Şimdi Ara

Volvo Sensus Connected Touch Rootlanması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
10
Favori
18.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne kadar ödemem gerekir peki varmı bilginiz? 4000-5000 gibi bi rakamı bulurmu?
  • esrtc E kullanıcısına yanıt
    Servislerde biraz adamina gore fiyat cekme durumu var; birkac ay once 2300 liraya navigasyonlu sct taktirabda var, gecenlerde sordugumda navigasyonsuz icin bana 4600 tl fiyat veren serviste...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hmm.. soruşturmak lazım o zaman biraz. teşekkür ettim bilgilendirdiğin için.
  • temmuz ayından beri mesaj yazılmamı konuyu hortlatayım dedım:)bugun servıste navıgasyonlu sct,park pılot yardımcısı,ve gerı gorus kamerası ıcın 6000 tl fıyat verdıler bırde paspas verırız dedıler ne dersınız pahalı degılmı
  • crazydentist kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi. Kaçırmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

sct hakkında ne dusunuyorsunuz pekı kullanıcı olarak memnunmusunuz gercekten olmazsa olmaz bır seymıdır pekı cunku az para degıl sonuc olarak?sızde ayrıca park pılotu kullanıyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

quote:

sct hakkında ne dusunuyorsunuz pekı kullanıcı olarak memnunmusunuz gercekten olmazsa olmaz bır seymıdır pekı cunku az para degıl sonuc olarak?sızde ayrıca park pılotu kullanıyormusunuz

Sct, benim gibi yol hafızası olmayanlar için birebir. Ama başkası için bu kadar elzem olmayabilir, aracında navigasyonu olup da hiç kullanmayan tanıdığım var mesela ama ben çok kullanıyorum o yüzden bence kesinlikle gerekir.

Park pilotu bende yok. Ancak zaten aracı park edene kadar ben çoktan park edip aracı kitlemiş oluyorum. Yani kendi adıma biraz acemi sürücülere yönelik fuzuli bir özellik olarak görüyorum. Ama geri görüş kamerası kesinlikle olmazsa olmazlardandır. İnsan o kadar alışıyor ki, her bindiği araçta arıyor gerçekten.

• volvo satis temsilcisine 7 inc ekrani olan araca sct taktirdigmzda ekran dokunmatik oluyor mu dedim. hayir ekranin da degismesi gerekir dedi. sogru mudur? ekran 7 oldugunda degismesine gerek yok diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

quote:

Sct, benim gibi yol hafızası olmayanlar için birebir. Ama başkası için bu kadar elzem olmayabilir, aracında navigasyonu olup da hiç kullanmayan tanıdığım var mesela ama ben çok kullanıyorum o yüzden bence kesinlikle gerekir.

Park pilotu bende yok. Ancak zaten aracı park edene kadar ben çoktan park edip aracı kitlemiş oluyorum. Yani kendi adıma biraz acemi sürücülere yönelik fuzuli bir özellik olarak görüyorum. Ama geri görüş kamerası kesinlikle olmazsa olmazlardandır. İnsan o kadar alışıyor ki, her bindiği araçta arıyor gerçekten.

benımde aklımda bugun servıse gıderken sadece gerı gorus kamerası almak vardır yoksa park pılotu yada sct alma fıkrı yoktu.Cunku bende navıgasyon cok kullanıyorum ama ıphone da ıgo yuklu oldugu ıcın arac ıcınde onu kullanırım cokda memnunum.ama ınsan 7 ınc ekranı olup onu sadece radyo dınlemek ıcın kullanmak ıstemıyor dıye sct yı aklıma soktular bırde sadece gerı gorus kamerası ıcın 2500 tl fıyat verınce kararsız kaldım.6000 tl aksesur alımında ucretsız olacagını soyledıklerı ıcın bende farklı kombınasyonlar bulmaya calıstım.lastık jant almak yada bu kombınasyonu yapmak yada hıcbırını almadan sıfır masraf etmekte bır alternatıf.kararsızım

• nc39 kullanıcısına yanıt
    7 inç olanlarda da ekran üzerine dokunmatik ikinci bir ekran yerleştiriliyor. Hatta bendeki arıza yapmıştı iki hafta önce değişti ;)

