Şimdi Ara

Volvo motora 1 milyar $ yatırdı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
2
Favori
4.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah aşkına şu markayı rahat bırakın. olumsuz eleştirenlere demiyorum, dünyanın en iyi markası gibi onla bunla kıyaslayıp göklere çıkaranlara söylüyorum, nefret ettirdiniz volvo'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyromania.

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Audinin volvodan ne üstünlüğü var?

Hiiç. Makyajlı VW ya Ha VW ha Audi nolcak ikiside TDI değil mi

Nitekim arka stop lambalarının benzerliği dolayısıyla jettayla a4'ü sürekli karıştırıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superstreet

quote:

quote:

quote:

Hic canim altı üstü 8 kat fazla ürün gamı var.

say.

A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q3, Q5, Q7, S3, S4, S5, S7, S8, RS3, RS4, RS5, RS6, RS7, R8

Sq3, sq5, a1 clubsport quattro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: algebraic

quote:

Orijinalden alıntı: Anro

quote:

quote:

Sanırım VOLVO forumdaki premium tartışmasını duydu ve gurur yapıp kendi motorunu sunmaya çıkıyor.
    Çok geç kalındı aslında...
    Artık sırada yeni teknolojilerini sunması lazım...

Bu durumda Audi'ye de "kendi motorlarını yapmıyor" diyip premiumluk'tan men edebiliriz o zaman?

Ben VOLVO kendi motorunu yapmadığı için premium değil demedim.
    Sadece kendi adına bir motor yapması iyi bir durum forum olayı ise işin şakası.
    Audi belki kendi motoru olmayabilir ama bu açığı çok büyük teknolojileri ve elit modelleri ile kapatıyor.

Bak sözümde yeni teknolojilerini de sunması gerek dedim. O söze laf etmedin AUDİ bu olayı yıllar önce yaptı ve daha nicelerini yapıyor.

Ha bi de şunu söyleyeyim, Audi'nin arkasında ezelden beridir para babası bi şirket var.Volvo daha düne kadar kıt kanaat geçinen bir markaydı.

Tutunamayıp batma noktasına gelince de Çinlilerin eline geçti.Adamlar daha yeni para yüzü görmeye başladılar.Paranın desteğiyle ortaya ilk çıkan modeller fazlasıyla başarılı.

Duyurulmuş nice yenilikler de yolda; yeni platformlar, yeni motorlar, yeni modeller...

Eşit şartlarda oynandığında, yani maddi kısıtlamalar olmaksızın, Volvo Audi'yi silkeleyip ipe asacak bir markadır.

Şimdiden bu belli olmaya başladı, 10 sene içinde tablo iyice netleşir.

daha fazla söze gerek bırakmamışsızın hocam.

Volvo haberinde bile diğer marka tutkunları volvo ile yarışa girmeye çabalıyorlar.

Bu arada Trabzonspor; FB,GS,BJK'nin yanında neyse Audi de Mercedes ve BMW'nin yanında odur. Audi iyidir hoştur ama kullanıcıları aşırı abartır.
  • Şu Volvo'nun Premium karşılığı Audi veya VW ile karşılaştıranları ayıplıyorum...bu bizim ülkeye has bir durum sanırım

Saab ve Volvo yıllardır, BMW MERCEDES sınıfına eşdeğer araçlar yapmıştır ve yapmaya devam etmekte (saab hariç)
  • quote:

Sana shadow bile gerekli cevabı sadece şu cümlesi ile vermiş '' fakat model gamı ve seçenek bakımından daha yeni diriltilmiş bir firmanın audiyle kıyaslanması gülünç olur. '' daha muhattap olmama gerek yok.

Volvo ile Audi aynı MARKA ALIGISINA SAHİP DEĞİL... Audi'yi bu kadar düşük görmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 10 Ekim 2013; 23:09:30 >
  • Ne kadar cok arge o kadar musteri mutlulugu
    İnsallah hayirli olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hic canim altı üstü 8 kat fazla ürün gamı var.

say.

A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q3, Q5, Q7, S3, S4, S5, S7, S8, RS3, RS4, RS5, RS6, RS7, R8

sert bir kapak olmuş
  • Yalnız Audi'ciler üzerindeki ölü toprağını yeni atan Volvo'dan korkar olmuş
  • quote:

quote:

Sana shadow bile gerekli cevabı sadece şu cümlesi ile vermiş '' fakat model gamı ve seçenek bakımından daha yeni diriltilmiş bir firmanın audiyle kıyaslanması gülünç olur. '' daha muhattap olmama gerek yok.

Volvo ile Audi aynı MARKA ALIGISINA SAHİP DEĞİL... Audi'yi bu kadar düşük görmeyin.

Shadw bile derken kendisi sorduğum kişiye dikkat etmemiş zahmet edip cevap vermiş özür diledim. Ben ne olduğu için değil ne olmadığı için sana sordum
  • Bir markayı üstün kılan şey model gamının genişliği midir yoksa üretilen modellerin muadilleri arasındaki konumu mudur?

