Şimdi Ara

VOLAR 9.7 Tablet Paylaşım-Destek [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
15
Favori
107.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redvelvet

Kef14, ilk şarjda kapalı konumda mutlaka 12 saat şarj edin.

Wifi konusunda şikayetçiyseniz, marketden Blade Wifi Fix Uygulamasını indirip bir deneyin.
    Küçük zararsız ekstra enerji harcamayan bir uygulama.

Marketden indiremediniz uygulamalar için Markek Enabler uygulamasını yükleyin.
    Root olmanız gerekebilir.

wifinin sadece modemin bulunduğu odada çekmesi sorunu bende de var.Diğer herşey fiyat performans olarak güzel. Blade Wifi Fix programını indiriyorum ama çalıştır bölümü aktif olmuyor.O yüzden çalıştıramadım.Bu soruna çözüm bulan var mı?
  • Tableti değiştirdim başka bir şubeden, bağlantı kopması problemi kalmadı :) süper mi çekiyor hayır tabii ki, ama evin içinde çalışıyor en azından :)
  • ben de aldım ses hariç çoğu şeyinden memnunum, 15 gün iade hakkı vermeleri de çok güzel, iyice karıştıralım bakalım cihazı...
  • Birisi sormuştu. Tablet kapalı şekilde şarj oluyor. Yalnız şarjın sona erip ermedigini gösteren bir işaret olmadigindan tableti açıp bakmak gerekiyor. Usb den şarj olup olmadığına bakan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge Dredd

Birisi sormuştu. Tablet kapalı şekilde şarj oluyor. Yalnız şarjın sona erip ermedigini gösteren bir işaret olmadigindan tableti açıp bakmak gerekiyor. Usb den şarj olup olmadığına bakan var mı?

USb den şarj olmuyor, dosya transferi yaptım ama şarj simgesi çıkmadı. Birde bu cihazlarda google play sorunu var, google cihazı tanımadığı için bir çok uygulamaya uyumsuz diye izin vermiyor. Bir üst başlıkta bir arkadaşımız Artes D9702 cihaza gameloft oyunlarının ve diğer bir çok uygulamanın sorunsuz yüklenebilmesi için root yaptı, bu root D712 de de çalışıyormuş. Bizim cihazda aslında birebir aynı donanıma sahip gibi, bu root uygulamasını denemek lazım ama tabiki riskli bir iş. Riski ben şimdilik göze alamadım. Deneyecek bir arkadaş çıkarsa duruma göre bende yapıcam..

linki:http://forum.donanimhaber.com/m_69621614/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z@bers -- 28 Aralık 2012; 9:10:30 >
  • quote:

Ne sattıklarındanda haberleri yok adamların (A101)
    Broşürde ne yazıyor, kullanıcının karşısına neler çıkıyor.
    Tableti 12 saat süreyle şarjda bırakın.

Sizin dediğiniz gibi ilk şarjı 12 saat yaptım. Peki bundan sonraki şarjlar için bir tavsiyeniz var mı?

• Flash diski taktım, ama içindeki dosyalara nasıl gireceğim bulamadım. Bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Dredd

quote:

Ne sattıklarındanda haberleri yok adamların (A101)
    Broşürde ne yazıyor, kullanıcının karşısına neler çıkıyor.
    Tableti 12 saat süreyle şarjda bırakın.

Sizin dediğiniz gibi ilk şarjı 12 saat yaptım. Peki bundan sonraki şarjlar için bir tavsiyeniz var mı?

Cep Telefonu teknisyeni bir tanıdığım "ilk üç şarzı tamamen bitirip tekrar tamamen doldurup kullanın, daha sonrasında istediğiniz zaman şarza takıp istediğiniz zaman çekebilirisiniz" dedi.

Bu konularda uzman olmadığım pek bilgi sahibi değilim, bu uygulama doğrudur, belki yanlıştir bilemem...
  • Bende bugün hayırlısıyla aldım. 1-2 aydır artes 821 -712derken nasip bu imiş . artes 712 dede alüminyum kasa nedeni ile wifi problemi oluyordu. ben alır almaz mağazada android tel in wifi si ile deneme yaptı şimdilik sorun yok hatta arabaya bindim denedim en yakın bina 8-10 metre uzakta iken 2 wifi buldu biri 2- iğeri 3 çubuk.dalgalanma varmı diye mağazada sarja taktım her hangi bir problem yok şimdilik nazar değmesin bu fiyata bu özellik. alanlara şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: redali79

Bende bugün hayırlısıyla aldım. 1-2 aydır artes 821 -712derken nasip bu imiş . artes 712 dede alüminyum kasa nedeni ile wifi problemi oluyordu. ben alır almaz mağazada android tel in wifi si ile deneme yaptı şimdilik sorun yok hatta arabaya bindim denedim en yakın bina 8-10 metre uzakta iken 2 wifi buldu biri 2- iğeri 3 çubuk.dalgalanma varmı diye mağazada sarja taktım her hangi bir problem yok şimdilik nazar değmesin bu fiyata bu özellik. alanlara şimdiden hayırlı olsun.

