Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye’ye artık inscription model girişi de olacak sanıyorum. Volvo Türkiye sosyal medyadan paylaşıyor bu bilgiyi. İnscription paketin kristal vites Topuzu ve metalik ön ızgara detaylarını momentum araçlarımızı ekletme şansımız olabilir mi acaba bu vesile ile?
  • serbestkursum S kullanıcısına yanıt
    İzgarayi yapan volvo bayileri vardi zaten..yaptiranlar ve paylasanlar oldu bu platformda...ama cristal vites topuzu zor...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    Bmw mesela hayalet ekran orta ekran konsol vs vs baya değişiklik yapabiliyorsunuz! Volvo da bu esnekliği özellikle yazılımla yakalarsa ! ( ki Audi son arçalarıyla buna yönelmiştir!!) gündemi, teknoljik esnekliği yakalamakta çok yerinde bir hareket yapar diye düşünüyorum. ZATEN volvo birçok özelliğiyle öncüdür! Diğerleri onu takipte ama geçecekler böyle giderse:(
  • Selamlar, volvocar uygulamasında şuan 65 adet bein connect 1 aylık süper lig hediye kodu var. Bildirim gelmedi ben şansa buldum sabah. Sanırım kimseye bildirim gitmedi hala bitmediğine göre.saygılar iyi akşamlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son dönemlerde araçların dijitalleşmesine ve yürüyen bilgisayar niteliği kazanmasına bağlı olarak, özellikle sürücü ve orta konsol gösterge panellerinde daha çok sürücü odaklı bireysel farklılıklar yapılabilmesi kanaatindeyim.

Ayrıca, orta gösterge ekranı boyut ve erişilebilirlik anlamında çok kullanışlı olmasına karşın, daha önce bu platformda da bahsedildiği gibi, aracın HERE firması tarafından sağlanan navigasyonu gerçekten çok yetersiz (Tabir-i caizse Patates). Yaklaşık 6 aylık kullanımda toplamda 3 defa harita güncellemesi yapmama ve Türkiye nin en büyük 10 ilinden birinin merkezinde yaşamama rağmen, 3 yıl önce yeri değişen ve şehrin en büyük yapısından biri olan Belediye Binası hala eski yerinde gösterilmekte. Evet telefon bağlantısı ile Google maps kullanmak mümkün ama her defasında telefonu kablo ile bağlamak ve navigasyonu ekranın alt yarısından takip etmek hiç kullanışlı değil maalesef.

Sabri beyin bahsettiğini gibi, yeni modellerdeki gibi Google yerleşik olayı MY2021 olan bir araçta dahi teknik nedenlerden dolayı uygulanmayacak olabilir, ancak bu durumda söz konusu navigasyonun ne ve hangi yolla olursa olsun ivedilikle geliştirilmesi gerekmektedir.

@ssozen11 @dochollywood

@AlperDönmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bortezomib -- 5 Mayıs 2021; 15:48:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sıfır momentum MY 2021 Liste fiyatı 571K olmuş... 2. el piyasası allak bullak..

• avarell A kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim son 4 maçı izlemek iyi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

sıfır momentum MY 2021 Liste fiyatı 571K olmuş... 2. el piyasası allak bullak..

XC40 T3 FWD Inscription eklenmis

beyaz ici kirmizida oluyor ama cok para

• Dün gene bilmemkaç yüzüncü software enayiliğini yaşadım.

Akşam iş çıkışı Pendikte garajda arabayı çalıştırdım. Sonra yola çıktım fakat sürücü ekran haritası sabit kaldı. yeri değişmedi . Orta harita ise normal olarak çalışmaya , yolu göstermeye devam etti. Birkaç kez ayarlarda sürücü ekranında harita göster , hiç bir şey gösterme, müziği göster vs yaptım. Her seferinde geri döndüğümde harita hep ilk çalıştırma anındaki yerde takılı kalmış durumda idi. Can sıkıcı oldu..

Bu sabah normale döndü.

Başına gelen var mı?

