Şimdi Ara

Volkan Babacan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu çocuk FM'de bir zamanlar fırtınalar yaratan, Volkan Demirel'in veliahtı ve Milli Kalecimiz gözüyle bakılan çocuk değil mi? Yoksa ben mi karıştırıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: lombi

Bence Aziz Yıldırım satın almış hatalı pas vermesi için.

Valla orasını bilmiyorum o senin görüşün de, bu çocuk ne kadar geleceği parlak bir çocuktu , fb a2 takımında oynuyordu sanırım. Kayseri'ye kiralık mı gitti yoksa tamamen verildi mi?
  • Valla Beşiktaş ile oynanan kupa finalini hatırlıyorum da.Aman aman ..
  • volkan babacan tam kabzımal..zaten bedelsiz olarak verildi,sözleşme uzatılmadı diye biliyorum..
  • Bu kadar mal olmasa idi FB göndermezdi.Yaptığı onca hatadaydı onun klüpten gitmesi..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Bence Aziz Yıldırım satın almış hatalı pas vermesi için.

Valla orasını bilmiyorum o senin görüşün de, bu çocuk ne kadar geleceği parlak bir çocuktu , fb a2 takımında oynuyordu sanırım. Kayseri'ye kiralık mı gitti yoksa tamamen verildi mi?

Verildi sanırım. Babacan balon. Mert Günok geliyor, onu görün siz asıl 2 sene sonra.

Ya var ya o senin balon dediğin adamı ben FM'de yılın kalecisi yaptım , ama o zaman FM'de 3d motor yoktu, dur ss duruyorsa hala ekleyeyim.

• Bir şey ima edilmeye çalışılıyorsa komik olur.
    Volkan'ın kapasitesini izleyenler bilir kimsenin veliahtı falan değildi.İlk 11 de sahaya çıktığı maçlar faciaydı FB de.
    Bunu bir Bjk'li birinin söylemesi daha ilginç.2008-2009 sezonunda oynanan tr kupa finali var Bjk'yle.Kupayı elleriyle vermişti adam size...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuşburnu

Bir şey ima edilmeye çalışılıyorsa komik olur.
    Volkan'ın kapasitesini izleyenler bilir kimsenin veliahtı falan değildi.İlk 11 de sahaya çıktığı maçlar faciaydı FB de.
    Bunu bir Bjk'li birinin söylemesi daha ilginç.2008-2009 sezonunda oynanan tr kupa finali var Bjk'yle.Kupayı elleriyle vermişti adam size...

Onu ima eden ben değil sizsiniz yalnız
  • Mert çok iyi geliyor onu kaybetmemek lazım. Fiziği, refleksleri yerinde.

Serkan'ı çok beğeniyordum Ankara'da oynarken, bulamadı kendini bizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Mert çok iyi geliyor onu kaybetmemek lazım. Fiziği, refleksleri yerinde.

Serkan'ı çok beğeniyordum Ankara'da oynarken, bulamadı kendini bizde.

mert gerçekten iyi kaleci ama tecrübeye ihtiyacı var yani 3-4 yıl sonra gerçekten as kalecimiz olur
  • Adamı boşuna satmamışız abi, Kayseri alıp kaleye koyunca da bizim suçumuz olur şimdi ha
    Bu arada Bjk'li bir abim (herhalde kendi takımını bizim takipçimiz falan sanıyor) yorumu:
    Q7 ve Guti'ye gerek yok, kaleci yetiştirip rakiplerimize satalım

Allah sabır versin diyorum böylelerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

Adamı boşuna satmamışız abi, Kayseri alıp kaleye koyunca da bizim suçumuz olur şimdi ha
    Bu arada Bjk'li bir abim (herhalde kendi takımını bizim takipçimiz falan sanıyor) yorumu:
    Q7 ve Guti'ye gerek yok, kaleci yetiştirip rakiplerimize satalım

Allah sabır versin diyorum böylelerine

Ben de bu haftanın mazereti nerede kaldı diyordum

• mazeret bilmemne ama güzel hata yaptı çocuk dakka 3. iş koptu orda zaten.ben daha fazla fark bekliyodum ama olmadı.ne çok tesadüf var arkadaş konu fener olunca.ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

mazeret bilmemne ama güzel hata yaptı çocuk dakka 3. iş koptu orda zaten.ben daha fazla fark bekliyodum ama olmadı.ne çok tesadüf var arkadaş konu fener olunca.ilginç...

Aziz Yıldırım İbrahim Üzülmez'i gaza getirmiş diyorlar Toraman'a yumruk atması konusunda, buna ne diyorsun?

Hakem hatası olmazsa topçu hatası arıyorsunuz. Biz ne yapsak size dokunacak, bu değişmez.
  • U21 - U20 milli takımında da çok iyiydi yanlışım yoksa, çok büyük kaleci olacak denerek geldi ama olmadı. Biraz saldı herhalde kendini oldum ben diyerek.. Yakın mesafeden başarılı ama uzaktan çok gol yiyordu bizdeyken de. Bugün gördük ki topa vurmayı da bilmiyormuş. Umarım toparlanır.

@ilkerinanc

abicim sen de şöyle ironik konuşup germe ortalığı, yukarıda da yazıyor bak aynı adam verdi size kupayı
  • kalecinin yapmaması gereken bir hataydı.ancak oldu.diger türlüsünü düşünmek bile istemiyorum.sadece kötü bir tesadüf...........

demek isterim ama şu yukarıdaki yorumları görünce niye böyle birşey diyeyim ki adamlar bize anca giydirmiş ben niye objektif olayım,adamlar sürekli dalga geçmiş ben niye geçmeyim diyorum.

neyse sizin gibilere uymaya gerek yok.agzınıza geleni söyleyin Beşiktaş hakkında.

kötü tesadüf....

• Volkan bize de yardım etti her takıma ettigi gibi...
  • Çok ilginçsiniz gerçekten. Her hatanın altına bir nane aramak huyunuz olmuş. Paranoyak olmuşsunuz.

Geçen sene Leo Franco 35 metreden içeri aldı Selçuk'un şutunu. Son maç Onur hayatının maçını oynadı bize karşı. Adam neleri çıkardı. Şimdi biz de bunların altında bişey mi arıyalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

mazeret bilmemne ama güzel hata yaptı çocuk dakka 3. iş koptu orda zaten.ben daha fazla fark bekliyodum ama olmadı.ne çok tesadüf var arkadaş konu fener olunca.ilginç...

yaş kaç
  • BJK,volkan babacan cidden çok iyi kaleciydi oyunda ama fm eski başarısında değil oyuncu keşfetmede.son yıllarda baya sallamaya başladırlar oyuncunun yeteneklerini.mesela ben Babacarın o hale gelebilceğini sanmıyorum adam çift Torres olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.