Şimdi Ara

Volvo motora 1 milyar $ yatırdı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
2
Favori
4.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

''VW Jetta Türkiye'' facebook sayfasından 2001 bora ile 2010 renault fluence iç mekan karşılaştırması resminin altına yazılan bir yorum.Takdir ederdim ama sevmezdim ,bu yorumu okuduktan sonra artık almanlardan iğreniyorum birde bu tarz yorum yazanlardan.

''Ya arkadaslar vw biri ötekisi Renault yaw fark çok Bir Ata sözü yukarda Allah'ın yıldızı yerde almanın yıldızı tabiki almanın en kötüsü yeter''

Şimdi ne alaka diyebilirsiniz ;

Bu kafa yapısındaki bir adama dünyanın en iyi motorunu getir dönüp bakmaz bile(yoruma açık)

çok şaşırma bence
    üst komşum da 2009 mu 2010 mu ne dizel otomatik corolla var
    2001 borasını satıp almıştı ve borayı aradığını söylemişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Belenenses

quote:

''VW Jetta Türkiye'' facebook sayfasından 2001 bora ile 2010 renault fluence iç mekan karşılaştırması resminin altına yazılan bir yorum.Takdir ederdim ama sevmezdim ,bu yorumu okuduktan sonra artık almanlardan iğreniyorum birde bu tarz yorum yazanlardan.

''Ya arkadaslar vw biri ötekisi Renault yaw fark çok Bir Ata sözü yukarda Allah'ın yıldızı yerde almanın yıldızı tabiki almanın en kötüsü yeter''

Bu kafa yapısındaki bir adama dünyanın en iyi motorunu getir dönüp bakmaz bile(yoruma açık)

çok şaşırma bence

Hangi yonunu aramis mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zaten iyiydi motorları. volvolara elektrik aksamından arıza veriyor verirse.

psa'nın dizelleri piyasadaki en iyi dizellerden. volvo'nun sorunları hayvani bakım ücretleri o kadar güzel araçlara halen eski tasarım konsol koymaları falan. ha yapsınlar tabi, büyük ihtimal geelly piyasaya tamamen girme hazırlıklarında kendi motorunu istiyor.
  • quote:

quote:

quote:

çok şaşırma bence

ne bileyim sormadım ki
    muhtemelen içine oturduğu zaman verdiği histir .)
    ama bora da harbiden temiz di ama benzin canavarı otomatik ti
    dizel otomatik en uygun corollamı buldu artık neyse

• quote:

quote:

quote:

quote:

çok şaşırma bence

ne bileyim sormadım ki
    muhtemelen içine oturduğu zaman verdiği histir .)
    ama bora da harbiden temiz di ama benzin canavarı otomatik ti
    dizel otomatik en uygun corollamı buldu artık neyse

Malzeme kalitesi olarak simdiki jettalar bile o eski boralarin yanina gelemez.Ancak bir markayi goklere cikarirken digerini yerin dibine sokmak cok yanlis olur hocam.Benim takildigim nokta bu.Heleki bu yerden yere vurulan marka dunya devi otomobil markasina motor veriyorsa is daha da enteresan olmaz mi.bknz Dci

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

Volvo'dan yana nedir bu kuyruk acısı

+1 son zamanlarda özellikle bir takıntı çıktı.

siz almayın abi sizsiz volvo dünyası daha güzel bok volvo kaka volvo berbat arabalara salak salak fiyatlar istiyolar

he bu arada volvo premium değil, vw varken yani hiç gerek yok elin isvecine para vermeye mis gibi alman var yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Arkadaslar,konuyu oraya buraya cekmenin alemi yok.
    Ben ne soylemisim?
    Model gami olarak audi ustun.
    Marka algisi olarak araclarin girdigi siniflara bakilirki bu konuda e sinifi haricinde volvo model bazinda daha ustun.
    Volvonun olmadigi segmentlerdede dogal olarak audi bakacagiz.
    Yani gorecelidir.
    Birilerinin s60in. Ve polestar versiyonunun almanlari hezimete ugratnasi canini epeyce skmis ki polestari diline dolamis volvoyla ilgisi yok falan demis
    http://www.polestar.com/en-int/about/
    Gercek disi beyanat vermeyelim

1- Polestar bir motorspor ve tuning şirketidir. Volvo bünyesinde değildir. Tıpkı Brabus ve Evotech gibi. Bugun S60 polestar dediğin otomobil S60 T6'nın modifiye edilmiş halinden ibarettir. Diğer yanda AMG ve M departmanı firma bünyesi içerisinde bir AR-GE bütçesine sahip olan motor, şanzıman gibi komponentler üreten departmanlardır. Bugün C63, M3 veya RS4 te kullanılan bir motoru başka bir modelde göremezsin. Aradaki farkı anlamış olman dileğiyle konuyu burada noktalıyorum.

2- Almanları hezimete uğratması olayına değinirsek, modifiye ürünü olmasından dolayı bugün Polestarın hiçbir pistte resmi olan bir tur zamanı yoktur. Nerede nasıl hezimete uğratmış pek anlam veremedim açıkçası. Sana şöyle söyleyeyim Maslak'ta ağzına kadar yüklenip piste çıkmış bir EVO'dan hiçbir farkı yok Polestarın. Anladın inşallah.

