Şimdi Ara

VOLVO XC 60 (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.782
Cevap
45
Favori
236.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fiyat aldınızsa paylaşırsanız sevinirim. 2 ay önce son 2020 modeli 895bine almıştım. Fiyat değiştimi merak ediyorum. 2021 için 935 demişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: thoros

fiyat aldınızsa paylaşırsanız sevinirim. 2 ay önce son 2020 modeli 895bine almıştım. Fiyat değiştimi merak ediyorum. 2021 için 935 demişlerdi.

2 hafta kadar önce istanbul kartal ortaklar otomotive test sürüşü için uğradığımda xc60'ın fiyatının 1.030 olduğunu söylediler.

herkese merhaba. 2015 c200d aracımı yakın zamanda sattım ve 2017 model 75bin kmde buz beyazı+acı kahve iç döşeme- momentum,2.0d4 xc60 ile aranıza katıldım. Aracı 3 gündür kullanıyorum. Şu an için beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. İnscription daha dolu bir paket biliyorum ancak bütçem buna yetti. İlerleyen zamanda inşallah daha üst paketlere de geçerim. Uzun zamandır 2.0 motor kullanmamıştım, motor perfomansı beni fazlasıyla memnun etti. Sürüş karakteri,yol tutuşu,konforu muazzam, iç hacmi rahat, bagajı gayet yeterli ve kullanışlı.

Carplay aktif değil sanırım,kablo ile bağlanmayı denedim ama simge gözükmedi. Serviste sonradan açtırılıyor mu? açtırılıyorsa fiyatını bilen var mı? Servis dışında bu işi yapan var mı?

Önerileriniz nelerdir? Araçla ilgili ekstra dikkat etmem gereken şeyler var mıdır?

• DrBilgin D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Apple sitesinde CarPlay Xc60 için 2018 ve sonrası modeller için destek gözüküyor.

VOLVO XC 60

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Konuya yazmadim ama 2020 sonlarina dogru 2011'de yeni aldigimiz ilk kasa XC60 aracimizi 170 bin km civarindayken verip kullanilmis ~40k kilometrede 2018 Inscription D4 araca gecis yaptik. Boylece Volvo XC60 seruvenimiz devam ediyor.

Izlenimlerim:

130km/h civarinda ses yalitimli cam opsiyonuna ragmen A sutunundan cok ses almasi beni sasirtti.

Epey dolu donanimli olmasina ragmen ACC olmamasi da cok ilginc.

Ekran uzerinden klima kontrollerini becerememisler.

Apple CarPlay dikey ekranlari daha iyi desteklemeye baslamasina ragmen bunun guncellemeyle getirilmemesi uzucu.

• Merhaba Arkadaşlar

Audi A4 1.4 Tfsi den Q5 e geçeyim diye düşünürken bir arkadaşın önerisi ile xc60 da radarıma girdi. Zaten Q5, GLC ve XC60 arasında kaldım.

son zamanlarda XC60 için fiyat teklifi alan oldumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • w.antilles W kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, opak renk Eylül teslim fiyat 1.057 bin TL idi. Araç kalmadı. Ekim teslim siparişlerin açılmasını bekleyeceksiniz maalesef. Yine geçen seneye döndük.

• quote:

Orijinalden alıntı: treleibus

Merhabalar, opak renk Eylül teslim fiyat 1.057 bin TL idi. Araç kalmadı. Ekim teslim siparişlerin açılmasını bekleyeceksiniz maalesef. Yine geçen seneye döndük.

Eyvallah üstat. Konya Bayinde bir tane vardı gümüş gri içi siyah hazırda. 1.037.000 civarı bırakıyordu. Ama içi siyah istemediğim için eledim. Makyajlılar geliyormuş önümüzdeki ay. Üzerine 50.000 koyar dediler bayiden. Bazen de 700-750 bandına kmsi 60-70 bin civarı 2017 model inscription alasım geliyor. Neticede 300.000 fark edecek.

O yıllarda garanti kaç yıldı acaba.? Şöyle 6 ay garantisi kalmış servis bakımlı bir araç bulsam 6 ay garanti ikinici elin sürprizlerinden bir nebzde olsa korur beni sanki

• Eylül teslim XC60 araçların üretilmediği, fabrikanın üretimi durdurduğu bilgisini aldım. Araç bekleyen varsa bayiden bilgi alabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: treleibus

Eylül teslim XC60 araçların üretilmediği, fabrikanın üretimi durdurduğu bilgisini aldım. Araç bekleyen varsa bayiden bilgi alabilirler.

Bende Ağustos 12'de sipariş verdim XC60 için Ekim 15 ine 30'u arasında gelir dediler aradım 15 Kasım gibi gelecek dendi.

• hp-8165 H kullanıcısına yanıt
    Mrb. Ne kadar fiyata anlaştınız acaba. 1er hafta arayla bayi ile görüştüm. Bizde sabit fiyat diyor , ama 1 haftada fiyatı nedense 15-20k arttırdılar. Kur düşme eğilimindeydi halbuki.

• selcuk_3277 S kullanıcısına yanıt

Temmuz ayında XC90 B5 aldık Ağustosta XC60 aldık fiyat 1.050-1.070 arası

Makyajlımıydı sizinki. Bana makyajlı model için Eylül teslim 1.076 bir hafta sonra 1.090 dediler

• selcuk_3277 S kullanıcısına yanıt

Makyajlı model aldım. 3 Tane Volvo aracım var araçlar aynı kişi üzerine olduğu için %1,5 indirim yaptılar ekstra.

Merhaba, sizin makyajlı XC60 da BLIS var mı?

• treleibus T kullanıcısına yanıt

BLIS yok, Havalı süspansiyon yok, Ön ısıtıcılı cam yok.Google Asistance var.Üst sunroof dokunmatik açılıyor. Camlar siyah değil.

Çok teşekkürler, BLIS olmaması çok sıkıntılı benim için. Sonradan eklenemiyormuş. Bu yüzden siparişi iptal etmeyi düşünüyorum.

• treleibus T kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Galiba fiyatlarda tekrar değişiklik olacakmış yeni siparişler Aralık ayıda teslim edilecekmiş.

• Merhabalar, xc60 2021 ( 2022 makyajlı ) B4 AWD aldım. Araçta drive mode switch yok. Android ekranda sürüş moduna girdiğimde sadece Arazi modu on off var. Diğer sürüş modlarına ne oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Dün Volvo bayisinde 2022 model Xc60 sordum ortada satılacak ürün olmadığı gibi epeyi sıraya girenlerin olduğundan bahsettiler.XC60 kullanıcılarının fikrini öğrenmek isterim sizce sıraya girip yeni bir XC60 mı alınır yoksa ona verilecek paraya eş değer ikinci el XC90 mı alınır ne dersiniz.

Bu arada ikinci ele satıştaki xc90 larda şehir içi tüketim 11 litre/100 km yazmışlar bugünkü şartlarda böyle bir araç kullanmanın maliyetide ayrı bir dert.Önümüzdeki günlerde akaryakıt fiyatları artmaya devam ederse yakıt tüketimi yüksek araçları kimse eskisi kadar rahat kullanamaz

• Hasan ağabey. Önerim Mercedes EQC olur. XC60 kullanıcısıyım. Ama bugün olsa tam elektrikli bir EQC bakardım. Küçük demezseniz XC40 tam elektrikli de çok iyi fiyata sahip.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.