 video olmuş, rusçası da, Fransızcasıda olmuş, güzel olmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaaaaaan -- 19 Ocak 2014; 14:11:55 >

• Güzel bir çalışma yapmış zaten bende önce türkçe altyazı sonra ingilizce altyazı en son altyazısız olarak filimleri izliyorum güzel bir yöntem sürekli tekrar ve ezber yapmak.
  • Evet bunu gecen sene bir arkadasım daha yollamıstı umarım kısa gösterimleri de biraz daha artar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaaaaaan

http://www.youtube.com/user/Voscreen/videos?view=0&sort=dd&flow=grid

Yapımcının röportajı için tıklayın mutlaka okuyun derim..

http://www.vipingilizce.com/voscreen-nedir-nasil-calisir/

Okan kardeşim allah razı olsun gerçekten iyibir konu açmışın

• Ben teşekkür ederim arkadaşlar ben sadece haberdar ettim, youtube kanalını bende bilmiyordum görünce paylaştım, güzel olmuş gerçekten, ayroca röportajada bakın mutlaka bütn dünya dilleri falanda olacakmış, daha bu beta hali çook daha sistemli ilerlemeni kontrol eden bir sitem olacakmış..Ve sosyal sorumluluk projesi yani ömür boyu BEDAVA olacakmış, yani böyle bir siteye millet para bile verir ancak ücretsiz ve aşırı büyük emek var teşekkür ederiz emeği geçenlere..
  • Hatırlatmadır mükemmel kaynaktır..
  • hatırlatma için teşekkürler. ben bilmiyordum mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyle bu siteden sonuna kadar faydalanın derim..

Güncelleme yaptım, facebook adresi, site adresi, ve youtube adresi......

Zamanlar sıkıcı gramer vs hepsi videolarda işleniyor..

yeni başlayanlara voaround serisi öneriliyor..

defter tutmak öneriliyor..

gerekirse mp3 haline getirilip dinlenebilir.. bu tabi benim tavsiyem...

hem okumanız, hem dinlemeniz, hemde grameriniz gelişiyor..Konuşma için ise videodaki cümleleri deftere kaydettiklerinizi falan sesli olarak tekrar etmek mutlaka katkı yapacaktır..

Kolay gelsin..
  • Güncelleme ;

30-Day English Challenge

Site sahibi diyor ki ; önce 20 dakika altyazısız bir ingilizce dizi izleyin, daha sonra voscreen.com siteye girin ve günde en az 30 dakika çalışın, 1 ay sonra bir daha o 20 dakikalık diziyi izleyin ve ne kadar anlayıp anlayamadığınızı kendiniz görün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaaaaaan -- 20 Ocak 2014; 0:31:53 >
  • Gerçekten harika bir olay.
  • çok güzel bence yönetici arkadaşlar konuyu sabitlemeli herkes faydalansın
  • Beyler sitede yenilik var, artık seviyenizi seçin ona göre başlangıç isterseniz kolay dialoglarla karşılaşabilirsiniz, size kalmış yani seviye seçimi vara artık önceden zor kolay karışıktı..
  • merhaba,
    Valla uzun zaman once okumustum voscreen tavsiyesini ama uye olmamıstım bu konuyu görünce uye oldum şimdi biraz çalıstım seviyeme göre gerçekten cok faydalı radyo tıyatrolarını dinlerken do you love me? diyince emin olamıyordum bu veya başka anladıgım cumlelerde bu site sayesınde heralde bıraz daha cesaret gelecek dogru duydum eminim diye ilerleyen zamanlarda site cok basarılı sagolsunlar.
    cok sagolun tesekkur ederim.

• Voscreen - present perfect (vol.1)
  • voscreen gerçekten çok iyi. benim çok işimi gördü. ingilizce çalışan herkese mutlaka tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine okan abi
    yine faydalı bir konu
  • ve yıllar sonra google play'e de girdi :)
  • Türklerin, dünyaya kazandırdıkları en güzel şeylerden biridir bu site.Sonsuza kadar ücretsiz olacakmış, ve her geçen gün yenilenerek kullanıcılarını mutlu ediyor.
  • bu siteyi bilmeyen kalmasın diyorum
  • Arkadaşlar bu site gerçektende olağanüstü, veri tabanında yüzbinlerce video varmış düşünün.
    Ülkemizden çıkması harika hemde ücretsiz, bence artık çalışmamak için bahane yok yumulun derim..

facebookta bazen canlı dersler oluyor videolar üzerinden yabancı hocalar anlatıyor.

android uygulamasını da edinin, sisteminiz uygunsa.

keyif almaya bakın gerisi gelir, ingilizce ders değil yaşamın bir parçasıdır, acele etmeyin onu yaşayın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.