Şimdi Ara

VOLKSWAGEN JETTA 2006/2008 MODEL HK. (Kullanıcıları Lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
48.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    jetta almayı düşünüyorum araç ile bildiğiniz yada eklemek istediğiniz bir konu varsa paylaşmanızı isterim.

Lpg hakkında...
    http://forum.donanimhaber.com/m_60143639/tm.htm

Yakıt Tüketimi
    http://forum.donanimhaber.com/m_33019124/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 10 Mayıs 2012; 13:45:39 >

• konunun amacı ne anlayamadım ama

aynı motorlu sıfır golf 37.000 liraya satılırken 2006 model 122 bin'de jetta'ya 31.000 vermek ne kadar mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stochastic34 -- 6 Mayıs 2012; 10:52:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stochastic34

konunun amacı ne anlayamadım ama

aynı motorlu sıfır golf 37.000 liraya satılırken 2006 model 122 bin'de jetta'ya 31.000 vermek ne kadar mantıklı?

ww JETTA
    2005\2008 kasa jetta ile ilgili GENEL bir konu açtım

Burada anahtar teslim fiyatımı bu fiyat ayrıca golf un en boş kasası diye biliyorum...
  • • Jetta
    • 1.4 TSI Comfortline
    • 1.6 Comfortline
    • 1.6 FSI Comfortline
    • 1.6 FSI Midline
    • 1.6 Midline
    • 1.6 Primeline
    • 1.6 TDI Comfortline
    • 1.6 TDI Primeline
    • 1.9 TDI Midline
    • 1.9 TDI Primeline
    • 2.0 FSi Comfortline
    • 2.0 TDi Comfortline

yukarıdaki modellerin açıklamalarını bilen var mıdır?
    en çok tercih edilen modeli hangisidir?
  • Comfortline'lar en donanımlı versiyondur.Comfortline almanızı öneririm.
    1.6 seçeneği LPG'ye tam uyumludur.
    1.6 FSI pek tutulmaz.LPG'ye uyumsuzdur.
    TDI'lar dizel seçenekler.
    TSI ise yine LPG'ye uyumsuzdur fakat,verimli bir motordur.Hem performanslı hem de diğer benzinli atmosferiklere göre ekonomiktir.

Dizel versiyonların temiz ve km'si düşürülmemiş olanlarını uygun fiyata bulamazsınız.
    1.6 Comfortline + LPG en mantıklı seçenek olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Comfortline'lar en donanımlı versiyondur.Comfortline almanızı öneririm.
    1.6 seçeneği LPG'ye tam uyumludur.
    1.6 FSI pek tutulmaz.LPG'ye uyumsuzdur.
    TDI'lar dizel seçenekler.
    TSI ise yine LPG'ye uyumsuzdur fakat,verimli bir motordur.Hem performanslı hem de diğer benzinli atmosferiklere göre ekonomiktir.

Dizel versiyonların temiz ve km'si düşürülmemiş olanlarını uygun fiyata bulamazsınız.
    1.6 Comfortline + LPG en mantıklı seçenek olacaktır.

TAHMİNİ BİR BÜTÇE AYIRMAK İSTESEN NE KADAR AYIRMAM GEREKİR/
  • öncelikle almayı düşündüğün araç sınıfının kralı diyebileceğimiz bir otomobil.yani temizi bulunursa hiç düşünmeden alınır.
    Dod tarzı yerlerden bir sürü sıkıntı çıktı bulaşmanı önermem.
    http://www.sahibinden.com/volkswagen-jetta-1.6-comfortline
  • bu bahsettiğiniz kasa gerçekten başarılı...

direk sahibinden aramanız sizin faydanıza olacaktır...
  • jettanın km deki tüketimi hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 9 Mayıs 2012; 15:25:38 >
  • nasıl bı secenek dusunuyosunuz satmayı dusundugum 1.6 2008 model Primeline siyah jettam var 8.900 km de hıc kullanılmadı ki iç tavan ısıklarında jelatın duruyo nasıl kullanıldıgını dusunun artık cok ufak bır vuruk var(sag onde çöp kontejnırına vurmustum) yazın ortası gıbı satmayı dusunuyorunm
  • aracınıza ne kadar istiyorsunuz hocam?
  • Bu Jetta'ların en büyük sıkıntısı, arka koltukta ortada bulunan tümsek. 5. kişi için yolculuk eziyete dönüşebilir...
  • Merhaba
    Jetta alacaksanız Comfortline modeli almanızı tavsiye ederim. 2. el de boş araba alınmasını tavsiye etmiyorum.
    Comfortline' da Esp, yokuş desteği, far ve silecek sensörü, otomatik kararan dikiz aynası, geri vitese takıldığında kaldırım hizasına inen ayna vb. birçok özellik bulunmakta.
    Araçta emin değilim ama 8 veya 10 adet hoparlör var. Ses konusunda da sizi tatmin edecektir.
    Siyah renge bej iç döşeme çok yakışıyor. Bakımı zor olsa da tavsiye ederim. Aşağıdaki resim aracıma ait.

