Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (248. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
558.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süpersiniz. Benim de bayıldıım harika arabamdaki tek şikayetim o! Bana 3 silindirli T3 motorun özelliği gibi söylenmişti. İnşallah öyle bir yazılımla düzelme şansı vardır🙏🏼
  • Yok hocam t3 ile alakası yok benim görüştüğüm kişi kendisi de xc40 t3 kullandığını ve aynı sorunu yaşadığını söyledi çok can sıkıcı bir durum inşallah en kısa sürede güncelleme gelir.
  • Size ufak bir anekdot vereyim, belki gülümsersiniz Volvo XC40 Kullanıcıları 

Bizim araç muafiyetli malum. Geçen Ocak ayında sipariş aşamasında muafiyetli araç siparişi verirken satış elemanı bir ara bu arabanın tek farı 10 bin lira bunu ödeyemeyecek olan bunu almasın. Peugeot falan alsın onlar da iyi araba gibisinden birşey söylemişti. Eşimle birbirimize bakıp bizi fakir gördü herhalde falan demiştik.

Neyse bu hafta Netflixte Fatma dizisini izliyorduk. Fatmanın ablası Emine köyden şehire gelip sınıf atlamış. Lüks ve zenginlik sembolü olarak kırmızı bir (siyah tavan) XC40 kullanıyor. Bir sahnede mafya onu korkutmak için eline çekiç gibi bir şey alıp arabanın bir farını kırıyor. Eşimle birbirimize bakıp dur yapma 10 bin TL o far deyip gülüştük Volvo XC40 Kullanıcıları (gerçi şimdi 20bin olmuştur dövizin artması nedeniyle )

• quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Size ufak bir anekdot vereyim, belki gülümsersiniz  

Bizim araç muafiyetli malum. Geçen Ocak ayında sipariş aşamasında muafiyetli araç siparişi verirken satış elemanı bir ara bu arabanın tek farı 10 bin lira bunu ödeyemeyecek olan bunu almasın. Peugeot falan alsın onlar da iyi araba gibisinden birşey söylemişti. Eşimle birbirimize bakıp bizi fakir gördü herhalde falan demiştik.

Neyse bu hafta Netflixte Fatma dizisini izliyorduk. Fatmanın ablası Emine köyden şehire gelip sınıf atlamış. Lüks ve zenginlik sembolü olarak kırmızı bir (siyah tavan) XC40 kullanıyor. Bir sahnede mafya onu korkutmak için eline çekiç gibi bir şey alıp arabanın bir farını kırıyor. Eşimle birbirimize bakıp dur yapma 10 bin TL o far deyip gülüştük  (gerçi şimdi 20bin olmuştur dövizin artması nedeniyle )

Satış elemanı ayıp etmiş, bu arada aynı sahnede içim cız etti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar XC40 T5 PLUG-İN HİBRİT R-DESİGN beyaz aracımı satıyorum. Düşünen olursa özel den yazabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Muhtemelen elde çok araba var.

eskiden aylarca beklerdi millet

sakarya bayisini aradım

XC40 T3 FWD Inscription sormak için

iç dış her renk saydı temsilci.

600.000 metalik

590.000 opak fiyatı verdi.

sadakat indirimsiz

• Navigasyonda yol tarifi yapan sesi (Erkek-Kadın) değiştirebiliyor muyuz? Değiştirebiliyorsak nereden? Ben ilk aldığımda kadın sesi vardı diye hatırlıyorum ancak şu an erkek sesi var. Kurcalarken ayarları mı değiştirdim acaba?

• Bortezomib B kullanıcısına yanıt

İngilizce'ye çevirirseniz kadın sesi oluyor

• Mübarek sanki bir Tesla 😂😂😂

Volvo XC40 Kullanıcıları

• Arkadaşlar birşey soracağım...bu volvo prime arada hediyeler veriyor...anca kontenjan sayisi mi az nasil oluyorsa 5 dk sonra giriyorum bitmis oluyor..ilk giren arkadaslar goruyorsur kontenjan sayısını..merak ettim dogrusu kac kontenjan oluyor..misal az once netflix hediye karti vermis..10 dk da 0 laniyor..goren varmi toplam kontenjan kaçtı?

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperDönmez

Arkadaşlar birşey soracağım...bu volvo prime arada hediyeler veriyor...anca kontenjan sayisi mi az nasil oluyorsa 5 dk sonra giriyorum bitmis oluyor..ilk giren arkadaslar goruyorsur kontenjan sayısını..merak ettim dogrusu kac kontenjan oluyor..misal az once netflix hediye karti vermis..10 dk da 0 laniyor..goren varmi toplam kontenjan kaçtı?

Kontenjanlar az tüm eski yeni volvo kullanıcılarını düşünürseniz yetmiyor. Bildirimden sonra popüler şeylere girmek zor. Ben görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam 100 adetti.

Bende zaten özel Ultra HD üyelik olduğu için almaya teşebbüs etmedim.

• Arkadaşlar, aracımı Temmuz ayı başında almıştım. KM'si daha 15 bine gelmedi ve servise Temmuz ortasında gideceğim. 1 yılı bir kaç gün geçtiği için garanti bozulması gibi bir sorun yaşar mıyım? Daha önce arabalardaki parça değişimlerini garanti kapsamında yapmamak için, siz ilk bakım yılını aşmışsınız deyip garanti kapsamına sokulmayan araç firmaları olduğunu okumuştum.

