Şimdi Ara

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
986
Cevap
10
Favori
588.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet gerçekten çok süper araçlar.bunları tiraçı deilde taşıyıcı olarak üretime koysalar daha güzel olur. bunlara modifede yakışıyo özellikler siyah olanlara.
  • slm arkadaslar.ya su transporter lardaki combi ne anlama geliyo.mesela 2,4 D Combi yaziyo.o D ve Combi nedir??simdiden tesekkurler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jklozan

abi tek kelimeyle mükemmel 1 araç hele içinide çok güzel yaptırdıktan sonra eve bile gerek yok.Bende çok istiyorum1 tane olsun ama.....174 hp 2.5 tdi motor 6 ileri vites fazla söze gerek kalmıyor

evet yaa 50 milyarda olsa
  • slm arkadaslar.ya su transporter lardaki combi ne anlama geliyo.mesela 2,4 D Combi yaziyo.o D ve Combi nedir??simdiden tesekkurler.

bildiim kadarıyla camlı van anlamına geliyo
  • kardeş yanlış bilmiyorsam panelvan anlamına geliyor.
    fakat aracın yarısı açık.
    yani arkadaki camların biri açık ve arkada 3 lü koltuk var.
    yanlışım varsa düzeltin.

D nin anlamı dizel.
    yani düz dizel.turbo yok.
    şu an ki caddy lerde kullanılan sdı motorlar gibi bi motor.
    turbosuz anlayacan.
    quote:

Orjinalden alıntı: asabii

slm arkadaslar.ya su transporter lardaki combi ne anlama geliyo.mesela 2,4 D Combi yaziyo.o D ve Combi nedir??simdiden tesekkurler.
  • evet dogru sölüyosun

FORD CONNECT 90 hp

ERzicanspor

• güzel kardeşim ne yapmaya çalışıyorsun pek anlayamadım
    ama her attığın mesajın altına ford connect demene gerek yok.
    alakasız oluyor.
    istersen imza olarak kullan.

bu arada daha önce dediğim gibi connect hakkında çok fanatik olma
    ciddi söylüyorum bi gün doblo ya da caddy fena tokatlar
    çok üzülürsün.
    quote:

Orjinalden alıntı: eren9090

evet dogru sölüyosun

FORD CONNECT 90 hp

ERzicanspor

• herkese tesekkurler arkadaslar.saolun...
  • ne diyorsun yer ucagı yer ucagı
  • ne diyorsun yer ucagı yer ucagı
  • quote:

Orjinalden alıntı: vw

slm arkadaslar.ya su transporter lardaki combi ne anlama geliyo.mesela 2,4 D Combi yaziyo.o D ve Combi nedir??simdiden tesekkurler.

bildiim kadarıyla camlı van anlamına geliyo

transporterde kombi aracın 9+1 oldugunu gösterir

caddy de ki kombi ile alakası yoktur.
  • slm arkadaslar.ya su transporter lerin enjektorleri cok pahalıymıs dogrumu?vede 150000 de motor istedigi dogrumu arkadaslar?
  • kim uyduruyor ya şu 150 bin de yeni motor mu ister yav.
    hiç olmadı açın 2. el ilanlara bakın 150 binde 00 binde bir sürü araç piyasada dolaşıyor.
    quote:

slm arkadaslar.ya su transporter lerin enjektorleri cok pahalıymıs dogrumu?vede 150000 de motor istedigi dogrumu arkadaslar?
  • quote:

slm arkadaslar.ya su transporter lerin enjektorleri cok pahalıymıs dogrumu?vede 150000 de motor istedigi dogrumu arkadaslar?

evet enjektörler çok pahalıdır bu doğrudur euro disel kullanmayan müşterilerin zamanla pislenme yada tıkanma sonucu bozma ihtimali yüksektirde bu da doğruda
    150.000 km de motor isteme hikayesine bir anlam veremedim sen aracı kullanmayı bildikten bakımlarını zamanında ve düzenli yaptıktan sonra bir araç neden motor yaptırılmak istesin kardeşim alık var mantık yapmayın bu kulaktan dolma bilgiler le ilan yapmayın bari

• cewaplar ıcın tesekkurler arkadaslar.duyunca wazgecmiştik bi an.ama şimdi deişti...
  • Arkadaslar kim demis 174 ps maximum 188 km gidiyo bizde 2004 model 130 ps var gözümün önünde 200 km gitti de devir ibresi daha sona gelmemisti varmı 200 km giden dizel takis
  • quote:

