Şimdi Ara

HATSAN MOD 125 SNİPER VORTEX KULLANANLAR BURAYA!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süren araştırmalarım sonucu Mod 125 Sniper Vortex alacağım.
    Dikkat çekmek istediğiniz bir nokta var mı? Şimdiye kadar hiç sorun yaşadınız mı veya sizleri tatmin etti mi silah?

• Hatsan mod 125 kullaniyorum bir ay oldu ve edindigim tecrubeleri hatsan firmasina da yazdim sizede bu konuda yardimci olucaktir umarim
    Urettiginiz havali tufeklerden mod 125 sniper vortex modelini kullaniyorum ve bu zamana kadar edindigim ve sizin icinde onem arzedecek bikac hata uzerinde tecrubemi arzetmek istiyorum.
    1-mod 125 guclu bi silah ve bu gucu absorbe edecek yapida malzeme kullanilmamis
    2- kullanilan butun vidalar cok kalitesiz ve islevini yerine getirmiyo tam anlamiyla
    3-namlu kisa ve modarator fazla abartilmis
    4- aski kayisini ve tufegin namlusunu tutan ana uzun vida sarsintidan kiriliyo biraz daha kalin ve somunlu vidadan yapilabilir
    5- namlunun kirildigi baglanti vidasida ayni sekilde yumusak malzeme ve namlu baglanti noktasindan gectigi yere bol geliyo ve namlunun sallanmasina sebep veriyor vida 1 mm daha kalin olsa tam oturacak ve sallanti sifira inecek
    6-tetik muhafazasini tutan vidalar pilastige degilde metal bir yere sabitlense daha iyi olur ve kaliteli vida kullanilmali
    7-bunlarin disinda yayli modelinden fazla bi farki olmadigini dsunuyorum sarsinti ve silahin durbune ve kendine hasar vermesinin onune gecilmemis
    Bu sorunlar halledilirse silah daha kaliteli hale gelecektir umarim saygilar kolay gelsin bol bereketli kazanclar diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün(26 mart 2016)bir adet mod125 sniper vortex aldım.yillar once alttan kurmali ve markasini hatirlayamadigim bir havali tufek kullaniyordum. Son zamanlarda her 5-6 atisin birinde sacma namluda kaliyordu. Atmiyordu bile. Binlerce atis yapmistim o tufekle ve gayet keyifli geliyordu. Yalniz...bu hatsan mod 125 dedikleri tufek bence top sayilir o eskisinin yaninda. Az evvel sabirsizligimin kurbani oldum ve şeytana uyarak evin icinde bir atis yaptim. Aga tüfek resmen ateşli silah gibi ses çikardi. Komşular simdi cinayet mi oldu diye kapiyi calarlar diye dusundum.hedef olarak kuşe kagitli 5 adet okul kitabi koydum.4 adet koymus olsaydim duvarimda bir delik olacakti zira son kitabin icinde ezilmis mermiyi zar zor buldum. Diyecegim o ki arkadaslar...bu silah bence ruhsatla alinmali ve coluk cocugun eline asla verilmemeli. 100 metreden bile insani öldürebilir bence. Ve lütfen hic ama hicbir canliya sıkmayalım. O canlilarin bize hicbir zarari yok. Aksine dogamiza faydasi var. Yaza dogru artik haftasonlari hazar gölü kenarinda şişelere sıktığım videolari cekip baglantilarini burada paylasirim. Herkese kazasiz belasiz keyifli saatler dilerim. CANLILARA SIKMAYALIM LÜTFEN.

• Kardeşim Instagram yada wp falan versen olurmu sanırım benim tüfek arızalı sana özelden birkaç sorum olacak benimkib1 kitabı zor deliyor onura bazen delemiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.