Şimdi Ara

Volkswagen Polo 1.0 TSİ Highline 303.000 Tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
7.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama trendline olması lazım bu sayılmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almayın kardeşim 160.000 tl poloyamı verilir diye erteleye erteleye bu hale geldim. İyikide almışım .

2 haftada 80.000 tl kar hangi yatırım getiriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haykouz H kullanıcısına yanıt
    İstanbul dışı ise evet. Çok güzel yerlerde çok güzel evler alınabilir ona hemfikiriz.

• Bu saatten sonra bu fiyatları kabullenmekten başka çare yok. Öyle sanıyorum ki gidişat daha boş arabalara doğru olacak. Şu Hindistan'da falan satılan hava yastıksız arabalar gibi.

Zira arabalar alım gücümüzü aştı artık. Pahalı olan Polo değil, tüm arabaların fiyatları böyle oldu.

• Araba alınmasına karşı değilim özellikle alınacaksa yıl dönmeden alıımması taraftayım. Ama ben de polo sahibi olarak o aracın 300k tl ustune satılabileceğini düşünmüyorum. Vw gerekirse az ındırım yaparak o aracı yıne vergi diliminin altında tutacaktır. Yoksa kimse şu donemde bu faiz oranlarıyla 300k ustu paraya polo almaz.

Soyle ornek vereyim hatta 200 e- manuel 215 e comfortline otomatık polo alabilecekken sırf hıghlıne dıye kımse gıdıp 300+vermez.

• alperdgal A kullanıcısına yanıt

Hocam bende aynısını düşünüyorum 2. Elde faydasını görmüş olacağız. Yoksa 303 polo için hayal paralar

• 2019 otv indirimde 1.0 highline dsg beyaz renk118.500 e kadar inmislerdi almadik.

• quote:

Orijinalden alıntı: whitewolf101

Nasıl alıyorsun somut olarak anlatır mısın kaçırdığımız bir yer varsa biz de bilelim. Hertzden baktım şimdi egea yıllık kiralamada aylık bedel 3500tl artı KDV diyor. O da yıllık KDV dahil 45 bin lira yapar. 3 sene de hiç artmasa bile 135 bin lira. 300 binden 135 bini çıkarınca elde kalan 165 bin liraya satılan dubleks ev örneklerini alabilir miyim bulunduğum 300 bin nüfuslu ilde 2+1 vermiyorlar o paraya

ya hocam sizin amacınız üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi tabiki somut olarak tek tek araştırıp bakmadım burda anlatılmak istenen büyük tablo siz somut örnek istemişsiniz fakat konumuz polo 1000 cc 300 bin tl bundan ala somut örnek mi var allah aşkına

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Dağdan alir dogru diyor

valla ister dağdan ister şehir merkezinden 3 büyük il ist ank izm hariç kalan 78 il den merkezi konumdan 250 bin tl ye daire bulunur alınır kalan 50 bin tl ile araç kiralanır şimdi işim gücüm yok tek tek buna zaman ayırıp araştırcak halim yok isteyen açar google ı bakar

• quote:

Orijinalden alıntı: qun4L

İstanbul dışı ise evet. Çok güzel yerlerde çok güzel evler alınabilir ona hemfikiriz.

tabiki istanbul ankara izmir dışı kalan 78 ilimiz var ve merkezi konumda ev alınabilir 1000 cc polo yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: luridline

Mecaz anlatım... Hatay-Niğde-Erzurum taraflarında daire alınır bu para ile üzerine de araç kiralarınır, mecazi anlatımı destekliyorum. Fakat İstanbul Ankara İzmir Bursa bambaşka dünya.

Avusturdaya bayideki yazıyı söylüyorum. 10000 Eurodan başlayan fiyatlar :) (confortline) an itibari ile çarp 10 ile 100.000, ekle %50 ötv 150 bin, ekle %18 kdv 177 bin, bizde ise 182 bin (Nakliyat ve bayilik farkı 5 bin bence uygun)

Burada şunu sorgulamak önemli Euro Dolar bizi nasıl ilgilendirmiyor? Bizler malesef sadece maaşlarımızı döviz ile almıyoruz.

artan döviz kurlarının karşılığı alım gücü olarak bize dönüyor malesef daire parasına 1 litrelik 4 tane teker alabiliyoruz şaka gibi ama gerçek ayrıca bursada merkezde kentmeydanına çok yakın gazcılar osmangazi ptt civarı 250 bin liraya ev alınabiliyor abim bursada yaşıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ince.hastalik

zihniyet mantık bu olduğu sürece arabasız yayan kalırsınız. B segmenti araçlarda 230’un altında otomatik araba kaldı mı?

ne önerirdin kardeşim , ne alsaydık?

Ekim ayinda 230bin tl ye hibrit chr aldik :) dsg scala alan oldu, full paket 308 alan oldu, dizel otomatik c3 aircross alan oldu, arona fr alan oldu

• 250 ye aldigin evin kirası ne olacak ?

Kac yila amorti edip kar getirecek ?

Kiracısı ayri dert ,evin bakimi vergisi ayri dert

50 bine de anca Şahin alirsin

• apolyonn A kullanıcısına yanıt
    Pahali

• Biri şaka desin şu fiyata :) Olsun doğalgazımız var istesek her aileye 5 er tane dağıtırız :)

• Eğer nakit ile aldıysanız konuşacak pek bişey yok geç bile kalmışsınız güle güle binin. Fakat borçla aldıysanız yazık sizede yıllarca verdiğiniz emeğede...

• masterap M kullanıcısına yanıt

Arabada almandan şaşmayacaksın, çok araç değiştirmeyi severim, o yüzden piyasası hızlı bir araç olması lazımdı. Citroen,toyota, peugeot güzel arabalar ama fransız,tercih nedenim değildi o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ince.hastalik -- 3 Kasım 2020; 23:59:18 >
  • Benz Jilzay kullanıcısına yanıt

Nakit hocam sırf ötv dilimine girecek diye aldım. Araba 1 haftada 50.000 tl arttı.

• ince.hastalik kullanıcısına yanıt

Herkesin kendi tercihi, saygi duyarim ancak bol bol alternatif var. 230bin tl ye polodan kaliteli daha cok arac sayarim :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.