Orjinalden alıntı: OkAn__61

Arkadaslar kim demis 174 ps maximum 188 km gidiyo bizde 2004 model 130 ps var gözümün önünde 200 km gitti de devir ibresi daha sona gelmemisti varmı 200 km giden dizel takis

188 KM ARACIN FABRİKA TARAFINDAN UYGUN GÖRÜLEN MAX SÜRATİDİR.
  • slm arkadaslar.ya bu transporter 2,5 tdi lar ın cok elektronık arıza cıkardıı soyleniyor.dogrumu bu ya???simdiden saolun...
  • kardeşler şu hız konusunda abartıldığı kadar değil.
    tamam ara hızlanmalar çok iyi sıfırdan kalkış çok iyi ama maksimum hız o kadar abartıldığı gibi.
    ben sivrihisar ankara yolunda 174 lük caravelle ile 205 gördüm.daha da gideceğini zannetmiyorum.
    180 e rahatça çıkılabilir diyorum fakat 180-190 arasında biraz nazlanıyor 190 dan sonra ire milim milim oynuyor.
    şunu da söyleyeyim.yanlış hatırlamıyorsam 200 ile giderken aracın devir ibresi 3800 civarındaydı ve çok zorluyordu kendini.
    bu araçların görebileceği en yüksek devir benim tahminim yokuş aşşağı taş çatlasa 4000 devir görür.
    bu da 215 gibi bi hız yapar.
    düz yolda 205 den sonrası hayal.

bi de arkadaşın birisi sormuş.
    elektronik arıza hiç yaşanmadı caravelle de.
    gerçi daha araç 3500 lerde.baya yeni sayılır.doğru düzgün yola gitmedi.
    fakat bu araçlarda dikkat edilmesi gereken debriyaj imiş.
    debriyajda ayağınızı tutmamaya gayret edin.
    biraz hassasmış galiba.yoksa kötü sorunlar çıkarabilir sahibini üzermiş.
    tabi bu bi genelleme.böyle bi arıza çok sık görülüyor mu bilmiyorum ama benim rastladığım 2-3 transporter de bu sorun yaşanmış.

selam ile...

• quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

kardeş biz de cd çalar ve arka tarafa hoparlör taktıracaz bugünlerde.
    biz direk servise sorduk.
    başka cd çalar takılıyor mu bilmiyorum ama
    cd çalar ve hoparlörle için yaklaşık 650-700 civarı rakam çıkarmış.
    takılacak olan cd çaların markasını bilmiyorum ama blaupunkt olması gerekiyor.
    çünkü kaset çalar blaupunkt marka.
    daha detaylı bilgiyi taktırdıktan sonra veririm.
    selam ile...
    quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

Arkadaşlar şöle bi şi duydum doğru mu bilmiyorum ama 2006 Model TRANSPORTER larda CD Çalar yok bildiğiniz üzere.

Bi teypçi arkadaş vardı. Ona sorduk dedi ki eğer CD çalar alacaksanız araba ile standart gelen kasetçaları kullanmak istiyorsanız Volkswagenin orijinal CD Çalarını almanız gerekir aksi halde kasetçaları kullanamazsınız. Galiba bu standart gelen kasetçaların arkasında bi soket çıkışı varmış ve sadece orijinal CD çalar ile uyumlıymuş diğerleri ile uyumsuzmuş. Başka marka bi CD çalar alırsak uyumsuzluk gösterir ve kasetçaları kullanamazmışız. Bizim kasetçaların üzerinde VOLKSWAGEN BETA yazıyor ama bunun markası nedir arkadaşlar? Volkswagen BLAUPUNKT kullanıyor bildiğim kadarıyla ama bu kasetçalarda BLAUPUNKT dur o zaman dimi? İşte bu yüzden CD çaları BLAUPUNKT almamız gerekiyor ve o da çok pahalı?

Bu doğru mu acaba? Böyle bi şi kullanan varmı araçlarında? Başka marka CD çalar kullananlar kasetçalarlarını kullanamıyorlar mı?

valla bence blaupunkt tan vazgeçin.çünkü şu an kullandığımız araçtan önce 2 farklı araç kullandık ikisnde de blaupunkt marka orjinal teyp mevcuttu yaklaşık 5-6 yıl,şimdiki aracımızın orjinal teybi de blaupunkt,ama pioneer takılı.ayrıca mevcut 6 hoparlör söküldü,yerine 4x22 w pioneer takıldı.
    sonuç süper...bunca yıldır arabada müzik dinleyememişiz meğerse...cd çalarda da durumun farklı olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dire depeche -- 15 Eylül 2006; 1:13:41 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.