Şimdi Ara

Vortex Strike Eagle 1-6x24 Tüfek Dürbünü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kırşehir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Vortex Strike Eagle 1-6x24 Tüfek Dürbünü

Çok az kullanıldı. 24.12.2021 tarihinde Balistik Market'ten alınma. Faturası mevcuttur. Kutu içeriği eksiksiz olarak teslim edilecektir. Dürbünlerin yanında ayak gelmemekte. Ben Vector Optics markasına ait ve bu dürbünle tam uyumlu mevcut ayağı da fiyata dahil olarak vereceğim. Ayrıca ayak aramanıza gerek yok.

Çok keskin bir görüntüsü var, aydınlatmalı ve bdc retikıllı yeni versiyon (AR BDC-3) sfp bir dürbündür. Vortex dürbünler ömür boyu garantilidir. 12 kalibre ile kullandım, çok daha fazla recoil dayanımı olan son derece kaliteli bir dürbündür. 1x'den başladığı ve retikıl aydınlatması olduğu için reddot olarak da kullanılabilir. PTT ile gönderimde kargo ücreti bana ait. Elden teslimat da yapılabilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 8300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 24 Aralık 2023 Satıldığı Şehir : Kırşehir Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.