Şimdi Ara

VOLVO OZEL SERVIS (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
20
Favori
110.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 2016 aralıkta aldığım s70 t5 ime servis ararken tesadüf eseri buldum arkadaşları, servis sahibi Gökhan, kardeşi Hakan ve çalışanları Sinan gayet iyi niyetli arkadaşlar.. Bahsettiğiniz motor yıkama da özel cihazları ile basınçlı şekilde yapılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar roteks ve grup volvodan uzak durmanizi temenni ederim hem bilincli ustalari ve servis ekipmanlari eksik hemde vurguncular

• Polestar191 P kullanıcısına yanıt
    Ankara da mi bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Aynen biri yetkili digeri ozel servis

• İzmit Körfez Gebze taraflarında volvodan anlayan özel servis bilgisi olan var mıdır?

• 2012 s40 75000 km de triger kayışını değiştirmelimiyim.daha önce hiç değişmedi ??acil cevap verirmisiniz?

ve nerde yaptırmalıyım yetkili servis mi yoksa özel servis mi?Konya da kim yapar bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Arkadaslar roteks ve grup volvodan uzak durmanizi temenni ederim hem bilincli ustalari ve servis ekipmanlari eksik hemde vurguncular

Yaşadığınız sorunları buraya yazarsanız bizler içinde iyi olur ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    Hocam hicbirinde tecrubeli usta yok bi cogu kasap hadi roteksi hos goruyorum ozel serviste grup volvoda oda yok sen yetkili servissin araci bilgisayara bagliyor 120 tl+kdv istiyor biede ustune aracta olmayan sorunlarla beyin degisecek deyip 10 bin liraya yakin para talep ediyor

Roteks ise ariza bulunmayan parcalari degistiriyor ve yine o parcalardan ucuk ucretler talep ediyor birdaha ikisininde onunden gecmem

Evet aynı ücreti bende de istedi. :)
    Yakın zamanda orayı arkas aldı, ondan sonra bi haller oldu oraya.
    Daha öncede götürmüştüm benden para falan istememişlerdi.

Bildigim kadariyla orasi arkas olmadi hala grup volvo ama yapilanmaya gidildi volan arkas oldu sadece daha cok yenilenmeye giderler Sonrada agliyorlar. Garantiden sonra kimse servise gelmiyor diye adam niye gelsin alamiyacagi hizmete 5 kati fazla para verip

Yok hocam arkas oldu orası.
    Grup volvo istanbuldan çekildi sanırım.
    İstanbul içinde bazı değişiklikler oldu, olmayada devam edecekmiş sanırım.
    Dediğin gibi fiyatlar yüksek, buna göre daha fazla ilgi alaka ve çözüm bekliyor insanlar.
    Geçenlerde bi servis danışmanı ile konuştum, yeni gelen araçların fiyatları ve bakım maliyetlerinin yüksekliği ile alakalı, onların söylediği volvo nun herkese hitap etme gibi bi derdi olmayacak bundan sonra belki kesimlere hitap etsem yeter diyormuş.
    O belli kesimde belli zaten :)

Bu kafayla devam ederse cekilmek zorunda kalabilir turkiyeden otv fiyatlari ortadayken bu fiyat politikasi ve yurutme maliyetleriyle zenginlerin bile sadece kalburustu elit zenginlerine hitap edebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polestar191 -- 4 Nisan 2018; 9:10:33 >
  • servis volvo için sorun bence , yetkililerde faiş fiyat politikası var , özellerde düzgün yer bulmak zor.

en sonunda piyasada cok olan bir model alıp , satabilirim s60 ı

.

• Ankarada tavsiye edebileceginiz ozel servis var midir? 2015 dizel otomatik s60 icin 60.000 bakimda nelere dikkat etmem gerekir?tesekkurler

• Ben bu meşhuuurr Hikmet Usta ile görüştüm Maltepe’de.

Fiyat için gelmen lazım dedi. Ben de karşıdan gelecem aşağı yukarı bi fiyat lazım dedim. Israrla fiyat veremem dedi.

Fiyata göre gelicem dedim.

Gelme o zaman dedi.

Şimdi bu adam volvonun ciğerini bilse esnaflık bilemedikten sonra ne işe yarar.

Nası güvenicen bu adama şimdi? Arabanı nasıl emanet ediceksin?

• rcpycl81 R kullanıcısına yanıt
    satılıksa alayım.
  • Ankarada özel volvo servisi aramaların devam ediyor hala 2009 s40 a ek S70 alma gibi planım vardı vazgeçtim çünkü özel servislerde vurgunu volser de roteksten ayrılanların açtığı biryer 5 liralık parçaya 15 lira fiyat çekiyorlar duyrulur

• İstanbul'da olanlar icin Volvo Otoline ozel servisini oneririm.Maslak eski sanayide.

• Bostancı Volcity Uzak Durun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozdil

Bostancı Volcity Uzak Durun
    Anadolu yakasında bildiğiniz iyi bir özel servis var mı? Gebze'de oturuyorum avrupa yakası uzak kalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.