Şimdi Ara

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
987
Cevap
10
Favori
588.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin_er_26

aracım 2004 model, t5 2,5 130 luk, aracı rampa aşağı bırakırsam tek marşta çalışıyor rampa yukarı bırakırsam çok zor çalışıyor, büyük ihtimalle yakıt geri depoya kaçıyor gibi, böyle bir arıza ile karşılaşıp çözüm bulan oldumu

Bende 2006 105'lik var. Arac bazı sabahları cok rahat çalışıyor, bazı sabahları zor çalışıyor. Mesele dün düz bi yere park ettim. Sabah tek marşda cok rahat çalıştı. Geçen gün yokuş yukarı park ettim zor çalıştı. Bende sanıyordum ki ısıtma bujilerinde sorun vardır. Demek ki yakıtı mı çekemiyormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

aracım 2004 model, t5 2,5 130 luk, aracı rampa aşağı bırakırsam tek marşta çalışıyor rampa yukarı bırakırsam çok zor çalışıyor, büyük ihtimalle yakıt geri depoya kaçıyor gibi, böyle bir arıza ile karşılaşıp çözüm bulan oldumu

Bende 2006 105'lik var. Arac bazı sabahları cok rahat çalışıyor, bazı sabahları zor çalışıyor. Mesele dün düz bi yere park ettim. Sabah tek marşda cok rahat çalıştı. Geçen gün yokuş yukarı park ettim zor çalıştı. Bende sanıyordum ki ısıtma bujilerinde sorun vardır. Demek ki yakıtı mı çekemiyormuş

Dediğiniz sorun düşük yakıt seviyesinde olursa belki olabilir.Ama çeyrek depo ve üzeri seviyedeyse bir sorun vardır bence.Daha önce konuştuğumuz gibi 2.5 motor uzun süre kullandım böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar.

2004 Multivan aracımın jant göbeği ya düştü yada biri götürdü. Serviste tanesine 70 tl istediler. Piyasada uydun bulabileceğim bir link ve ya adres var mı. Multivan ile transporter jantları uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

yakıt azda olsa çokta olsa fark etmiyor

• benzin depo kapağınn altındaki metal kısım lazım elinde olan yada nerden bulabiceğim konusunda yardımcı olabilirmisiniz?
  • Merhabalar, Bende yakın bir zamanda 2012 model 140 lık DSG vites bir caravelle aldım.. Araç henüz 54 bin km'de.. Aldığım günden beri araştırıyorum net bir bilgi bulamadım.. DSG vites şanzıman Yağı değişiyor mu değişmiyor mu..? Değişiyorsa kaç km'de değişiyor..?

Bu Araçlarda triger kayış mı zincir mi..? Kayış sa kaç km Yada senede bir değişiyor..? Bilen varsa bana bir yardımcı olursa sevinirim.. Saygılar.. İyi forumlar herkese..

• mavimantalite67 M kullanıcısına yanıt
    1.9 TDİ 105 ps triger

2.5 TDİ 130 ps zincir

2.0 TDİ 102 ps triger

2.0 TDİ 140 ps zincir

2.0 TDİ 180 ps zincir

Dsg şanzıman yağı hakkında bilgim yok. Ama değiştiğini biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.. Kesin bilgi değil mi..?

• Arkadaşlar T4 var 215 75 15 AT tarzı iri bir lastik takabilirmiyiz sıkıntı olurmu? teşşekkürler

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE
  • ölü bir konu ama belki takip edeni vardır.Yakın zamanda caravelle için fiyat alan oldu mu forumda?
  • arkadaşlar benim aracım turboya geçmeden karaduman atıyor sonra kesiliyor neden olabilir turbo enjektör temizligini bakımlarını yaptım
  • Transporter Kiralama Danışman ekibimizin otobüs kiralama ankara sektöründe deneyimli oluşunun getirdiği artılarla ve sürekli aldıkları eğitimler ile müşterilerimizin isteklerinin tam olarak ne istediklerini anlayip daha dogrusu isteklerini kendilerinden daha once tahmin edebilecek kabiliyete sahiptirler.