3- İşin özü S60 Polestar diye bir otomobil yoktur. Polestar modifiyeli S60 T6 vardır.

İyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

Ben ne soylemisim?
    Marka algisi olarak araclarin girdigi siniflara bakilirki bu konuda e sinifi haricinde volvo model bazinda daha ustun.
    Yani gorecelidir.
    Birilerinin s60in. Ve polestar versiyonunun almanlari hezimete ugratnasi canini epeyce skmis ki polestari diline dolamis volvoyla ilgisi yok falan demis

1- Polestar bir motorspor ve tuning şirketidir. Volvo bünyesinde değildir. Tıpkı Brabus ve Evotech gibi. Bugun S60 polestar dediğin otomobil S60 T6'nın modifiye edilmiş halinden ibarettir. Diğer yanda AMG ve M departmanı firma bünyesi içerisinde bir AR-GE bütçesine sahip olan motor, şanzıman gibi komponentler üreten departmanlardır. Bugün C63, M3 veya RS4 te kullanılan bir motoru başka bir modelde göremezsin. Aradaki farkı anlamış olman dileğiyle konuyu burada noktalıyorum.

2- Almanları hezimete uğratması olayına değinirsek, modifiye ürünü olmasından dolayı bugün Polestarın hiçbir pistte resmi olan bir tur zamanı yoktur. Nerede nasıl hezimete uğratmış pek anlam veremedim açıkçası. Sana şöyle söyleyeyim Maslak'ta ağzına kadar yüklenip piste çıkmış bir EVO'dan hiçbir farkı yok Polestarın. Anladın inşallah.

3- İşin özü S60 Polestar diye bir otomobil yoktur. Polestar modifiyeli S60 T6 vardır.

İyi akşamlar.

Bu araçta kullanılan motor başka hangi araçta var?

Polestar is the official motorsports team of Volvo ?????

http://www.motortrend.com/roadtests/sedans/1305_2014_volvo_s60_polestar_first_drive/

• quote:

Mesajlarınız arasında geceyle gündüz kadar fark var,ilk mesajınızda F segmenti çıkarsın bakalım yüzüne bakarlar mı denmiş.
    Yani Birinci mesajda ne segment belirtilmiş ne de herhangi bir şey,volvoyla audi kıyaslayan adamla muhatap olmam denmiş.
    İkinci mesajda F segmenti için bu tez söylenmiş.
    A4ün o kaportayla o fiyatlarla S60a karşı şansı var mı?
    Geçtim,A3ün o gülünç motorlarla ve gülünç fiyatlarla tabi V40a karşı bir şansı var mı?
    Polestar konusunda da yukarıda açıklama verdim,volvonun değildir diyen arkadaşları halen bekliyorum.

Audi A4'ün S60'a göre artıları.

- Konfor
    - Daha iyi işçilik
    - Daha iyi malzeme kalitesi
    - Daha iyi motorlar
    - Daha iyi şanzımanlar
    - Daha düşük tüketim verileri
    - Daha geniş motor ve şanzıman gamı
    - Daha ferah ve kullanışlı iç mekan
    - Aks mesafesi ve uzunluğu daha fazla
    - Marka algısı
    - İkinci el değeri
    - Daha ucuz bakım
    - Donanım paketlerindeki avantajlar

S60'ın A4'e göre üstünlükleri

- Güvenlik

Diğer yanda A3 ile V40 arasındaki farklara hiç girmeyeceğim. Yeryüzündeki herkes en kaliteli premium c'nin A3 olduğunu bilir. Bir Mercedes fanatiği olarak söylüyorum bunu. Mukayese etmek vakit kaybı.

• Vatandasi polestarin sitesindeki official motorsports volvo kelimeleride kesmemis
    Buarada hazir sen uslubunu duzeltmisken soyleyeyim,senin gibi alman araclarina sempatisi butun forumca bilinen biriyle otomobil tartismak benim icin vakit kaybi oldugundan istersen kendini yorma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 11 Ekim 2013; 23:30:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

quote:

Ben ne soylemisim?
    Yani gorecelidir.

İyi akşamlar.

Bu araçta kullanılan motor başka hangi araçta var?

Polestar is the official motorsports team of Volvo ?????

http://www.motortrend.com/roadtests/sedans/1305_2014_volvo_s60_polestar_first_drive/

S60 T6 o araç. Farklı bir araç muammelesi çekmeyin. S60 T6 üzerinde yapılan modifikasyonlar sonucu ortaya çıkmış bir otomobil. Volvo'nun S60 Polestar diye bir modeli yok. Polestarın S60 diye bir modeli var. Ayrıca konsept orası ayrı.

http://www.polestar.com/ls-si/performance/polestar-cars/volvo-s60-polestar-concept-car/

• quote:

Vatandasi polestarin sitesindeki official motorsports volvo kelimeleride kesmemis

Ben sana ne anlatsam anlamazsın gibi o yüzden boşver beni kendini kurtar sen
  • quote:

quote:

Mesajlarınız arasında geceyle gündüz kadar fark var,ilk mesajınızda F segmenti çıkarsın bakalım yüzüne bakarlar mı denmiş.
    Yani Birinci mesajda ne segment belirtilmiş ne de herhangi bir şey,volvoyla audi kıyaslayan adamla muhatap olmam denmiş.
    Geçtim,A3ün o gülünç motorlarla ve gülünç fiyatlarla tabi V40a karşı bir şansı var mı?
    Polestar konusunda da yukarıda açıklama verdim,volvonun değildir diyen arkadaşları halen bekliyorum.

