Şimdi Ara

Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
4.496
Cevap
26
Favori
195.249
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Volvo >> Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design...
Giriş
    528 Mesaj

Est. istediğiniz kadar sorabilirsiniz.

Şimdi bu konu öyle bi konu ki insanların hayatı söz konusu. Birisi al yaptır der, kullanırsın sıfır taktığın parçada bile fabrikasyon hata olur takla atarsın ya da yolcularınla allah göstermesin atarsın, sıkıntısı öneren kişide kalır.
    Ondan ötürü teşvik gibi gelir o tip bi yorum yapmak.

Kaza oranına göre araçların onarılıp kullanılmasına karşı biri değilim. Altını çiziyorum, kaza oranına göre. Eksper tutarına göre değil. Airbag açılması o aracın "bana göre" işinin bittiği anlamına gelmez, başkasına göre gelir.
    Kimisi yan sanayi yürüyen, cambaz ellerde yaptırılmış kaporta işçiliği ile yollara sürer. Görünüme para harcar, yürüyen sefildir.

Piyasada 10-12 tane c30 da ikişer üç er pert kaydı mevcut. Bu ne demek, araç 2-3 adet ağır hasar alıp onarılıp yollarda demek. Bu aracın evveliyatı temiz. Kafadan şase döndürmeli, elektrik panosu dağıtmalı bi kaza yapmış. Yollara çıkmaz mı , her türlü çıkar. Bir çok parça fomoco olduğu için de siz olmasanız bir başkası çıkarır.

Tat verir mi, düşük bütçe ile toplanma sonucu tat vermez. En kaliteli şekilde toplasan da 10/8 tat verir diyim.

Özetle uğraşı ister. Girmem dediğim ve başkalarının çoktan girip bitirdiği c30 lar bolca mevcut. Mal/ alıcı denklemi deriz buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Folie a deux -- 4 Mart 2016; 15:37:14 >
    |
    |
    Bahsedilenler: aliahmetb

• Teğmen
    196 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_acar

:) hocam ben sızın araca ımada bıle bulunmadım soylıyeyım de.

Aldıgınızda bıle demıstım cok guzel masallah kazasız belasız dıye.

Sozunu ettıgım les araclar ztn malum sıtede kendını bellı edıyor burda da konusuyoruz.

Estağfurullah hocam, ben genel olarak yazdım. Şimdi şirket aracı olarak fluence kullanıyorum :( Yaş gelmiş 41'e bundan sonra tek kapılı araç işine sanırım girmem ama C30 hatıralarımda özel bir yerde olacak. Tasarımı, sürücüsünü kışkırtan dizel motoru ve konforu ile bugüne kadar kullandığım en iyi araçtı.
    |
    |
    Bahsedilenler: ufuk_acar

Ne tür bir ses? 1. ve 2. Vites demissiniz bahsettiginiz ses bende de var sanki dişliler birbirine sürtüyormuş gibi. Debriyaja basınca kesiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Uurylmz1967 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aneil21

Ne tür bir ses? 1. ve 2. Vites demissiniz bahsettiginiz ses bende de var sanki dişliler birbirine sürtüyormuş gibi. Debriyaja basınca kesiliyor.

Düşük hızda genelde 30-40 km/s hızında ilerlerken ama nadir olan bir ses. veya arabayı uzun süre kullanıp park ederken geri vitese taktığımda direksiyonu çevirirken. debriyaja basınca kısmen kesiliyor aynen öyle. Demirin bükülmesi gibi bir ses. Kapı gacırtısı gibi yani. kısa süreli bir ses ( yaklaşık 2-3 saniye) ve araç hızlandığında ses kesiliyor.
    |
    |
    Yok mu r design d2 premium sound lu olup aracini satmak isteyen :)

|
    |
    Adanadayım 2012 c30 premium aracım var. 28.500 km de. Turuncu ve 17 in beyaz jant. Araçtan memnunum bir problemim yok 100 kmde 5,7-6 arası yakıt harcıyor. 3 yıldır kullanıyorum. neden km si düşük derseniz bir süre ingilterede yaşadım o dönemde garajda yatt ve Doktorum sadece otobandan işe geliş gidiş amaçlı kullanıyorum. Gümüş renkli body kit ve difüzör düşünüyorum ancak serviste dünyanın parası.
    1- Sizlere sormak isterim satıp V40 almak akıllıcamıdır ?
    2- Sahibindene baktım saçma sapan fiyatlar var. Bur aracın ederi nedir? kazası ve değişensiz.
    3- Body kit ve difüzör servis harici ortalama ne kadara mal olur.

Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
    |
    |

|
    |
    Her malın mutlaka alıcısı çıkar. Dediğiniz gibi 2-3 düşük versem gider ancak benim sahibinden.com da 55-60 gibi fiyatlar dolaşıyor bana gerçekçi gelmedi. Ancak bu km de araç nadir bulunur. Mesela bu araç 52 edermi? Üretimi bitti, spor ve 2 kapılı birde turuncu. bazen diyorum son kullanıcısı herhalde ben olurum. Dediğim gibi sıkıntım yok günde 26 km kullanıyorum. Araca güzel bir body kit ve xenon far taktırarak masraf etmekle V40 ocean race almak arasında kararsız kaldım.

