Şimdi Ara

Volvo XC90 D5 Inscription incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
47
Cevap
1
Favori
1.051
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24 Not

|
    |

Mesajı Yerinde Gör

Volvo alan ikinci el dusunmez
    Esnaflık dusunmez
    Arabadan baska beklentileri vardir
    Her köşe başında rastlayamazsınız
    Tank gibi araba imajini halen koruyor,malzemeden çalmıyorlar
    Karakteristik bir dizayn anlayislari var taviz vermiyorlar
    Cok sebep var anlayacağınız

kadınlarımızın başımızın üstünde yeri var. Her sektörde başarı elde ediyorlar düşünün savaş pilotu, başbakan, cerrah vs hepsine tebrikler.

Ama lütfen şu otomobil testlerinden uzak dursunlar. Ben otomobil testlerinde teknik bilgi, gerçek kullanıcı yorumları dinlemek istiyorum. Şu güzelim aracın testini açmamla çakı esprisini duyup kapatmam bir oldu.

Bu arada Anastasia Tregubova ablamıza saygılarımızı göndermeyide unutmayalım, her ne kadar ne dediğini anlamasakta sesi kısıp videoları izlettiriyor.

Geely'nin satın alması aksine volvoyu ileri taşıdı, ne kadar beğenmesek de cinlilerde para var ve volvoya ciddi kaynak aktarımı yapıyorlar. Geely'nin amacı da volvodan teknoloji sağlayıp çin pazarında pay arttırmak ki çin pazarı zaten yeterince büyük. Bir buçuk sene v40 kullandım, su anda a3 sedan kullanıyorum, volvoyu aramadigim bir gün yok.

zotacing kullanıcısına yanıt
    @zotacing demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

O Markanın değil bizim insanımızın duyduklarını abartarak anlatma politikası. Her markanın halk dilinde farklı izahı var. Tabi bu profesör muhabbeti biraz aşırıya kaçmış. İnsan öküzde olsa profesörde olsa para kimdeyse o alıyor orası ayrı.

BMW X5 gelirsek bu aracın yanında susup oturması gereken bir model. Fazlası değil

Etrafımda da var, iğrenç bir düşünce yapısı var bu markanın; ilk okul mezunu bir adam geçen gelmiş, Volvo ''profesör markası, normal insan binmez'' diyerek bir ayrıştırma muhabbetine girdi duyuyorum ben de, sırf bu yüzden bile bu marka alınmaz.

Zaten F15 X5 varken kimse yüzüne de bakmıyor, orası ayrı.

• Binbaşı
    1596 Mesaj
    sonuç ses sistemi çok güzel
    350.tlden başlayan fiyatlarla
    ve Premium değil
    |
    |
    kadınlarımızın başımızın üstünde yeri var. Her sektörde başarı elde ediyorlar düşünün savaş pilotu, başbakan, cerrah vs hepsine tebrikler.

Ama lütfen şu otomobil testlerinden uzak dursunlar. Ben otomobil testlerinde teknik bilgi, gerçek kullanıcı yorumları dinlemek istiyorum. Şu güzelim aracın testini açmamla çakı esprisini duyup kapatmam bir oldu.

Bu arada Anastasia Tregubova ablamıza saygılarımızı göndermeyide unutmayalım, her ne kadar ne dediğini anlamasakta sesi kısıp videoları izlettiriyor.
    Değişik bir marka volvo, tam bir aristokrat markası. Disarida parasının iki katı hürmet görüyor. Anlamıyorum bu durumu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: neilblack

Değişik bir marka volvo, tam bir aristokrat markası. Disarida parasının iki katı hürmet görüyor. Anlamıyorum bu durumu.

Volvo alan ikinci el dusunmez
    Esnaflık dusunmez
    Arabadan baska beklentileri vardir
    Her köşe başında rastlayamazsınız
    Tank gibi araba imajini halen koruyor,malzemeden çalmıyorlar
    Karakteristik bir dizayn anlayislari var taviz vermiyorlar
    Cok sebep var anlayacağınız

quote:

Orijinalden alıntı: salvatore.

Bu volvo geely e satılmadı mı?

Satıldı da problem nedir ?

