Şimdi Ara

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
10
Favori
588.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transporter ile ilgili başka bir başlık bulamadığım için izninizle burada birşey sormak istiyorum.
    Ucuz dizeli yakabilecek ve sorun vermeyecek transporterların ayırt edici özelliği nedir acaba?
    Teşekkür ederim.
  • Bende ilanlara çok baktım zaten km çok düşükler fiyatlar sıfıra yakın ee biraz kullanilmislar 40.000 demiş fotolara bakıyorum koltuklar delik direksiyon soyulmuş kafam bulandı sıfır aldık nasip hayırlısı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeerus

Transporter ile ilgili başka bir başlık bulamadığım için izninizle burada birşey sormak istiyorum.
    Ucuz dizeli yakabilecek ve sorun vermeyecek transporterların ayırt edici özelliği nedir acaba?
    Teşekkür ederim.

Kardeşim ucuz dizel dediğin pro dizelmi yoksa kacak su yol kenarlarında 3.18 TL yazan yerlermi biraz daha aciklarsan iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: met_ka

Bende ilanlara çok baktım zaten km çok düşükler fiyatlar sıfıra yakın ee biraz kullanilmislar 40.000 demiş fotolara bakıyorum koltuklar delik direksiyon soyulmuş kafam bulandı sıfır aldık nasip hayırlısı olsun.

Kampanya gibi birşey varmı kısa cityvan mi ne aldıniz motoru kaclik??

• quote:

Orijinalden alıntı: met_ka

Merhaba,
    İlk yakıt denememi yaptım ışık yandı km yi sıfırladım ve 150 tl lik yakıt aldım, 450 km yaptım ve ışık yandı 100 km si şehir içi. Fazla zorlamadım çünkü ilk 1000 km fazla zorlama dediler VW de. 2000 devirde 120-130 km yapıyor 6.5-7 litre ortalama gösteriyor yol bilgisayarı. Fazla zorlama dediler ne kadar kastetdiler anlayamadım 2000 devirde 120-130, 3000 devir 150 yi buluyor :).

Araç rodaj süresini asana kadar demişlerdir 2bin km ye kadar motora çok yuklenmeyin yeter 120 den yukarısı gibi zaten rodaj süresi bitince araba yakıt tüketimi biraz daha azalir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkswagen&Audi bilgini -- 5 Ocak 2015; 18:48:41 >
  • Merhaba
    Caraelle aldık yılsonu olduğundan % 8 indirim yaptılar 140 hp DSG comfortline siyah 100.000 tl. Ellerindeki araçlarda baya indirim yapıyorlardı ve takasdada iyi fiyata sayıyorlardı. Ben caravelle yi incelerken 3 tane cady satıldı.

• Bizde şu anda 1.9 tdi 105 ps olan var 2004 model sıfırdan bizde allaha şükür hiç başımızı ağrıtmadı sanırım 2.5 130 olanlarda turbo arızası kronik şimdi satıp caravelle almak istiyoruz 140 ps yada 180 ps acaba bu araçlarda kronik herhangi bir sıkıntı var mı
  • En güncel T5 yakıt tüketimi, aracın 2005 t5 130'luk olup chip ile 177 hp yapılmıştır.
    Güzergah: Tekirdağ-İstanbul-Konya
    trafik durumu: 210 km şehir içi 740 km şehir dışı
    ortalama max hız: 140 km
    ortalama min hız: 90 km
    şehir dışı yakıt tüketimi: 25 krş/6.8 lt.
    şehir içi yakıt tüketimi: 41 krş/ 11.2 lt.
    karma kullanım 36 krş/9.8 lt. Değerler bizzat pompa başında ölçülmüş olup mazot sabit öper ten 3.65 Tl ye alınmıştır. Saygılarımla.

• merhaba arkadaşlar 2004 model 130 ps transporter aracım var aracım rolenti de devir sahati sabit durmuyor ve araç titriyor nedeni ne olabilir acaba aracı bilgisayara bağlattığımda hiç bir arıza göstermiyorda.
  • arkadaşlar, Dayımda carevelle var. İçindeki fotoğraftaki gibi müzik seti var. Arkada hoparlör yeri var ama hoparlör yok.
    Arka tarafa hoparlör ve flashtan müzik çalabilecek sağlam bir ses kalitesine sahip müzik seti önerir misiniz?
    Teşekkürler.
  • Selam arkadaslar bende 2008 174lük caravella var.bunu 130lukla degismeyi düşünüyorum.yakit acisindan.aralarinda ne kadar fark var?artilari eksileri neler.bilen arkadaslar bilgi verirse memnun olurum...

• Merhaba

130 luk multivan için enjektör alacağım
    daha önceden alan oldu mu
    en uygun nerede bulabiliriz
    doğuş tanesi 2000 tl den 5 enjektöre 10 000 lira istiyor
  • MErhabalar cityvan ile camlıvan arasında ki fark ne?

birinin koltuğu eksik diye yani neden farklı fiyatlandırma var sebep ne?

Ticari ya da başka bir hususu mu var
  • arkadaşlar bana wolkswagen t5 enjektör lazım, daha önce
    aşağıdaki siteden alışveriş yapan varmı? tavsiye edermisiniz?

Orjinalparcaal.com
  • Arkadaşlar 2000 model 2.5 tdi 102 bg ( yazılımla 130 bg ) yaptırdım ama dynoda ölçmedik T4 Caravella kullanıcısıyım km 370 000 bakımlarımı eksiksiz ve her zaman kaliteli yaglar kullanarak yaparım 2 sene önce turbo değiştim son 1 senedir araç turbo bir açıyor bir açmıyor ( o tatlı ıslık sesinden anlıyorum ) 5 - 10 derecelik bir rampada beni 3. vitese kadar düşürüyor ve devir kesinlikle yükselmiyor arabayı stop edip 30 dk bekledikden sonra bazen düzeliyor bazen sorun devam ediyor sizce sorun ne olabilir manifolt temizlendi egr temiz geri dönüş hortumları yenilendi enjektörler tertemiz değerli görüşlerinizi bekler iyi günler dilerim :) t4 aracıma modifakasyon yapabileciğim istanbul anadolu yakasında tecrübeli ustalar bilen burdan yada özelden paylaşırsa sevinirim
  • wetkopat kullanıcısına yanıt
    Eğer uzun yoldan geldiyseniz, aracı bir dakika kadar rolantide çalıştırmak turbonun soğumasına ve turbo ömrünün uzamasına katkı sağlayacaktır.
  • Arkadaşlar aracıma ekranlı teyp taktım aşağıda resimde görüldüğü gibi ancak ekran çok yatık olduğundan ekranı görmekte zorluk çekiyorum bilhassa geri kamerası görüntüsü hiç belli olmuyor ancak tepesinden bakarsam görünüyor,

Acaba daha önce teyp yerini modifiye eden oldumu, teybi öne doğru çekip ekranı biraz daha içe ve sürücüye doğru çevirmek istiyorum, önerileriniz nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 17 Nisan 2017; 18:15:08 >
  • snoopcess kullanıcısına yanıt
    Öncelikle selamun aleyküm kardeş.Bende de transporter 2001 2.5TDI var ses sistemi yaptıracam da biraz yardım edermisin limit 900tl nasıl bir şey yaptırabilirim ?
  • aracım 2004 model, t5 2,5 130 luk, aracı rampa aşağı bırakırsam tek marşta çalışıyor rampa yukarı bırakırsam çok zor çalışıyor, büyük ihtimalle yakıt geri depoya kaçıyor gibi, böyle bir arıza ile karşılaşıp çözüm bulan oldumu
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.