Bende de wifi sorunu çıktı, modem le aynı oda da 5 kademe çekerken, yan odaya geçiyorum, kapılar açık, modem direk karşımda 2 kademe çekiyor, ama sürekli bağlantı kopuyor.

sanırım iade edecem, ölü pixselden sonra wifi sorunu çıkınca cihazdan iyicene soğudum...
  • Arkadaşlar servisle görüştüm de 3G İçin yurtdışıyla görüştüklerini ancak umutsuz olduklarını büyük ihtimalle desteklemeyeceğini söylediler.Başka bilgisi olan var mı acaba?Biliyorsunuz 3G siz tablet büyük bir eksidir.harici 3g var diye almıştım.iade etmeyi düşünüyorum.
  • olcay1414. eğer çalışmıyorsa Root yetkisi gerektiriyor uygulama cihazınızı root etmeniz gerekir.

Judge Dredd, tamletinizde ES Files Exprolarer programı olması gerekiyor, programı acın sol üst köşede mavi bir yıldız göreceksiniz.
    Dokunun Kart ve usb nin takılı olduğunu gösteren bir sekme göreceksiniz.

tabletinizin şarj süresini deneyerek bulacaksınız led göstergesi olmadığına göre, tahminime göre en az 4 saatde full şarj olur.

Zabit Ersin, Root için servisinize telefon açıp sorun garanti dahilinde mi diye. Bazı firmalar Root yetkisini garanti kapsamına almıyor, fiziksel bir zarar vermediğiniz sürece.
  • Dün buradan iade eceğimi söylemiştim.

A101 e gittim. Şu an yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Öğlenden sonra bölge yetkilisi gelecekmiş. Öğlenden sonra gelin dediler.
    Düşmüş olabilir gibi bir laf ettiler. Öğlenden sonra eğer bu yönlü bir iddiaya devam ederlerse büyük bir a101 skandalı ve macerası başlamış olacak benim için.

Ekranın durumu iyi değil.
    Bir süre kurcaladıktan sonra kayboluyor.

VOLAR  9.7 Tablet Paylaşım-Destek [ANA KONU]

..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

Dün buradan iade eceğimi söylemiştim.

A101 e gittim. Şu an yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Öğlenden sonra bölge yetkilisi gelecekmiş. Öğlenden sonra gelin dediler.
    Düşmüş olabilir gibi bir laf ettiler. Öğlenden sonra eğer bu yönlü bir iddiaya devam ederlerse büyük bir a101 skandalı ve macerası başlamış olacak benim için.

Ekranın durumu iyi değil.
    Bir süre kurcaladıktan sonra kayboluyor.

VOLAR  9.7 Tablet Paylaşım-Destek [ANA KONU]

..

hocam, ordan sıkıntı yaşarsınız, ki sorgusuz sualsiz iade almaları lazım, aksi bir durumda 444 4 101'i arayın durumu izah edin ve onları şikayet edin.

Benim üründe bir tane ölü pikxel var, iade etmek istiyorum dedim, tamam alırız dediler,
  • ben 7070 li numara ile görüştüm mail adresimi aldılar en kısa sürede geri dönüş yapıcaklarmış ilgili bir şekilde haber bekliyorum bence sonuçta alıcaklar gibi
  • Geçmiş olsun. Sorgusuz sualsiz geri almaları lazım.
    Siz mazaret göstermek durumunda bile olmamalısınız.
    Beğenmedim geri iade edicem deyin verin geriye.
    Ben de bir arkadaşa ısmarladım ve aldırdım.
    A101 çalışanı kullanın beğenirseniz garantiyi başlatalım.
    Beğenmezseniz iade edin demiş.
    Akşam elimde olacak. En ufak sorun göreyim iade ederim.
    Bu şartlar olduğu için A101 den alıyoruz cihazları.
  • arkadaşlar bence tabletin yazılımı ile alakalı sürüm olarak 4,1,1 yazıyor ama piyasada bulunan tabletlerin coğunda 4.0.4 sürümü var ve 3g vinn calışan cok model ve marka var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo_1907 -- 28 Aralık 2012; 11:59:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahilimben

ben 7070 li numara ile görüştüm mail adresimi aldılar en kısa sürede geri dönüş yapıcaklarmış ilgili bir şekilde haber bekliyorum bence sonuçta alıcaklar gibi

benden de mail aldılar ama bu sabah görüştüm.olmayacak gibi dediler.3G desteklemiyor dediler,sürüm olarak 4.1 yüklü doğru ama dediğim gibi 3 G siz tatmin etmez asla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ELİT-AŞ

quote:

ben 7070 li numara ile görüştüm mail adresimi aldılar en kısa sürede geri dönüş yapıcaklarmış ilgili bir şekilde haber bekliyorum bence sonuçta alıcaklar gibi

benden de mail aldılar ama bu sabah görüştüm.olmayacak gibi dediler.3G desteklemiyor dediler,sürüm olarak 4.1 yüklü doğru ama dediğim gibi 3 G siz tatmin etmez asla.

ben görüştüğüm bayan bir arkadaştı kesin bir bilgi yok çalışabilir yada çalışamaz dediler bence yazılımından kaynaklanıyor düzelicekdir beklicem
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ELİT-AŞ

quote:

ben görüştüğüm bayan bir arkadaştı kesin bir bilgi yok çalışabilir yada çalışamaz dediler bence yazılımından kaynaklanıyor düzelicekdir beklicem

Normalde erişimde mobil erişim olması lazım öyle bir menü de yok 15 gün iade hakkımız varsa 2 gün daha bekleyebilirim tabiki.umarım olur her yerde kablosuz bulmak problem oluyor.kutusuna baktım onda bile 3g yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.