Şimdi Ara

Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.515
Cevap
24
Favori
213.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni C30 sahiplerine hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. Fotodaki C30 gerçekten çok şık.

Bu arada Sayın NevNiyaz, dayanamayıp yazıyorum; muhakkak zevkler ve renkler tartışılmaz ama Ibiza Cupra lafının geçtiği mesajınızdan sonra Cupra'yı inceledim ve hadi Alfa bir derece ama bence Cupra ile C30 arasında ciddi bir görsellik farkı var. Neyse, yine de Cupra'yı tercih edenlere de saygı gösteriyorum.

Her hal ve kârda düşüncem odur ki Volvo C30, body kitli veya kitsiz, krom egzoz uçlu olsun olmasın piyasadaki en şık ve en klas araçların başında gelmektedir.

C30'um olduğu için en güzel araba odur demiyorum; en güzel araba olduğu için C30'um var.
  • kesinlikle ..
    çok güzel söylemişsiniz ..

"C30'um olduğu için en güzel araba odur demiyorum; en güzel araba olduğu için C30'um var."
    zaten kardeşimle ben çok farklıyız, o daha çok performans tutkunlarından, benim içinse performanstan önce çok şey var
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible333

C30'um olduğu için en güzel araba odur demiyorum; en güzel araba olduğu için C30'um var.

• Tolga Bey, ilanımı yayınlamışsınız teşekkür ederim :)
    Tüm yeni c30 sahiplerine hayırlı olsun. Bu otomobili kullandıkça ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı fark edeceksiniz. Bende aracımı 3 sene önce bu forumda şu konuda paylaşmıştım. http://resim.donanimhaber.com/m_16362243/mpage_1/f_/key_//tm.htm#16659476
  • bugün bi avm otoparkında park ettikten sonra mağazaya girmeden bagajdan aldım fotoğraf makinemi
    birden kendimi C30'umu adeta bir paparazzi pişkinliği ile taciz ederken buldum kendimi
    bi sürü fotoğraflarını çektim
    zaten yeni yaptırmıştım banyosunu
    misler gibiydi
    Allahım kendi nazarımdan saklasın, tabi başka nazarlardan da
  • C30 kullanıcılarının artması beni mutlu ediyor...
  • Selamlar,
    Arkadaşlar yeni araç alanlara hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin.
    Ben C30 ile ilgileniyorum ciddi olarak. Merak ettiğim bir kaç şey var, öncelikle Premium, Sports, Style ve R-Design arasındaki farklar tam olarak neler acaba? Bir de 2.0 motor seçeneğinde R-Design seçeneği var mı acaba?
    Teşekkürler.
  • Hayırlı olsun, c30lara turuncu ve beyaz gerçekten çok yakışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Mary

Selamlar,
    Arkadaşlar yeni araç alanlara hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin.
    Ben C30 ile ilgileniyorum ciddi olarak. Merak ettiğim bir kaç şey var, öncelikle Premium, Sports, Style ve R-Design arasındaki farklar tam olarak neler acaba? Bir de 2.0 motor seçeneğinde R-Design seçeneği var mı acaba?
    Teşekkürler.

beni yanıtlayabilecek biri yok muu
  • quote:

quote:

Selamlar,
    Teşekkürler.

Donanımlar arasındaki farkı tam olarak bilmiyorum, çünkü Volvo ne hikmetse sitesinde donanımları yayınlamıyor.Ben Prime donanım aracımı alırken bile donanımını bilmiyordum, 2.0 motor araç bildğim kadarıyla gelmiyor, özel sipariş getirtmek lazım.Zaten 2.0 motorla c30un fiyatı çok artıyor ve Volvo satmayacağını düşündüğü için hiç getirmiyor sanırım.bu arada tabiki 2.0 motorda da R-Design seçeneği vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sexuality

quote:

quote:

Selamlar,
    Teşekkürler.

Donanımlar arasındaki farkı tam olarak bilmiyorum, çünkü Volvo ne hikmetse sitesinde donanımları yayınlamıyor.Ben Prime donanım aracımı alırken bile donanımını bilmiyordum, 2.0 motor araç bildğim kadarıyla gelmiyor, özel sipariş getirtmek lazım.Zaten 2.0 motorla c30un fiyatı çok artıyor ve Volvo satmayacağını düşündüğü için hiç getirmiyor sanırım.bu arada tabiki 2.0 motorda da R-Design seçeneği vardır.

