Şimdi Ara

Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design... (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.515
Cevap
24
Favori
213.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

quote:

Orijinalden alıntı: mumedi

Arkadaşlar Selamlar

2010 aralık ayında aldığım aracımı satılığa çıkarmak durumunda kaldım. Sizlere de bilgi vereyim diyorum.

Herkese iyi günler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-doktordan-temiz%2Ckazasiz-orijinal-r-design-290845411/detay

hayırlı olsun şimdiden hem meslektaşmışız hem de arabalarımız aynı. ben de bu aralar satmayı düşünüyorum yalnız benimkinde ufak bir hasar ve sattığım zaman alıcısına bildireceğim bir iki husus var.

Alıntıları Göster

hayırlı olsun şimdiden hem meslektaşmışız hem de arabalarımız aynı. ben de bu aralar satmayı düşünüyorum yalnız benimkinde ufak bir hasar ve sattığım zaman alıcısına bildireceğim bir iki husus var.

Çok Teşekkürler NevNiyaz Bey.

Benzer ne çok yanımız varmış :)

İhtiyaç olmadığı taktirde satılacak araba değil. Aynı konfor ve kalitedeki araçların da fiyatları ortada.Umarım kıymetini bilecek biri alır.

Size de hayırlısı olsun dileklerimi iletmek isterim şimdiden

• Murat bey aracinizi inceliyordum bende nerden tanidik geliyor diyordum. Sunroof olsada alsam diyede icimden gecirmistim :) hayirlisi olsun. Bende ariyorum bu aralar bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı Atakan bey :)

Bu arada zamanında akbank reklamında oynamıştı benim C30

linkini de vereyim

https://www.youtube.com/watch?v=XPQyC0NLUMg
  • Satış üstüne satış :)

Piyasa genel olarak durgun, umarım nakit aciliyeti yüzünden satmıyorsunuzdur araçları, zira kâr dönemi olduğu hele ki bizim araçlar için pek söylenmez.

@mumedi
    Demek bu reklam yıldızı sizinkiydi. Bi ara sık sık çıkıyordu tv de. Aslında bayaa karşılaşıyodum aracınızla. Yolda, volcar'da vs. de. Umarım araçtan en az sizin gibi anlayan başka bir sahiple hayatına devam eder.

Birşeyi merak ettim. Yılda ortalama 10.000 km yapmışsınız. Araç fazlalığı nedeniyle mi az km yaptı yoksa dizel benzinli farketmez fix ortalamanız bu mudur ?
  • ARKADAŞLAR CİDDİ UYARI

Aynalarınızı kontrol edin.

9 yaşına gelmiş arabamın önce sağ aynası geri vitese takar takmaz camı yerinden düştü. Şansa kırılmadı ve yapıştırdık.

Sonra sol aynamına kontrol ettim onunda yapışkanı artık ölmüş.

Sizlere tavsiye tırnaklarınızla bir bakın ona göre sizde çift taraflı bantla yapıştırın. İzmir'de olduğum için belki sıcaktan benimki daha çok yıpranmış olabilir.

235.000.ci km'den selamlar.

Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwwengin -- 26 Nisan 2016; 17:59:55 >

• Gecmıs olsun engın. Lakın ısıtmasını kontrol edın. Bozmus olması kuvvetlı ıhtımal cok narın.

• Folie a deux kullanıcısına yanıt
    Selamlar

Ciddi alıcı olarak gormeye gelen ilk kişi 65 70 yaşlarında bir amca idi :)

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Km konusunda yaklaşık 2.5 yıldır ayda 1 biniyorum. Motorsiklet kullanmaya başladım bu sürede işe git gel için.

Piyasa dediğiniz gibi durgun sahibindende ilan 2700 görüntüleme yapmış ama ilgilenen az baya.

Bi arkadaşımın galerisi var ondan yardım alacağım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_acar

Gecmıs olsun engın. Lakın ısıtmasını kontrol edın. Bozmus olması kuvvetlı ıhtımal cok narın.

Aydana sıtma varmı ?

Eğer varsa benimkisinde artık yok :) çünkü çifttaraflı bant neticede 5 mm kadar yükseltti onu.

Acaba ısıtma olmadığı zaman ne olacak şüphesiz şu anda onu anlayamam kışı bekleyeceğiz :D
  • Hocam ıkı yan aynada da bugu , buz cozucu rezıstans var. Gordugum kadarı ıle de sızın ayna tabladan ayrılmıs ya aynalarınız ısıtıcısız yada haberınız yok ısıtıcısızla degısıldı.

Anlamak kolay konsoldakı rezıstans tusunu acın 1dk sonra aynalara dokunun. Sıcak degılse calısmıyordur.