Volvo XC40 Kullanıcıları

• Bu arada -sözde- kapanma sebebiyle oluşan trafik rahatlaması bende yakıt tüketimini bayağı düşürdü. 

Yazın 7,6-7,7 kışın 7,8-7,9 yakan araba ile kapanmaya girdiğimizde yarım deponun az üstünde benzin vardı ve o son deponun o ana kadarki ort tüketimi 7,8 idi . Geçen 8-9 gün içinde ort tüketim 7,2 ye kadar düştü ki muhtemelen 6larda bir şey yakıyor şu an için araba. 

• Arabalar bayadır sabit duruyor bizim ya.

Motoru korumak adına yapmamız gereken bir şey var mı?
  • x-rayted kullanıcısına yanıt

Başıma böyle bir şey gelmedi, henüz..

Bende de harita güncellemesi yaptıktan sonra sürücü gösterge ekranında turuncu renkli far arıza servise başvurun gibi bir şey çıktı, açıp kapatınca düzeldi.

Benim de sorum olacak, iç aydınlatmada mid ile high ın farkı nedir? Farkı nasıl anlarız?

@x-rayted

• quote:

Orijinalden alıntı: Bortezomib

Başıma böyle bir şey gelmedi, henüz..

Bende de harita güncellemesi yaptıktan sonra sürücü gösterge ekranında turuncu renkli far arıza servise başvurun gibi bir şey çıktı, açıp kapatınca düzeldi.

Benim de sorum olacak, iç aydınlatmada mid ile high ın farkı nedir? Farkı nasıl anlarız?

@x-rayted

1. Ayarlar/my car/Işıklar ve Aydınlatma /İç Aydınlatma/ Araç içi aydınlatma lambası 

Adımında eğer sıcaklığa göre veya renge göre ayarı varsa high sır, Yoksa mid dır.

• araç güncellemesi serviste mi yapılıyor sadece ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bankerbilooo

araç güncellemesi serviste mi yapılıyor sadece ?

harita ve aplikasyon güncellemelerini internetten kendimiz yapıyoruz.

Arabanın işletim sistemi güncellemeleri serviste yapılıyor. Serviste içeride ve dışarıda duvara asılı servis modemleri var. Anahtar üzerindeki düğme kombinasyonları ile o ağa bağlanıp yazılım güncellemeleri yüklüyorlar ayrıca arabanın hata kodlarını vs oradan görüyorlar.

• x-rayted kullanıcısına yanıt
    peki servis kaydı açılıyor mu veya bu işlemi sadece servis yetkilisi mi yapabiliyor ? çünkü her ay güncelleme geliyor nerdeyse, her ay servise girip 1-2 saat vakit kaybetmek istemiyorum.
  • dochollywood kullanıcısına yanıt
    3 hafta önce aracı servise bıraktım motorda bir parça değişti ve istanbulda bulunan son parça olduğu söylendi şanslıyım yani.Eğer aracında bu sorun olan arkadaş var ise bana Volvocar Türkiye’nin söylediği yağ ekleme diye bişey yok direk parça değişimi olması gerektiği şeklindeydi.Yani yağ eksilten arkadaşlar var ise servise gidip parça siparişi versinler çünkü onunda gelmesi 1-2 ay sürebilir diye söylendi.
  • Ayrıca parça değişiminden sonra yağ durumu ile ilgili bir eksilme görmedim şimdilik bir sorun yok
  • Osmantüre O kullanıcısına yanıt
    Benim de parça değişimi garanti kapsamında yapıldı. Sorun yok 2-3 haftadır kullanıyorum👍🏻
  • Ayrıca gaz pedalına yüklendiğinizde motorun ne yapacağını şaşırması ivmelensem mi yoksa bayılsam mı tepkisiz mi kalsam şeklinde ki hareketi ile ilgili olarak hala aynı sorunu yaşıyorum çok can sıkıcı bu konuyu Volvocar Türkiye’ye tekrar hatırlattım yazılım ile ilgili olduğunu söylemişlerdi.Şu an için güncelleme gelmemiş 2.çeyrekte geleceği söylendi bilgilerinize…
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.