Şimdi Ara

Vodofone Alt Yapı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ben vodofone fibermax almak istiyorum bizim apartmanda sadece süperonline kutusu var vodofone fiberi kurarken süperonline kutusundanmı çekicekler yoksa vodofon'un kendi kutusumu olmak zorunda

• geçme bence vodafone çok kötüı
  • Superonline kutusundan çekecekler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Az önce beni aradılar dediler altyapı varmı dediler bende bilmiyorum siz bakarmısınız dedim sistem arızalı bakınca gün içinde size haber vericez dediler ben vodafone un kutusu olması gerektiğini sanıyordum ama demekki süper onlineden sadece apartmanda fiber olması yetiyor dimi illa vodafone nin süper onlinenin ayrı ayrı kutusu olması gerekmiyor dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theimam5

Az önce beni aradılar dediler altyapı varmı dediler bende bilmiyorum siz bakarmısınız dedim sistem arızalı bakınca gün içinde size haber vericez dediler ben vodafone un kutusu olması gerektiğini sanıyordum ama demekki süper onlineden sadece apartmanda fiber olması yetiyor dimi illa vodafone nin süper onlinenin ayrı ayrı kutusu olması gerekmiyor dimi

Evet superonline olsa yeter. Ayrı ayrı kutuya gerek yok..

• Vodafone pişmanlıktır
    eskiden ttnet abonesiydik o zaman bi sorunumuz olsa en azından adam geliyordu bakıyordu iyi kötü
    şimdi o da yok vodafone u arıyorsun geri dönmüyorlar mesaj atıyorlar sorun çözüldü diye çözülen hiçbişey yok daha tövbe
  • selim752 S kullanıcısına yanıt
    Dsl de oyle olabilir ama bu fibermax dsl de tt disinda neyden alirsan al bilerek cozmuyor baglantiyi gec yapiyorlar

• fibermax ı nasıl veriyor kimin altyapısıyla veriyor
    Superonline

• süperonline varsa onu kullanın vodafone un henüz doğru düzgün bi sitesi bile yok
  • Bugün geldiler bağladılar 100mbs olan internetim 4,5 mb hızı var gönderme hızı daha yüksek acaba daha yeni bağlattığım içinmi böyle internet hızı diye düşünüyorum yoksa böyle olursa çok sıkıntı
  • Theimam5 T kullanıcısına yanıt
    Hat değerleri nasıl orda yazar "ulaşılabilir hız" falan diye
    Fiberde hat degerleri yokki

Vdsl degil bu hocam FiberMax Fiber optik kablolarla cekiliyor Gpon

• Theimam5 T kullanıcısına yanıt
    Kabloyla baglanirsan 1000mbps alirsin kablosuzda oyle oluyor

• iyi de modem arayüzünde yazmıyor mu yani o şeyler ben çok gördüm hat değerleri hız vs.
    Yok fiberde olmuyor onlar superonline kullanmadiniz mi hocam

Verdikleri modem 50 60mbpsye kadar cikisi var kablosuz kablolu baglarsa anca 100oluyor

• vodafone bu ara çok sorunlu pek tavsiye etmem

• Evet beyler kabloyu taktım hız 30 lara çıktı İnşallah 80 leri 90 ları görürüz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.