Geely nin yüzüne kimse bakmazken volvo ya herkesin hasta olması bana şaşırtıcı geliyor açıkcası.
    Zamanında İsveç değilde Çin'den çıksaydı büyük ihtimalle fiat kadar bile değer görmezdi diye düşünüyorum.
    Gerçi hala kaliteli üretiyor ama toplumda oluşturduğu marka algısından bu kadar göklere çıkarıldığını düşünüyorum.

|
    |
    hlksnrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Etrafımda da var, iğrenç bir düşünce yapısı var bu markanın; ilk okul mezunu bir adam geçen gelmiş, Volvo ''profesör markası, normal insan binmez'' diyerek bir ayrıştırma muhabbetine girdi duyuyorum ben de, sırf bu yüzden bile bu marka alınmaz.

Zaten F15 X5 varken kimse yüzüne de bakmıyor, orası ayrı.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Binbaşı
    1755 Mesaj

Geely aldı ama halen isveç markası.

Doğru söylüyoesunuz çinden çıksa böyle değer görmezdi ama çinlilerde Volvo'yu yapamazdı.Marka algısına gelince herkes farklı düşünüyor.
    |
    |
    salvatore. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Turkiye gibi dini kitabı esnaflık olan bir piyasada ikinci sirada adamlar.yuzune bakiyorlar demek ki.

|
    |
    Bahsedilenler: zotacing

Geely'nin satın alması aksine volvoyu ileri taşıdı, ne kadar beğenmesek de cinlilerde para var ve volvoya ciddi kaynak aktarımı yapıyorlar. Geely'nin amacı da volvodan teknoloji sağlayıp çin pazarında pay arttırmak ki çin pazarı zaten yeterince büyük. Bir buçuk sene v40 kullandım, su anda a3 sedan kullanıyorum, volvoyu aramadigim bir gün yok.

salvatore. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teyzemle v60 kiralamıştık Haziran da vallahi çok rahattı ben akışına hayran kalmıştım.Bu derece konfor beklemiyordum ama pahalı be bize linea yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvatore. -- 30 Temmuz 2016; 12:09:06 >
    |
    |
    neilblack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkesin beğenmesini beklemediğim...

Beğenenlerin ve kullananların ise, Volvo'nun insana verdiği güveni, değeri bildiği bir marka..
    |
    |
    |
    |
    Araba tek kelimeyle mükemmel. Gözüme çarpan önemsiz bir eksisi var oda 6 ve 7. Koltukların q7 deki gibi elektrikli olmaması. Dediğim gibi çokta önemli değil. Volvo yeni arabaları ile dahada ileriye gitti. Bmw den daha iyi bir marka benim gözümde. Mercedes ve Sudiyi geçmesi için birazdaha çalışmaları lazım.

Orijinalden alıntı: LTE-A

Araba tek kelimeyle mükemmel. Gözüme çarpan önemsiz bir eksisi var oda 6 ve 7. Koltukların q7 deki gibi elektrikli olmaması. Dediğim gibi çokta önemli değil. Volvo yeni arabaları ile dahada ileriye gitti. Bmw den daha iyi bir marka benim gözümde. Mercedes ve Sudiyi geçmesi için birazdaha çalışmaları lazım.

Audi bu güne kadar ne yapmış da BMW den kayda değer bi şekilde iyi olmuş ve Mercedes seviyesine yükselmiş ? Ü
    XC90 a gelirsek yapacak çok bi yorum yok mükemmel denilebilir sadece biz bunu alamıyoruz o kadar.

1-2 modeli hariç nerdeyae tüm modelleri bmw den daha iyi. Bmw 2002-2003 ten sonra yaptığı arabalar 5 para etmez arabalar.

|
    |
    oozgur16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LTE-A

1-2 modeli hariç nerdeyae tüm modelleri bmw den daha iyi. Bmw 2002-2003 ten sonra yaptığı arabalar 5 para etmez arabalar.

1-2 modeli biraz sayalım
    A4 ün 3 serisinden üstünlüğü var mı ? Yok hatta tersi bir durum söz konusu (motorlar,şanzıman,donanım,idrive)
    A3 ün 1 serisinden üstünlüğü var mı ? Yok hatta tersi bir durum söz konusu (1 serisi arkadan itiş ve yine motor şanzıman daha iyi)
    A6 nın 5 serisinden üstünlüğü var mı ? Burada kıyaslanabilecek 2 araçtan söz ediyoruz ama bu işi bilen otoriteler 5 serisinin daha iyi olduğunu söylüyor.Benim için ikisi de iyi ve eksiksiz.
    Audinin BMW den üstün olduğu tek yer SW ve Allroad araçlarıdır onun dışında en ufak bir üstünlük söz konusu değil hatta ve hatta BMW Mercedes arabaların arasında 5. katmandaysa Audi 4. katmandadır

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.