Şimdi Ara

VOLAR 9.7 Tablet Paylaşım-Destek [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
15
Favori
107.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ELİT-AŞ

quote:

Orijinalden alıntı: cahilimben

quote:

quote:

ben 7070 li numara ile görüştüm mail adresimi aldılar en kısa sürede geri dönüş yapıcaklarmış ilgili bir şekilde haber bekliyorum bence sonuçta alıcaklar gibi

benden de mail aldılar ama bu sabah görüştüm.olmayacak gibi dediler.3G desteklemiyor dediler,sürüm olarak 4.1 yüklü doğru ama dediğim gibi 3 G siz tatmin etmez asla.

ben görüştüğüm bayan bir arkadaştı kesin bir bilgi yok çalışabilir yada çalışamaz dediler bence yazılımından kaynaklanıyor düzelicekdir beklicem

Normalde erişimde mobil erişim olması lazım öyle bir menü de yok 15 gün iade hakkımız varsa 2 gün daha bekleyebilirim tabiki.umarım olur her yerde kablosuz bulmak problem oluyor.kutusuna baktım onda bile 3g yazıyor.

bence bu gün sonuçlanır haftaya kalırsa herkez iade edicek gibi duruyor birde iade ettikten sonra desteklerse o zmn çok üzülücem içimden bir ses yazılım güncelleme ile sonuçlanıcak gibi diyor teknik servis elinden geleni yapıyor sankide kafamı başka şeyler geliyor hı-level markasında sorun yoktuda bunda neden oldu birde başka markalar gelicekmi gene acaba

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben 7070 li numara ile görüştüm mail adresimi aldılar en kısa sürede geri dönüş yapıcaklarmış ilgili bir şekilde haber bekliyorum bence sonuçta alıcaklar gibi

benden de mail aldılar ama bu sabah görüştüm.olmayacak gibi dediler.3G desteklemiyor dediler,sürüm olarak 4.1 yüklü doğru ama dediğim gibi 3 G siz tatmin etmez asla.

ben görüştüğüm bayan bir arkadaştı kesin bir bilgi yok çalışabilir yada çalışamaz dediler bence yazılımından kaynaklanıyor düzelicekdir beklicem

Normalde erişimde mobil erişim olması lazım öyle bir menü de yok 15 gün iade hakkımız varsa 2 gün daha bekleyebilirim tabiki.umarım olur her yerde kablosuz bulmak problem oluyor.kutusuna baktım onda bile 3g yazıyor.

İşletim sisteminde mobil erişim gözükmüyor ama internetten araştığım kadarıyla Google Play Store da 'Mobile Network Settings ' uygulaması var onu kurduktan sonra mobil erişim adları cıkıyor bi deneyin isterseniz

• hangi marka wınn kullanıyorsunuz çünkü bişi buldum ben galiba
  • quote:

hangi marka wınn kullanıyorsunuz çünkü bişi buldum ben galiba

avea jey modem kullanıyorum ben
  • 3g olmuyor yaa :(( turkcel vınn(huawei mobile connect)
  • 3G İçin çok farklı bir yol buldum arkadaşlar.sizlerle paylaşayım 3g li cep telefonunuzdan baglantı ve taşınabilir wi-fi seçeneklerinden androidhotspot u etkinleştirin,sonrasında sanki yanınızda modem varmış gibi ağ şifresi koyun ve tabletinizden kablosuz ağ arayın hemen çıkacaktır full bir şekilde seçin ağ anahtarını girin ve bağlanın.zaten telefonunuz her zaman yanınızda seyyar modem gibi olur.
  • ZTE
    MF190

bekliyoruz hocam..
  • benimde aynı modem ama malesef olmuyor serviste araştırıyoruz dedi.bnm amacım bu tabletle her yerde internete girmek,bunu da böyle çözdüm yani telefonumun olduğu her yerde tabletimde internet olacak.yoksa inanın bende bugün iade edecektim bunun için inşallah bir destekleme programı bulur servis hayır tanıtımında harici 3G tüm hatlar demişler bir de.
  • ben turkcell E176 ile bağlandım bence wınn dan kaynaklanıyor sadece
  • hangi işlemleri uyguladınız acaba,modem otomatik kuruluyor mu
  • quote:

hangi işlemleri uyguladınız acaba,modem otomatik kuruluyor mu

wınn bana ait değil hiç bir ayar yapmadım taktim gördü bende anlamadım cözemedım desteği var gibi ama sonuca ulaşıcaz gibi ama arada kopuyor okadar iyi anlamıyorum teknis servisle görüştüm kontrol ediyorlarmış bilgi beklicem
  • Ben başka model bir tablet kullanıyorum ama 3G modem hakkında bildiklerimi anlatayım belki işinize yarar. Öncelikle Ayarlar -> Diğer -> Mobil Ağlar bölümünde Veri Etkin ve Veri Dolaşımı seçenekleri seçili olsun. 3G modeminizi bilgisayara bağlayıp pin sorma özelliğini kapatın. Bu şartlar altında tabletin otomatik olarak bağlantıyı gerçekleştirmesi gerekiyor. Birde benim tablette Ayarlar -> Geliştirici seçenekleri bölümünden USB hata ayıklaması seçeneğini aktif hale getirmişim bir etkisi var mı bilmiyorum ama denemekte fayda var.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun fiyat performans açısından güzel bir tablet.
  • Bende bugün aldım.Şarjı bitesiye kadar karıştırdım tableti .Genel itibariyle güzel tablet kafasında sorun olanlar için Antutu test sonucu 10000-11000 arası çıkıyor yani bu fiyata İps ekranlı 16 Gb hafıza kartı da takılabiliyor en iyisi denebilir.Alan arkadaşlar içerisinde güzel oyun onericek varmı ?
  • ben de aldım gerçekten çok güzel açıkçası beğen dim harika bi tablet
  • benim elimdeki tablet modeme 5 metre çekmiyor... 3g bağlanmıyor... ekran koyu renkte iken kenarlardan ışık huzmeleri beliriyor.. iade edeceğiz sanırım... onun dışında oyunlar kullanım vs. güzel..
    ama benim için 3g önemli..
  • Üzülerekte olsa tableti iade ettim arkadaşlar.
    Marketin bölge temsilcisi "garantiye göndermek için alın" demiş. Neredeyse garanti işlemi yapacaklardı.
    Ben iade için getirdim dedim. Bir daha aradılar ben de müş hizmetlerini aradım. Neyse 30-40 dk da iade edebildim.. Epeyce canımı sıktılar açıkçası.
    Dışardan komut almadan iade alamıyorlar. BİM bu konuda daha iyi.
  • arkadaşlar bende aldım modemin yanına çekiyo sadece yakındaki bi odaya geçince bağlantı kopuyo hemen. wifi sorununu nasıl çöebilrim bilen varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

Üzülerekte olsa tableti iade ettim arkadaşlar.
    Marketin bölge temsilcisi "garantiye göndermek için alın" demiş. Neredeyse garanti işlemi yapacaklardı.
    Ben iade için getirdim dedim. Bir daha aradılar ben de müş hizmetlerini aradım. Neyse 30-40 dk da iade edebildim.. Epeyce canımı sıktılar açıkçası.

Biraz önce bende iade ettim, tekrar satış için rafa koydular,
  • wifi dışında başka hiçbir problemi yok. sadece başka odaya geçince çekmiyo illa modemin dibinde olman gerekiyo bunu nasıl çözebilirim . bilen birileri varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

Üzülerekte olsa tableti iade ettim arkadaşlar.

Biraz önce bende iade ettim, tekrar satış için rafa koydular,

Geçmiş olsun :)
    Benimkini ne yaparlar bilmiyorum. Cihaz kapalıdan açıldığında ekran sorunu olmuyordu. Bu yüzden belki satışa konur tekrar.
    Ama standby dan çıktığında çuvallıyordu ve wifi si diğer arkadaşların dediği gibi gerçekten zayıftı. Galaxy s2 cep telefonu bile canavar gibi, onun yanında.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.