Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
114
Favori
649.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mantıken öyle fakat sahibinden.comda ilanlarda sizin araç değerinde araçların tampon boyalıların fiyatları 5-7.000 azalıyor. Boyasız olanla aynı fiyata satılacağını sanmam.
  • Plastik tampon boyasından 7 lira kayıp oluyorsa boya değişen olanlar direk pert o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 18 Haziran 2017; 21:08:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Mantıken öyle fakat sahibinden.comda ilanlarda sizin araç değerinde araçların tampon boyalıların fiyatları 5-7.000 azalıyor. Boyasız olanla aynı fiyata satılacağını sanmam.

5-7 bin fazla olmuş sanki kaldı ki tampondaki boya eğer gözle fark edilemezse zaten başka türlü bir kontrolü mevcut değil, bu sebeple boyasız dese fark edilmesi güç olur.
  • Plastik tamponun boyasının 2. El değerini etkilememesi gerkiyoe, kaput kapı camurluk vs. İle karşılaştırmayınız. Tampon ingilizcede bumper demektir bump çarpmaktan gelir zaten çarpılması için olan bir şeydir plastik olma sebebide budur. Boyatsanız bile işçilikte kusur olmadıkça anlaşılmaz boyalı olduğu.

2. El korkusuyla tamponu çizik içinde araçlarla geziyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki ülkemizde galericilerin sayesinde gelişen bu kültür ile dediğiniz gibi tamponunda çizik aracımızı boyatmaya korkuyoruz. İşçilik iyi ise anlaşılmaz bile. Fakat 2 defa lokal yaptırdım 1-2 yıl içinde soyulmalar başladı. Edirne Autoking e yaptırmıştım.
  • arkadaşlar merhaba
    aracım 30 bin bakıma giricek ve fiyat almaya başladım kendi servisim 950 fiyat verdi sağolsunlar .denizli volvo 750 dedi .bir başka özel servis 635 verdi orjinal volvo malzemesi kullanıyoruz dediler ve garanti kapsamından çıkmaz diyorlar ? sizce ne yapmalı değerli önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sero.polat

arkadaşlar merhaba
    aracım 30 bin bakıma giricek ve fiyat almaya başladım kendi servisim 950 fiyat verdi sağolsunlar .denizli volvo 750 dedi .bir başka özel servis 635 verdi orjinal volvo malzemesi kullanıyoruz dediler ve garanti kapsamından çıkmaz diyorlar ? sizce ne yapmalı değerli önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Yetkili servis dışında yapılan işlemler garanti dışı kalmanıza sebep olur. Denizli servisi uygun fiyat veriyor her zaman. Gidebiliyorsanız oraya gidin derim. Aracınız daha yeni.

• 2014 model D2 premium araç aldım. Yalnız araçta bluetooth bağlantısı, cruise kontrol yokmuş. bunları serviste ekletebiliyor muyuz? fiyat hakkında bilgisi olan var mı?
  • selamlar, bugün başka bir araçtan seken taş sonucu resimdeki gibi bir çizik/çatlak oluştu. Daha fazla ilerlememesi için mini onarım kapsamında götürmek faydalı olur mu?
    yoksa bekleyip artınca camı mı değiştirmek mantıklı olur?

Bu arada mini onarım ve cam değişimi tramerde görünüyor mu? diğer aracımda yaptırdığım mini onarımlar görünmemişti fakat internette görünüyor gibisinden yorumlar okudum.
     Volvo V40: Ve O Sensin

• cöldeki kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    Başıma geldi,
    mini onarım kaskoyu bozmuyor ama tramerde görünüyor,
    üstelik bedelin yanında "çarpma, çarpışma, devrilme va.." yazıyor.
    satarken inandırmak zor oluyor.
    cam değişikliğide kaskoyu bozmuyor, o da tramerde görünüyor.

tramerde görünme sebebi, şirketin ödediğiparayı kayıt altına alabilmesi içinmiş.

satışda ikna edebilecekseniz, yaptırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cöldeki kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mini onarımı bazı kasko firmaları tramere yansıtıyor maalesef.
    Kasko firmanıza sorarsanız en sağlıklı bilgiyi onlar verirler, mini onarımı yapan yerler ''işler-işlemez'' bilgisini paylaşmak istemiyorlar kasko firmalarının yürürlüklerinin sık sık değişmesinden dolayı.

