Şimdi Ara

VOLVO OZEL SERVIS (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
20
Favori
109.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlginiz ve cevabınız için teşekkürler ancak dediğiniz yerlerden parçaları ve yağı bulsam da alışveriş yapamıyorum. Bayi yönlendirmesi yapıyor yarın özellikle bir iki bayiyi arayıp soracağım var mı ellerinde bu yağdan zira internette hiç bir sayfada bu yağ satışta ya da stokta görünmüyor.
  • tosi T kullanıcısına yanıt
    Bugün Motul yağ bayilerini aradım toptancı bayi perakendeciye yönlendirmek yerine koli halinde 4 kutu satmaya kalktı dedim bana 6 litre lazım öyle satışımız yok dedi... perakendecisi getirtsek Fransa’dan gelecekmiş muamelesi çekip 15-20 gün sürer gelmesi dedi..nihayetinde Ankara’da tuğsan bayi yardımcı oldu sağolsun onun gönderdiği bir bayiden 6 lite yağ aldım uzun telefon görüşmeleri sonunda. Filtreleri de n11 den aldım mann filtre bakalım hayırlısıyla elime gelince Samsun’da bir ford Volvo ustasına yaptıracağım inşallah bakımı.. buradan nette bizim araçlar için özel olan yağı bulamayan arkadaşlar direk bayileri arayıp bulmaya çalışsın diye ve size de yönlendirmeniz için teşekkür etmek için yazdım. Sağolun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AutoCher bostancıda 0w20 luqi moly var 270 tl gibi 5 l yeterli.
    normalde arac detailing malzemesi satıyor ama bu marka yağ bayisi aynı zamanda.
  • Motul specific 0-20 yağ buldum sonunda 6 lt Kargo dahil 360 TL’ye hallettim. Filtreleri de n11 den 318 TL ye hallettim. Samsun’da özel Volvo ve ford servisi olan Euroford servisine gittim. 100 TL yağ filtre değişim ücreti ödedim. Arka fren balataları bitmiş TRW marka Balata setine 250 TL değişim için de 100 TL vererek toplamda parça ve işçilik dahil 1130 TL ye 2016 Volvo s60 t3 aracımın bakımını hallettim. Buradan destek veren arkadaşlara teşekkürler sayenizde servisin 3te1 fiyatına hallettim. Bu arada bizim arka fren balataları motorluymuş bilgisayarla balataları salıyormuş bu bakımda onu da öğrenmiş oldum. Herhangi bir yerde değiştirmeniz pek mümkün gelmedi onu görünce..

• Arkadaşlar şuan volvo S60 alma arifesindeyim 2012 1.6d drive bakımları ne kadar acaba? İlk kez volvo düşünüyorum şuan i20 var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzmir volege tek geçerim bulunduğum şehirde yetkili servis varken bile yol parasıyla servisten daha yüksek olduğu halde gitmeye devam ettim volvo orjinal cihazlarını kullanıyor volvo onaylı ben tavsiye ederim.Ercan ve Bahtiyar ustaya bir uğrayın derim izmir çevresi
  • denizlide Er-Ka otomotiv Feridun ustayı tavsiye ederim. genç ve ilgili ve bililgi bir arkadaş fiyatları da uygun volvo cihazı ile tespit ve kalibrasyon gibi konulara da hakim. denizli 3. sanayi 33. caddede. bana yardımcı oldu sağolsun
  • Ankara için sağlam bir servis / usta arıyorum . S60 2014 d2 için.

Genel bakım ve birkaç sorun için.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroture -- 5 Ekim 2020; 0:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Ankara için sağlam bir servis / usta arıyorum . S60 2014 d2 için.

Teşekkürler.

daha önce söylediler mı bılmıyorum. Ankara da ikamet ediyorum ve bildim bileli de F1 Volvo ibrahim usta şaşmaz sanayide. muhabbeti ve ilişkileri iyidir. yardımcı olur her daim

• nitroture N kullanıcısına yanıt

Yiğit Volvo

Hasan usta ve oğulları Ercan ve İbrahim ustalar.

• Merhaba, Elazığ-Malatya-Diyarbakır veya yakın çevrede volvo kullanan arkadaşlar araçlarını hangi ustalara baktırıyor acaba ? Elazığdayım aracın bakımını yaptırmam lazım. iyi bir usta yada servis ihtiyacım var.

• 2005 üstü volvolarinizi düzgün ford servislerine götürün 1 liralık ise 10 lira fiyatlandirma yapmasın artık özel volvo servisleri ayrica fordla motor parçalar zaten ortak suspansiyon parçalarıni ise internetten temin edebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdrli22

İzmir volege tek geçerim bulunduğum şehirde yetkili servis varken bile yol parasıyla servisten daha yüksek olduğu halde gitmeye devam ettim volvo orjinal cihazlarını kullanıyor volvo onaylı ben tavsiye ederim.Ercan ve Bahtiyar ustaya bir uğrayın derim izmir çevresi

Volege yaptığı işin arkasinda duruyor güzel insanlar fakat dikkat edin OEM olmayan yansanayi parçalar kullanabiliyorlar uyarirsaniz duzeltirler

• quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Ankara için sağlam bir servis / usta arıyorum . S60 2014 d2 için.

Teşekkürler.

İyi bir ford servisine gidin özelden yazarsan yardimci olurum

• Polestar191 P kullanıcısına yanıt

Biraz geç cevap oldu kusura bakmayın :) kendileride belirtmişlerdi OEM ve muadil de var size kalmış ama bu arabaya önermem demişlerdi o yüzden bizde OEM den yana kullandık insanlık olarakda çok iyi teknisyenler yeni işyerlerine taşınmışlar yakın çevrede olan volvo sahipleri düşünmeden gidebilirler bence.

• merhaba Florya Emrecan Volvo giden var mı? Tavsiye eder misiniz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mcdilsiz M kullanıcısına yanıt

Evet, yetkin bir servis. Ama cok uygun fiyat beklemeyin, normal fiyatlar.

• Kozsar K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, nereceğiniz başka servis var mı hocam?

• mcdilsiz M kullanıcısına yanıt

Tecrube etmedim hic yetkili servis dışında tek gittigim yer Emrecan.

maslak da ve teknik oto sanayinde 1-2 yer duydum ama dedigim gibi ben gitmedim.

• Kozsar K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam aracı yeni aldım filtre vs genel bir baktım yaptırmak istiyorum emrecana gideceğim gibi gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.