Valla bende kı c30la takaslıcanızı bılsem ben farkını verır talıp olurdum sızın araca ama yıne c30 ıle takas manasız olurdu sızın ıcın. Lakın tutupda galerıye fln verıcek olursanız sızın arac yerıne benım aracı verıp sızın araca verecegı fıyat farkını benım arac ustunden verırdım ben sıze.

|
    |
    rockwood77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    C30 benim hayalimdeki arabaydı 6 sene önce. 1.6d s60 bile aynı keyfi almıyorum. 4 yıl önce Frankfurt araba fuarında elektriklisine bindim müthişti. Elektriklisi çıkar diye bekledim ama bundan sonra zor. Takası v40 ile yapabilirim. Dediğim gibi kararsız kaldım. Herhalde en iyi mal elindekidir diyip yola devam etmek.Amerikalıların bir sözü vardır bozuk değilse tamir etme derler. İşimi görüyorsa kurcalamıyım.
    |
    |
    c30um var.. v40 kullandım beğenmedim arada baya fark var c30 çok daha keyifli..2011 fabrikasyon r-design full aracıma 60bin veren oldu ama ben satmadım aracımı çok seviyorum FULL R-design bir C30 aşktır.
    |
    |
    Ben aldığımda c30'un üretimi durmuştu. Sahibinden.com da hala yayında olan denizlideki full araca bakmıştım. Şimdi 54.000 de. 3 yıl önce Adanadan sırf görmek için denizliye gittim. Araç önce Denizli Volvo Akçada ve 22.000 km idi. Daha sonra aracı galeriye vermişler fiyatta 54 ün altına inmedi bende vazgeçtim. Daha sonra kullandığım aracı aldım.
    Denizli Akça Volvonun saçma sapan bir ikinci el satış politikası var. Yoksa 3 yıl önce advance alacaktım. C30 kesinlikle bir tutku. Başka hiç bir araca benzemiyor. bence bundaki en büyük etken aracın ağırlığının az olması ve dizaynı.

Orijinalden alıntı: rockwood77

Ben aldığımda c30'un üretimi durmuştu. Sahibinden.com da hala yayında olan denizlideki full araca bakmıştım. Şimdi 54.000 de. 3 yıl önce Adanadan sırf görmek için denizliye gittim. Araç önce Denizli Volvo Akçada ve 22.000 km idi. Daha sonra aracı galeriye vermişler fiyatta 54 ün altına inmedi bende vazgeçtim. Daha sonra kullandığım aracı aldım.
    Denizli Akça Volvonun saçma sapan bir ikinci el satış politikası var. Yoksa 3 yıl önce advance alacaktım. C30 kesinlikle bir tutku. Başka hiç bir araca benzemiyor. bence bundaki en büyük etken aracın ağırlığının az olması ve dizaynı.

Bence c30a body kit alın ve taktirin derim araca baktıkça zaten bakasim gelir eminim sizin de öyledir benimde hayalimdeki araçtı hiç değilse satarken daha fazla fiyata satmış olursunuz diyorum

|
    |

• Er
    8 Mesaj
    Bencede body kit almak mantıklı. Durduk yere yeni araç alıp 30 bin lirayı ezmemek gerek.Body kiti servistenmi almak yoksa dışarıdamı taktırmak doğru olur? 1000 tl ye bu işten yırtmak mümkünmüdür?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    rockwood77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    8 Mesaj
    Teşekkürler ilgin için. Sahibindendeki satıcıyı takip ediyorum. Ebaydaki satıcı Polonya'dan. Mayısta toplantı için krakowa gidecektim belki yanımda getirebilirim. Uçak kabul ederse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bin TL ye ne stil paketteki krom görünümlü parçaları ne de r design body kit bulunmaz. C30 mu satmadan önce ben de r design body yapan ustaları araştırmıştım, 4-5 ay kadar önce... Karlıkçı Halil diye birinin ismini vermişlerdi http://www.otosport.com.tr/ onunla konuştum ama C30 için kalıp yok maalesef demişti.
    |
    |

2010 aralık ayında aldığım aracımı satılığa çıkarmak durumunda kaldım. Sizlere de bilgi vereyim diyorum.

Herkese iyi günler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-doktordan-temiz%2Ckazasiz-orijinal-r-design-290845411/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumedi -- 11 Nisan 2016; 16:51:51 >

Orijinalden alıntı: mumedi

Arkadaşlar Selamlar

2010 aralık ayında aldığım aracımı satılığa çıkarmak durumunda kaldım. Sizlere de bilgi vereyim diyorum.

Herkese iyi günler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-doktordan-temiz%2Ckazasiz-orijinal-r-design-290845411/detay

hayırlı olsun şimdiden hem meslektaşmışız hem de arabalarımız aynı. ben de bu aralar satmayı düşünüyorum yalnız benimkinde ufak bir hasar ve sattığım zaman alıcısına bildireceğim bir iki husus var.

HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.