- Daha iyi işçilik
    - Daha iyi motorlar
    - Daha iyi şanzımanlar (buna iki kez güldüm)
    - Daha geniş motor ve şanzıman gamı bu bir üstünlük mü bana 2.0 dizel yeterli
    - Aks mesafesi ve uzunluğu daha fazla (daha iyi yol tutuyor demek istiyorsan ispatla)
    - Marka algısı
    - İkinci el değeri
    - Daha ucuz bakım

- Güvenlik ( bir şeyi hazmetmen güzel olmuş en önemli kriter zaten bu)

• Sen daha uslubunu yeni duzeltebilmis bir uye olarak bence bisey anlatma gerek yok,neticede forum kimin ne oldugunu biliyor
    Buarada a4un o uber super donanim paketleriyle kaca patladigi konusunda aydinlatmamis bizi kardesimiz.
    Birdde a4un donanim paketinde kaporta guclendirici var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 11 Ekim 2013; 23:35:54 >
  • quote:

quote:

quote:

- Daha iyi işçilik
    - Daha iyi motorlar
    - Daha iyi şanzımanlar (buna iki kez güldüm)
    - Daha geniş motor ve şanzıman gamı bu bir üstünlük mü bana 2.0 dizel yeterli
    - Aks mesafesi ve uzunluğu daha fazla (daha iyi yol tutuyor demek istiyorsan ispatla)
    - Marka algısı
    - İkinci el değeri
    - Daha ucuz bakım

- Güvenlik ( bir şeyi hazmetmen güzel olmuş en önemli kriter zaten bu)

Sende yukarıdakileri yavaş yavaş hazmedicen zamanla.

• quote:

Vatandasi polestarin sitesindeki official motorsports volvo kelimeleride kesmemis
    Buarada hazir sen uslubunu duzeltmisken soyleyeyim,senin gibi alman araclarina sempatisi butun forumca bilinen biriyle otomobil tartismak benim icin vakit kaybi oldugundan istersen kendini yorma

Seri üretim aracın linkini koydun onu bile anlayamıyor bu alaman şakşakçısı Volvo hazımsızı

bir de gitmiş avatarına Subaru logosu koymuş aklı sıra objektif rolü oynuyor

• quote:

quote:

Seri üretim aracın linkini koydun onu bile anlayamıyor bu alaman şakşakçısı Volvo hazımsızı

bir de gitmiş avatarına Subaru logosu koymuş aklı sıra objektif rolü oynuyor

Abi acıyorum size ya

1- Linkte bile konsept yazıyor seri üretim aracın linkini koydum diyor adam ya. Adama S60 Polestarın seri üretim bir otomobil olmadığını, S60 T6 modifikasyonundan ibaret olduğunu anlatamadım.

http://www.polestar.com/ls-si/performance/polestar-cars/volvo-s60-polestar-concept-car/

2- Avatarımda subaru logosunun olmasının sebebi subaru sahibi olmam olabilir mi acaba ?

Yarılıyorum ya gece gece

Neyse bügün zayıfsınız ya atışmayacağım sizinle =)

• Bence volvonun rakiplerinden 20bin tl ucuza daha ustun arac sunmus olmasina canlari skiliyor arkadaslarimizin.
    Neticede audiye gdip ne a3te 180hp,ne de a4te 1.6 turbo arac bulabiliyorlar.
    Ustune birde volvo konsolda audiyle ayni kaliteyi tutturunca durum almanlari seven kardeslerimiz icin iyice sinir bozucu bir hal aliyor.
    S60 polestar da cok kotu zamana denk geldi

• Ben sana acıyorum asıl terbiyesizlik yapma sıktın artık sen

papağan gibi ötüp durma concept diye

http://www.motortrend.c...0_polestar_first_drive/

100 examples of the new S60 Polestar are launching in Australia

beynini kullanamadığını biliyordum da insan bu kadar mı kör olur

http://www.autoblog.com/2013/04/18/first-production-volvo-s60-polestar-shown-off/

yarıl sen yarıl

• quote:

Ben sana acıyorum asıl terbiyesizlik yapma sıktın artık sen

papağan gibi ötüp durma concept diye

http://www.motortrend.c...0_polestar_first_drive/

100 examples of the new S60 Polestar are launching in Australia

beynini kullanamadığını biliyordum da insan bu kadar mı kör olur

http://www.autoblog.com/2013/04/18/first-production-volvo-s60-polestar-shown-off/

yarıl sen yarıl

100Tane konsept,ustune bir de pistte almanlara ayar,konsepte bak

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.