İlk yıl bakımı için 3.600TL fiyat veriyorlar. Gerçekten çok yüksek fiyatlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariachi321

Arkadaşlar, aracımı Temmuz ayı başında almıştım. KM'si daha 15 bine gelmedi ve servise Temmuz ortasında gideceğim. 1 yılı bir kaç gün geçtiği için garanti bozulması gibi bir sorun yaşar mıyım? Daha önce arabalardaki parça değişimlerini garanti kapsamında yapmamak için, siz ilk bakım yılını aşmışsınız deyip garanti kapsamına sokulmayan araç firmaları olduğunu okumuştum.

Volvoyu bilmiyorum ama ford VW gibi markalar 1 aya kadar gecikmeye itiraz etmiyor. Volvonun da teorik olara itiraz etmemesi lazım. Hele ki 1 hafta 10 günden bir şey olmaz diye düşünüyorum.

Aslında yasal olarak yetkili servise gitmek zorunda değiliz. Volvonun onayladığı malzemeleri kullanmak şartıyla (faturasında yazmalı ) dışarıda özelde bakım yaptırabiliriz. Ama işin içine fatura girdi mi özel servisler de yetkiliye yakın fiyatlara çıkıyor. Çok da anlamı kalmıyor. Yetkili servisin ayrıca son yazılım ve en son bilgilere sahip olma avantajı da var.

3600 çokmuş hele ki bizim gibi şansına muafiyetli alabilenlere bayağı ağır olacak. Devlet bizden bakım onarımda KDV almamalıymış en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariachi321

Arkadaşlar, aracımı Temmuz ayı başında almıştım. KM'si daha 15 bine gelmedi ve servise Temmuz ortasında gideceğim. 1 yılı bir kaç gün geçtiği için garanti bozulması gibi bir sorun yaşar mıyım? Daha önce arabalardaki parça değişimlerini garanti kapsamında yapmamak için, siz ilk bakım yılını aşmışsınız deyip garanti kapsamına sokulmayan araç firmaları olduğunu okumuştum.

200- 250 eur gibi bi rakam olsa parça işçilik vs 100 eur da kar eklese 350 euro normal bi rakam :) servisin 100 - 200 eur olmasını beklemek zor.. ithal ürünler parçalar işçilik vs için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 25 Mayıs 2021; 11:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

200- 250 eur gibi bi rakam olsa parça işçilik vs 100 eur da kar eklese 350 euro normal bi rakam :) servisin 100 - 200 eur olmasını beklemek zor.. ithal ürünler parçalar işçilik vs için

Alıntıları Göster

Ama yağı çok fahiş fiyata satıyorlar. 200litrelik varil yağ alıp kullanıyorlar herhalde litresi onlara 10-15 liraya geliyordur. 150-200+KDV den çakıyorlar müşteriye. Kar marjları %1000-1500 olunca bize giren KDV de katmerli oluyor.

Ben eski aracımda bir kere şöyle birşey yaptım. litresine 115 TL +KDV yazıyorlar o zaman. Ben 4litrelik piyasadan uygun castrol aldım 165 TL KDV dahil. Alın bunu kullanın dedim. Hık mık ettiler sonra mecburen yaptılar. En ucuz bakımım o olmuştu.

EDİT: ayrıca 90 pounda falan bakımı yaptıranlar okumuştum gruplarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-rayted -- 25 Mayıs 2021; 11:53:23 >

• x-rayted kullanıcısına yanıt
    Aldiginiz zaman kopununhesaba tanimlayinca odemeden dusuyor. Bende de 4k uyelik var hesaba tanimlayinca 2 ay mi ne odeme yapmayacaksiniz yaziyordu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • spkspk S kullanıcısına yanıt
    Boyle bir kampanya olduğunda nasil hemen haberdar oluyorlar ben onu anlamiyorum...bende bildirim geldiğinde girip bakiyorum kontenjan bitti diyor her seferinde..5 tane filan mi kontenjan acaba diye dusundum ilk seferinde...ama bir arkadas 100 taneydi dedi.. 3.dk da 100 kişinin anında nasil haberi oluyor onu bir turlu çözemedim...hep ayni şeyi yaşıyorum 1 kez olsa neyse...en çokta besiktas formasina üzülmüştüm 🤣😭😭

• Benim arac 4000 km de ve yag gostergesinde henuz sadece 1 tik gerileme oldu...3600 bence bu yil icin cok fazla cunku araclari pandemiden dolayi suremedik..1 ay sonra benimde bakim zamanim geliyor....bence bu yil garanti kapsamında bakımı ya ötelemeli yada indirimli bakmaliydilar ...bu arada bakima veren arkadaslar arac orada kaliyor mu yoksa 2 3 saatte geri mi veriyorlar?? Arac orada kaliyorsa size yedek arac veriyorlar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: spkspk

Aldiginiz zaman kopununhesaba tanimlayinca odemeden dusuyor. Bende de 4k uyelik var hesaba tanimlayinca 2 ay mi ne odeme yapmayacaksiniz yaziyordu

Bilseydim almaya çalışırdım ...

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperDönmez

Benim arac 4000 km de ve yag gostergesinde henuz sadece 1 tik gerileme oldu...3600 bence bu yil icin cok fazla cunku araclari pandemiden dolayi suremedik..1 ay sonra benimde bakim zamanim geliyor....bence bu yil garanti kapsamında bakımı ya ötelemeli yada indirimli bakmaliydilar ...bu arada bakima veren arkadaslar arac orada kaliyor mu yoksa 2 3 saatte geri mi veriyorlar?? Arac orada kaliyorsa size yedek arac veriyorlar mi?

Benimki de ilk 6 ay hiç düşmedi şimdi süratle düşüyor Temmuzda bakıma zor yetişir ki asla basarak kullanmıyorum hep eco mode hep eco mode.

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.