Bir modelin rüştünü ispat etmek için ortaya satış adetlerini koymak kadar saçma bir durum bence bu.

Toyota'nın model gamı da Audi'yi haşamat eder, Toyota daha mı iyi yani şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DolceVita. -- 11 Ekim 2013; 0:22:59 >
  • Motora 1 milyar $ harcayan Geely , volvo değil
    volvonun mercedes bmw ve audi ile rekabet edebilmesi için baya yol kat etmesi gerek sadece güvenlik deyip geçilmez
    mercedesin amg si bmw nin m performance audinin quattro gibi volvonun ise kendi bünyesine ait bir performans şirketi yok malesef
    o polestarda volvoya ait değil dışardan anlaşmalı bir şirket
    mercedesin amg bmw nin m performance audinin de Quattro dışında , mercedesin brabus bmw nin alpina audinin de ABT ve Je Design firmaları var anlaşmaları olduğu audinin anlaşmalı olduğu abt ve je design alpina ve brabusa göre biraz zayıf tabi...
    volvo ya hayırlı işler en azından Dünya'yı bilmemde Türkiye'de ağzıyla kuş tutsa fayda etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 11 Ekim 2013; 0:34:20 >
  • quote:

Bir markayı üstün kılan şey model gamının genişliği midir yoksa üretilen modellerin muadilleri arasındaki konumu mudur?

Bir modelin rüştünü ispat etmek için ortaya satış adetlerini koymak kadar saçma bir durum bence bu.

Bana göre Land reyiz Q7 yi
  • quote:

Bir markayı üstün kılan şey model gamının genişliği midir yoksa üretilen modellerin muadilleri arasındaki konumu mudur?

Bir markayı üstün kılan muadilleri arasındaki konumudur kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Ben koyduğun smiley yerine bi kaç kelime yerleştirdim hocam kafamda

Ve aynen katılıyorum

Ama şu tipsiz Prado değil, V8 olanından olacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Ben koyduğun smiley yerine bi kaç kelime yerleştirdim hocam kafamda

Ve aynen katılıyorum

Ama şu tipsiz Prado değil, V8 olanından olacak

Tabiki Pradoyu kastetmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Shadw bile derken kendisi sorduğum kişiye dikkat etmemiş zahmet edip cevap vermiş özür diledim. Ben ne olduğu için değil ne olmadığı için sana sordum

Gerekli cevap verilmiş demek ne oluyor sen önce bunu öğrenmelisin başka cevap vermem gerekmez.

Volvo'nun Audi olması için marka algısı yüksek olmalı sonra Audi gibi teknolojik bir marka olmalı. Kuşkusuz insanlar MERCEDES ve BMW alabilecek paraları varken AUDİ alıyorlarsa, ben daha Volvo ile Audi'yi kıyaslayan adam ile MUHATTAP OLMAM.

Volvo F segmenti araç çıkarsın bak bakalım MERCEDES, BMW ve AUDİ alacak adam onun yüzüne bakarmı.
  • quote:

Muadilleri arasındaki konumu en önemlisi ama şimdi ürün gamı şöyle denetlenmeli sınıfındaki rakiplerine göre değerlendirilmeli. Toyota ile Vw değerlendirilir. Audi ile Mercedes ve Bmw değerlendirilir.
  • Bu forum da Volvo'nun yaptıklarından rahatsız olan bir kitle var eminim artık buna,acaba neden diye edemiyorum yoksa malum fake premium un fanlarını bir telaş almazdı her konuda taş atıp duruyorlar ,siz ister isteyin ister istemeyin bu adamlar herşeyiyle fiyatıyla kalitesiyle ,sağlamlığıyla, satış fazlası odaklı olmasa da gümbür gümbür GEELYorlar!
  • quote:

quote:

Muadilleri arasındaki konumu en önemlisi ama şimdi ürün gamı şöyle denetlenmeli sınıfındaki rakiplerine göre değerlendirilmeli. Toyota ile Vw değerlendirilir. Audi ile Mercedes ve Bmw değerlendirilir.

Yabancı otoriteler karşılaştırmalı testlerde Volvo V40'ın karşısına Audi A3, BMW 1 Serisi ve Mercedes A Serisi'ni çıkarıyor.

Ben şahsen bunu baz alırım.Piyasadaki modelleri de gidip incelediğiniz taktirde taşlar yerine oturuyor zaten.Kim kimin rakibi belli oluyor.

Dışarda bunlar olurken burada "Audi, Mercedes, BMW alacak adam Volvo'ya bakmaz.Volvo bunlarla kıyaslanmaz." demek de subjektifliğin dibine vurmaktır.

Kişisel görüştür saygı duyarım, ama bunu genelgeçer bir yargı gibi insanlara dayatmak aymazlıktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.