Ben internet sitesindeki fiyatlara baktıgım zaman 1.6d r-design ile 2.0 olan model arasında 5bin tl fark var, o performans ve otomatik vites rahatlıgı için o fiyata değeceğini düşünüyorum. Gelin görünki 2.0 motor seçeneği için r-design paketi sunmamışlar bu hafta içi bir volvo yetkili satıcısına gidip görüşmeyi düşünüyorum.
    Ha bu arada benim tercihim arabada düz vites ama araba z4, tt gibi performans arabaları oldugu zaman. 2.0ın düz vitesi olsa mesela tercih edebilirim veya şu avrupadaki 245beygirlik motor seçeneği

• @Bloody Mary

Evet ben de şimdi baktım sitesinden.Benim bahsettiğim 2.4 olan motormuş.2.0 motor c30 daha önce hiç rastlamadığım için öyle düşündüm, malüm 2. el sitelerinde bile daha hiç görmedim.R-Design paketin tam olarak neler içerdiğini bilmiyorum ancak asıl olayı Body kiti, bunun da motorla bir ilgisi yok, yani neden 2.0 motor R-Design olamıyor hiç anlamadım.
  • Aynen hocam motorla ilgisi yok olayı body kit demişsiniz ama iç donanımdada farklılıklar var..
  • çok ciddi bir sorunum var: daha önceki 2006'da sattığım 2004 model renault megane aracım alarmsızdı ve iki kez cam kırmak suretiyle hırsız girdi. sonrasında 2006'dan 2010'a kadar opel astra cdti kulladım. araç alarmlıydı ve hiç şikayetim olmadı. şimdi ise C30'a alarm taktırmayı planlıyorum fakat hem garanti kapsamından çıkması, hem de istediğim kalitede ürün bulunmaması sebebiyle kilitlenmiş durumdayım. Sevgili C30 sahipleri: Siz bu sorunu nasıl çözdünüz? yoksa aracı alarmsız mı kullanıyorsunuz? yardım lütfen ? bir de izmir'li olan arkadşlar hiç Volser özel servisi duydunuz mu acaba ?
  • @tabush

Alarm hakkında bilgim yok, öyleki Prime donanım aracımda alarm olup olmadığını bile bilmiyordum alırken çünkü donanım listesi hiç bir yerde yok.İzmir'de sadece Volmarı duydum 60.000 bakımına oraya gitmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CThirty -- 27 Temmuz 2010; 20:10:24 >
  • gaziemir'de Volser Var. Gitmedim ama Volcar'dan ayrılan bir arkadaş açmış. ve Bir C30 Sahibi arkadaşım da gitmiş. İyi konuşuyorlar servis hakkında. bir denemekte fayda var. tabii ki ilk önce garanti...
  • Ben alarmsız kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir aracımda alarm kullanmadım, inşallah eksikliğini de hissetmem bundan sonra. Gerçekten çok ihtiyacınız yoksa taktırmayın derim. Ancak oturulan muhit, işyeri civarı, güvensiz park yerleri durumu etkiler muhakkak.
  • Volvo'nun asıl sitesinden bir c30 yapam dedim ne kadar tutcak;

T5 motor(230 hp), 6 ileri manuel vites, R-Design ve 2-3 tane gerekli donanımla 25.000 Euro fiyat verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sexuality

Volvo'nun asıl sitesinden bir c30 yapam dedim ne kadar tutcak;

T5 motor(230 hp), 6 ileri manuel vites, R-Design ve 2-3 tane gerekli donanımla 25.000 Euro fiyat verdi

valla benim de aklım D5 C30 larda kalmıştı
    belki bundan sonraki arabam bir D5 C30 ya da C70 olur ..
  • bu arada alarm meselesi konuşulmuş,
    arkadaşlar ben c30 için memleketteki bayileri ararken, izmirde bir bayide telefonda
    bana yardımcı olan bir bayan satış temsilcisi "bi tane c30 umuz vardı elimizde
    onu da ben kendime aldım" demişti, alarm meselesini onunla telefonda
    konuşmuştum, volvo safe.guard alarm sistemli bir c30 bulabilir miyim dediğimde
    o şekilde ithal edebiliriz ancak, türkiyede bulamazsınız ama bana sorarsanız immobilizer yeterli
    ben yeni aldığım c30'uma alarm taktırmayı hiç düşünmüyorum demişti ..
    ben de bu immobilizer meselesine aslında yabancı olduğum için, heralde cidden gerek yok
    diye düşünmüştüm o anda ..

bu arada malum, türkçe içerik olarak C30 ile ya da Volvo ile ilgili pek bi kaynak yok net ortamında
    arkadaşlar bu konuyu C30 severler için bi kaynak olarak düşünüp, konu başlığını değiştirebilirim teklifler gelirse

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.