Aracın ön camı değişmişi, tramerde bununla ilgili çarpma-çarpışma kaydı ve rakam çıkıyordu.
    Düzeltilip cam kırılması olarak değiştirilmesini istedim kasko firmasından, cam hasarı yazılmasını istedim, o hasar kaydını komple sildiler 1 haftada :)

Çatlak ilerlemeden ve içine pislik toz dolmadan tamir ettirmenizi öneririm.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-acil-satilik-v40-r-design-448931528/detay

bu araç için ne dersiniz? r-design olarak model ve km dikkate alındığında en ucuzu gibi duruyor.
  • Aracımın yol sesinden memnun değilim, daha sessiz olmadı premium diye anılan araç. Özellikle sıcak asfalt olmayan eski asfaltlarda daha rahatsız edici oluyor. Motor sesi ideal, hatta tatlı tatlı geliyor, rüzgar sesi idare eder ama alt taraf iyi değil.

Bu konuda yalıtım yaptıran oldu mu? Nerde, ne kadara yaptılar? Değişim nasıl oldu paylaşırsa sevinirim.

Aracım garanti dahilinde D2 R desing.

Bu arada Axa kasko mini onarımları tramer de gösteriyor, tecrübe ile sabittir. Eski aracımda vardı birkaç mini onarım kaydı.

• Bugün kaskocuyu aradım, görünür dedi. Autoking'i aradım emin olmamakla beraber görünmez dedi görünmesinde sıkıntı yok ama işte satarken insanlara anlatmak dert :)
  • Arkadaşlar t3 motor inscription aracımda bir süredir start stop bazen devree girmiyordu. Bugün servise gittim, 30 derecenin üzerinde devreye girmediğini söylediler. Böyle bişey varmı arkadaşlar ?

Bide arac 4000 km ye geldi şehir içi 13 litre şehir dışıda 7,5 litre ortalamam var... yakıttan artık gına geldi bir depo 400-500 km ancak gidiyor. T3 kullanıcıları güncel yorum yapabilirlermi ?

• drserti D kullanıcısına yanıt
    Start spot markadan markaya değişmekle birlikte, yokuşlarda; fazla soğukta; fazla sıcakta; klima en üst derecede açıkken gibi durumlarda devreye girmez.

• sero.polat S kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Hangi sehirde olduğunuzu bilmiyorum ama size izmir Volmar i tavsiye edebilirim.

• arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    Klima çok fazla kullanmıyorum. Ama aracın içindeki ayarlarda dış ortam sıcaklığı yazıyor.

• 2015 model (fabrika model yılı 2016) V40 1.5 geartronic premium kullanıyorum. Temmuzda 1 yıl dolacak. Aracımın kilometresi 16500. Istanbul'dayım. Son 1000 km ortalamam 9.2 litre /100km. Tamamı İstanbul Avrupa yakası Güngören, Bağcılar ve Küçükçekmece arası mesai trafiği. İlk marş soğuk motor ile rampa çıkıp 1 km sonra çocuğumu bırakmak için park ediyorum. Sonra işe gidiyorum. Her gün bu şekilde kullanıyorum. Ortalama hızım 22km/sa civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: integral77

2015 model (fabrika model yılı 2016) V40 1.5 geartronic premium kullanıyorum. Temmuzda 1 yıl dolacak. Aracımın kilometresi 16500. Istanbul'dayım. Son 1000 km ortalamam 9.2 litre /100km. Tamamı İstanbul Avrupa yakası Güngören, Bağcılar ve Küçükçekmece arası mesai trafiği. İlk marş soğuk motor ile rampa çıkıp 1 km sonra çocuğumu bırakmak için park ediyorum. Sonra işe gidiyorum. Her gün bu şekilde kullanıyorum. Ortalama hızım 22km/sa civarı.

Ortalama hızınıza göre bence tüketiminiz çok iyi. Hele İstanbul şehir içinden bahsediyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.