Yakıt konusuna gelecek olursak İstanbul' da şehir içi ortalama 9 lt yakıyorum. Bu ay 8 lt' ye düşürdüm. Tamamen yol şartlarına ve sürüş tarzına bağlı aslında. Yeri geldiğinde 10-11 lt' de yaktığım zamanlar da oluyor.

Aracınıza Lpg taktıracaksanız 1.6 mpi motoru tercih etmelisiniz. Lpg kullanmayacaksanız tsi veya fsi daha iyi seçim olur sizin için.

• quote:

Orijinalden alıntı: erzi

Merhaba
    Jetta alacaksanız Comfortline modeli almanızı tavsiye ederim. 2. el de boş araba alınmasını tavsiye etmiyorum.
    Comfortline' da Esp, yokuş desteği, far ve silecek sensörü, otomatik kararan dikiz aynası, geri vitese takıldığında kaldırım hizasına inen ayna vb. birçok özellik bulunmakta.
    Araçta emin değilim ama 8 veya 10 adet hoparlör var. Ses konusunda da sizi tatmin edecektir.
    Siyah renge bej iç döşeme çok yakışıyor. Bakımı zor olsa da tavsiye ederim. Aşağıdaki resim aracıma ait.

Yakıt konusuna gelecek olursak İstanbul' da şehir içi ortalama 9 lt yakıyorum. Bu ay 8 lt' ye düşürdüm. Tamamen yol şartlarına ve sürüş tarzına bağlı aslında. Yeri geldiğinde 10-11 lt' de yaktığım zamanlar da oluyor.

Aracınıza Lpg taktıracaksanız 1.6 mpi motoru tercih etmelisiniz. Lpg kullanmayacaksanız tsi veya fsi daha iyi seçim olur sizin için.

Kaç modeldir aracınız ve piyasa sı nedir?

birde (geri vitese takıldığında kaldırım hizasına inen ayna) bu özelliği ilk defa sizden duydum mükemmel bir şey:)

JETTA NIN GENÇLİĞİ:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 10 Mayıs 2012; 13:40:57 >

• quote:

37 bin liraya nerede golf var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

quote:

Golf 1.6 102 PS Trendline 36.900

http://binekarac.vw.com.tr/fiyat-golf.aspx

EN BOŞ GOLF KISACA (TREDLİNE)

• quote:

Orijinalden alıntı: gltknln

quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

quote:

Golf 1.6 102 PS Trendline 36.900

http://binekarac.vw.com.tr/fiyat-golf.aspx

EN BOŞ GOLF KISACA (TREDLİNE)

Allah Allah.. Şaşırdım gerçekten doğuş indirim yapmış sanırım. En boş golf bile 40 bin liradan fazlaydı bir ay öncesine kadar.

• fikri olan

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=374198

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 10 Mayıs 2012; 14:19:47 >
  • quote:

fikri olan

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=374198

yukarda yazdım da okumamışın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erzi

Merhaba

Kaç modeldir aracınız ve piyasa sı nedir?

birde (geri vitese takıldığında kaldırım hizasına inen ayna) bu özelliği ilk defa sizden duydum mükemmel bir şey:)

Aracım 2007 model. Devletin belirlediği kasko değerlerine bakarsak 34.000 tl kasko değeri var ama genel olarak piyasası 32.000 tl civarında.
    Tabi aracım km' si, orjinalliği belirliyor fiyatı.

Kaldırım hizasına inen aynalar, hız sabitleyici, dijital klima, deri direksiyon ve vites, 10 hoparlör, 10 hava yastığı, soğutmalı torpido gibi özellikler comfortline modelinde mevcut.

Sizin baktığınız araç 1.6 mpi motor. Lpg ile uyumludur. Lpg kullanacaksanız bu araç size göre. Lpg kullanmayacksanız tsi veya fsi bakın.
    Aracın sorunu yoksa alınabilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.