Tabladan sokup hat varmı yokmu kontrol edersınız dılersenız.

•  Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design...

•  Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design...

Konu biraz bahar canliligina gecsin :)

Saygilar..

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_acar

FAcebook'ta olsak Muhteşem'i like lardım :)

• Ya bu aralar yazlıklara geçtim havaların ısınması ile 2 haftadır dikkat ediyorum 80 den 60 veya 100 den 90 a 80 düşerken kademeli frenlerde direksiton çok titriyor bi açı ile bastıgımda oluyor genelde tam duracakken olmuyor 3 lastigim aynı 1 farklı sol arka acaba ondanmıdır yoksa rottanmı en korktugum disktenmidir aracım 120 binde kışlıklar varken hiç böyle birşey olmuyordu
  • Kuvvetli ihtimal on diskler yamulmus.
    Fren pedalida titriyorsa arka disklerde.
    Ucuzdan pahaliya gidin jant lastik kontrolunden sonra disklere baktirin.

Gecmis olsun.

• emresenol9 kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla yazlıklara geçince başlamış problem bu da diskler ikinci plana atılabilir demek oluyor. Ufuk hocam söylemiş zaten lastik havalarınızı kontrol ettirin sonra disklere bakın derim.
  • Arkadaşlar, çolukcocuk durumlarından maalesef bizde yolları ayırıyoruz
    İlan :
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sahibinden-temiz-c30-dizel-fiyati-dustuuu-293388481/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caver -- 21 Mayıs 2016; 14:32:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @aneil21 beyin dediğ gibi disklerim yamulmus yarın bakicaz çaresine boluya gittim geldim günü birlik gidişte sakindim ama dönüşte acelem olduğu için biraz bastım 180 130 aradı geldim maşallah dedim sonra ankara ya varınca motoru açtım biraz yağ sicramisti turbo hortmundan haliyle patlamış bezimsi yapısı olan motor arıza lambası yapmıştı değiştirdik dün. bugün az önce yine yandi lamba ve cekisten düştü turbo deveye girmedi tam 1.7 1.8 devir de teklemeye başladı yavasladim saga çekip baktım kaçak goremedim sonra çalıştırdım bu sefer devreye girdi ama yormadim arabayı Boluda shell den yakıt aldım ondan olabilir mi diye düşündüm işin içinden cikamadim yarın arabaya bakilcak daha önce başına gelen oldumu?

Edit:bugün sabah itibariyle volan volvo araci mi kontrol etti egr valfi değişmesi gerektiğini ve yazilimsal düzenlemeler olacağını söyledi her şey dahil 1370 lira fiyat çıkardı iptal ettirsemmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresenol9 -- 14 Mayıs 2016; 12:54:51 >

• Evet bir cevap alamadım ama Egr yi iptal ettirdim hem mekanik hemde yazılımsal olarak performans yazılımıda yapıldı güzel ivmelenmeye daha az yakmaya başladı daha keyifli bir sürüşü oldu ama sorunlarım bitmiyor haliyle Antalya ya gittim maç için depo yarımdı bir ara 15 dk filan 130 160 arası geldim bir anda motor düşük performans yazısı gördüm böyle gaza bastıkca gitmiyor sanki ağlıyordu araba gaza basma diye içim gitti ardından ilk benzinlige çektm aracı biraz daha sarsıntılı stop etti marşda gecikme oldu aklıma kızdırma bujileri geldi çalıştırdım çok zorlamadan max 100-130 arası seyrettim birdaha vermedi uyarıyı ardından dün dönerken sabah 5 civarı araç yine uyarıyı verdi yine durdum yine sarsıntılı stop etti çalıştırdım sıkınıtısız geldim aracım 126 binde diğer soru ise dpf acaba doldumu bir diğer sıkıntım ise mazot filtrem 108 binde aldım aracımı 126 binde ben hiç değiştirmedim benden önce ne zaman değişti bilmiyorum .

Direk dpf demek yanlış düşük motor performansı uyarısının birçok sebebi olabilir. Kızdırma bujileri ilk bakılması gereken yer. Ayrıca adm sıvısı da eksilmiş olabilir kesin teşhis için ustasına baktırmak şart. EGR içinse iptal edipte randıman alabilene rastamadım muhakkak iptale bağlı arızalar çıkıyor. Mazot filtresi 2 bakimda bir yani 20bin km de bir değişmeli fakat uyarının bununla alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aneil21 -- 30 Mayıs 2016; 11:27:15 >
    hava emiş hortunuada baktır bende de düşük motor performansı hatası veriyodu hava emiş hortumu patlamış degiştirdim düzeldi
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.