Şimdi Ara

Volvo XC90 D5 Inscription incelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GcGokhan

ferit hocam falan :D

Saygıda kusur etmemeyi öğrenmiş ama bu da gelişme :)

Bence şimdi emlak sektörü düşünsün. NEFten ev alsa AĞAOĞLUNU gömer, Dumankayadan alsa NEF'i :D

Ey emlak sektörü! Tehlikenin farkında mısınız...

Valla isterse etsin,daha once bana karsi o kadar saygisizlik edip sonra butun tezlerimi catir catir onayladi,bu tezimi de deneyerek onaylayabilir.bizde doycland uber alles satarken kac virirler ulaaagn yok,mal neyse o var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 2 Ağustos 2016; 15:32:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

Ilk olarak belirteyim bu iki araç da şirket aracı, iş değiştirince v40 yerine a3 sedan kullanmaya başladım. Ikisi de 1.6 dizel otomatik. Daha hafif olduğundan a3 ilk hızlanmada daha iyi gibi de fark çok hissedilmiyor. Göreceli, kişisel zevke bağlı kısımları geçiyorum.
    Benim için önemli noktalara geliyorum,
    V40'in koltuğu dağa rahat daha az yoruluyorum
    Ses sistemi önemli, v40'ta müzik dinlemek daha keyifli
    Sıcaktan nefret ediyorum, v40 klima performansı çok daha iyi
    Direksiyon tepkileri daha iyi.
    Yol tutuş benim için önemli, v40 bu konuda virajlarda ve sert direksiyon hareketlerinde daha iyi.

3 Yıl önce a3 hb 1.6tdı alacekken v40 r-design d2 pwr almış ve zevle kullanan biri olarak bu yazınızla bir kez daha mutlu oldum, cevabınız için teşekkürler.

• 3-5 daha koyup çok daha klas ve kaliteli Porsche Cayenne Turbo S almak daha dopru bir hamle olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada en son biryerde okuduğum satış rakamlarına göre x5 ten sonra 2. sırada yer alıyordu. Bulabilirsem linki paylaşırım. Biz burda be kadar atıp tutsakta volvo için büyük başarı bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

3-5 daha koyup çok daha klas ve kaliteli Porsche Cayenne Turbo S almak daha dopru bir hamle olacaktır.

Yani tabii ki. Azıcık yükseltilmiş Linea Sw ye niye o kadar para verelim ki.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.