Transporter Kiralama Ankara Otobüs kiralama sektöründe öncü, Turkiye’nin lider kuruluşunda uzman ellerde olacaksınız. Eğer bir Tur gezisi için bir otobüse ihtiyacınız olursa, havaalanı transferiniz için bir minibüs kiralama ihtiyacınız olursa veya yurtdışından gelen misafirlerinize şehri gezdirmek için kiralık otobüs ihtiyacı duyduğunuzda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız ve hizmet kalitesinden ödün vermeksizin en düşük fiyatı vermeyi garanti ederiz. Nereye seyahat edecek olursanız olun otobüs kiralama ankara konusunda uzman firmamızın tüm personeli size kiralanacak otobusün tüm yönlerini, kaç kişi taşıyacak ve size ne kadar büyük ya da küçük bütçe lazım ve mevcut seçeneklerinin her birini sizinle görüşmek, tartışmak ve fikirlerini sunmaktan mutluluk duyacaklardır.

Kiralık Transporter 20 yılı aşkın tecrübemiz ile kurumsal ve özel müşterilerimizin ulaşımını sağlamak, seyahat acentelerinin, tüm Türkiye çapında gerçekleşen kongre, toplantı, seminer organizasyonlarının hizmetlerini sağlamak, şehir içi, yurtiçi gezi ve seyahatlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Otobüs Kiralama alanında faaliyet göstermekteyiz.

Volkswagen Transporter Kiralama Ankarahttps://www.neistersen.com.tr/c-20864-transporter-kiralama.html sitesinden %100 memnuniyet ilkesiyle gerçekleştirdiğimiz seyahatlerimizde müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak ve müşterilerimizi firmamızdan almış olduğu ankara otobüs kiralama hizmetinden maksimum seviyede faydalandırmak amacıyla titizlikle çalışmaktayız. Kiralık Otobüs alanında her zaman öncü rol oynayarak, yapmış olduğumuz satın almalarda filomuzu her zaman en güvenilir ve en yeni araçlarla dinamik tutmayı başardık. Dolayısıyla müşterilerimizin en konforlu ve en güvenilir seyahati satın almalarını sağladık.

Minibüs Kiralama artık çok kolay, Ankara Transporter Kiralama Hizmetleri 10 kişilik araç kiralama veya 9 kişilik araç kiralama şoförlü veya şoförsüz olarak Mercedes vito, Volkswagen caravella, Mercedes sprinter ve alternatif 7 koltuk ile Nissan x-trail, dacia logy marka araçlar ile hizmet veren neistersen.com.tr 7/24 online rezervasyon sistemi ile 2006 yılından bugüne hizmetinizdedir. Kiralık Minibüs için online formu doldurarak aracınızı istediğiniz lokasyonda teslimalabilirsiniz. Kalabalık ailelerin tatil programlarının vazgeçilmez araçları emircan rent a car firmasının filosunda yer almaktadır.

Vip Minibüs Kiralama Ankara servisi diğer minibüs kiralama hizmetlerinden oldukça farklı bir yapıdadır. Özel olarak düzenlediğiniz volkswagen transporter kiralama gezilerinizi Ankara VIP Minibüs kiralama seçeneğimiz ile daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Emircan rent a car VIP Minibüs Kiralama Ankara servisinde özel olarak tasarlanmış üç farklı tip ve markada araç opsiyonu vardır. Volkswagen Caravelle, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter…

Araçların iç kısmı tasarımcılar tarafından özel olarak dizayn edilmiştir. Kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan araçlar ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir seyahat aracına dönüştürülmüştür. 8+1 Deri döşeme, TRANSPORTER KİRALAMA özel klima sistemi, Playstation 3, Apple İpad, çay/kahve makinası, özel kasa, led tv, internet erişimi, özel ses ve video sistemi gibi son teknoloji ürünler ile donatılmıştır.

Ayrıca Kamyon Kiralama, Çekici Kiralama, Otobüs Kiralama, Minibüs Kiralama, Sedan, Arazi, Spor Araç, Uçak, Helikopter ve Transporter hizmetlerimizde vardır.