• Selam.. Ben bugün 2014 V40 aracıma volkar da kampanya dahilinde SCT takdırdım.. Uzun zamandır istiyordum ve kampanyanın son gününde tesadüfen öğrenip taktırdım Şöyle oldu anlatayım.. Ekranım zaten 7 inç'di bu yüzden sadece dokunmatik özelliği ilave ettiler. İGO yüklü aldım yanındada hediye olarak park yardım verdiler ve toplam 4.000 TL ödedim.. İlk izlenimim beni mutlu etti fakat İGO için aynı şeyi söyliyemeceğim daha önce telefonumdan Tomtom kullanıyordum belki bu sebepten olabilir İGO da tutarsızlıklar oluyor.. Mesela zincirli kuyudan evime Bahçeşehir'e 67 km yazıp 2.5 saat gösterdi. Sapaklarda gecikme yaşadım.. Belkide bazı ayarlar gerekecektir hemen acele edip çamur atmayayım Cep telefonumdan internet paylaşımı yaptım ve mükemmel çalıştı..İnternet radyoları harika.. Web'de gayet iyi dolaştım.. Youtube mükemmel.. Tabi bunlar durduğun süre içinde(: Montaj işçiliğinde sorun yok çok temiz çalışmışlar:) Gel gelelim kırdırmak şart sebep başta trafik yoğunluğunu görememek İBB çalışmasada Yandex iş görüyormuş. Root olayını nerde yaptıracağımı öğrendiğimde rahatlayacağım.. Son olarak düşünenlere taktırmalarını tavsiye ederim. Arabaya yeni bir renk geldi sanki.. Eğer bilen biri varsa acaba USB çoğaltıcı takılabilirmi? bilgi verirseniz sevinirim... İyi günler dilerim..

• yarin aracima sadece cst taktimayi dusunuyorum navigasyonsuz.
    rootlauarak yukleyecegim igo ile volvonun arasinda farklar var midir? yani ozellestirilmis midir? sistem android oldugundan dolayi, ram skintisindan dolayi aracin digr elektronik gorevlerinde bir aksama olur mu? istedigimiz an rootlamayi eski halibe getirme sansiniz var mi?
    biraz cok sordum ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

yarin aracima sadece cst taktimayi dusunuyorum navigasyonsuz.
    rootlauarak yukleyecegim igo ile volvonun arasinda farklar var midir? yani ozellestirilmis midir? sistem android oldugundan dolayi, ram skintisindan dolayi aracin digr elektronik gorevlerinde bir aksama olur mu? istedigimiz an rootlamayi eski halibe getirme sansiniz var mi?
    biraz cok sordum ama :)

cevapları bızde heyecanla beklıyor olacagız
  • 2015 araclara sct takilqmiyormus..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende iki gün önce my2015 s60 teslim aldım bende de sct yok yüklenmiyor dediler

• Bende 2014 s60 aracım için sorduğumda artık uygulanmıyor dediler Volcar Altunizade'de.
  • Arkadaşlar benim öğrenmek istediğim tek şey var. 2012 model volvo xc60 var. arac hareket halindeyken usbden filim seyretmek icin ne yapmam lazım. Sürüş güvenliği için ekran kapanıyor bunu nasıl kirariz. Tanidiginiz varmı.

• Konuyu bir soruyla canlandırayım:

root işlemi yapıldıktan sonra SCT'nin ana ekranına diğer uygulamaları nasıl ekleyebiliriz?http://forum.xda-developers.com/ adresinde bazı şeyler gördüm ama pek anlamadım.
     Volvo Sensus Connected Touch Rootlanması
     Volvo Sensus Connected Touch Rootlanması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigotum -- 18 Mart 2015; 16:31:43 >

• 2015 model v40 aracım için sct sorduğumda uygulanamadığını sadece navigasyon yüklenebileceğini söylediler.
  • Merhabalar. Konuya ikinci bir hort da benden gelsin :) Bende 2015 volvo v40 sahibi olmak üzereyim. Ve yukarıda bahsedildiği gibi Artık SCT uygulaması yapılmıyor; fakat 2015 model advance veya r design pack araçlarda Sensus Connect bulunuyor dokunmatik özelliği olmayan. Satış temsilcisiyle konuştuğumda Sensus Connect'in SCT'den ufak farkları bulunduğunu; artık parrot'un değil volvo'nun yaptığını söyledi. Aracıma navigasyonsuz olarak gelecek fakat navigasyonu "sadece yazılımla" sağlamak için 4.000 Tl civarı bir ücret istediler. Çok astronomik geldi bana bu ücret; burada araştırma yapmama rağmen hiçbir cevap bulamadığım konu ise 2015 Sensus connect'in de SCT gibi android tabanlı olup olmaması; eğer yeni sistem de android tabanını kullanıyorsa -ki yazılımla yüklendiğine göre bir ihtimal öyle olması lazım- 4.000 Tl para vermektense bir root işlemi ile halledilebilir ama ne bu konuda bir bilgi var ne de uygulama. Sizce kuzu kuzu sadece yazılımla navigasyon yüklemelerini mi söylemeliyim yoksa eğer android tabanlı ise yeni sensuslar; bir şekilde root - firmware dosyası mı kovalamalıyım. Bilgisi olanlar yeşillendirebilirse çok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.