Kaynak:https://www.neistersen.com.tr/c-20864-transporter-kiralama.html

• Merhabalar

Arkadaşlar 2007 trasporter 1.9 105 hp aracım var, yağ bakımı yaptıracağım yağ olarak hangi seri ve marka koydurmam gerekiyor birde kaç litre yağ koyulmalı .

Yağcı komşumuz var 5-30 8 litre olması lazım dedi 8 lt çok değilmi ? yanlış biliyor sanırım tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi .
  • 2008 Caravelle aracım var. Yağmur yağarken yada hava soğukken göstergede ışıkları yanıp sönüyor ondan sonra komple gösterge ışıkları sönüyor ibreler bi anda düşüyor ha bunlar anlık oluyor daha sonra düzeliyor. Saat ve km sıfırlıyor. iki eloktronikçiye gittim hiç arıza kaydı bulamadılar. Ustalara 2 gün bırakıyorum. Ne yaptıklarını sorduğumda bileyler denedik dediler. Böyle giderse sorunu bulamadan 500 500 bayılacam.Başına böyle bir sorun gelen varmı acaba.

• Caravelle kısa şasi'nin aks aralığı kaç yahu. Biz otomobil ruhsatı var nasıl olsa diye 1. Köprüden geçip duruyorduk. Millete ceza gelmeye başlamış

Otomobil ruhsatı bile olsa aks aralığı 3.2'den fazla olan araçlar 1. Köprüyü kullanamıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 12 Nisan 2019; 12:21:10 >
  • Konuyu hortlattım...
    Bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar...
    Caravelle 2017-2018 model araç bakıyorum...
    Kısa şaseye niyetliydim benim kullanış amacıma uygun fakat korkuttular beni “İkinci eli kötü uzun şase al” diye...
    Bu konudaki görüşleriniz nedir arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gazeteci63

Konuyu hortlattım...
    Bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar...
    Caravelle 2017-2018 model araç bakıyorum...
    Kısa şaseye niyetliydim benim kullanış amacıma uygun fakat korkuttular beni “İkinci eli kötü uzun şase al” diye...
    Bu konudaki görüşleriniz nedir arkadaşlar ?
    Doğru demişler. Transporter araçların bile kısası pek sevilmez. Carevelle de hic gitmez kısa.

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim.
    (Sanırım istemeyerekte olsa uzun alacağım ikinci el değeri için)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MERHABA
    konuyu birde ben hortlatayım dedim eminim cok konusulup tartısılmıştır ancak ben ilgi konuya denk gelemedim . Şimdi kucuk ölçekli bir işletmem var 8 adet personelim var servis i doldurmadıgı için sabah ve aksam servislerini kendim yapıyorum. Bir mercedes wv alıp sıkışıklıgı azaltmak istiyorum. Şirket üzerine alacagım husi minibüs kapalı kasa camlı van hangisini almalıyım src her 3 ruhsat bilgisinde şartmı ayrıca neden 2.5 130 bg almamam gerekiyor koltuk sayısı 8+1 mi 9+1 olmalı acil yardımlarınızı bekliyorum yazım yanlısı olduysa özür dilerim ekran klavyesi ve mouse la yazdım şimdiden teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokaz

MERHABA
    konuyu birde ben hortlatayım dedim eminim cok konusulup tartısılmıştır ancak ben ilgi konuya denk gelemedim . Şimdi kucuk ölçekli bir işletmem var 8 adet personelim var servis i doldurmadıgı için sabah ve aksam servislerini kendim yapıyorum. Bir mercedes wv alıp sıkışıklıgı azaltmak istiyorum. Şirket üzerine alacagım husi minibüs kapalı kasa camlı van hangisini almalıyım src her 3 ruhsat bilgisinde şartmı ayrıca neden 2.5 130 bg almamam gerekiyor koltuk sayısı 8+1 mi 9+1 olmalı acil yardımlarınızı bekliyorum yazım yanlısı olduysa özür dilerim ekran klavyesi ve mouse la yazdım şimdiden teşekkür ediyorum
    Araç aldınız mı?

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.