Şimdi Ara

Vodefone faturaya yansıt alt limitsiz 50TL (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
25
Favori
41.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam teşekkür ederim 100 TL iade gözüküyor başvurumu yaptım. Bu link genel bi link mi ben anlayamadım oradaki durumu mobilden giriyorum. Vodafone a ait bir link mi. Nasıl ulaştınız vs detaylandırabilir misiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, geçmiş mesajlarda link vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daquied kullanıcısına yanıt

buradan bir arkadaş paylaşmış. Bende sorguladım 100,1 tl gözüküyordu. iban girdim 6 gün sonra hesabıma geçti. Bu link anladığım kadarıyla başka operatore falan geçince oradan kalan paraları falan görmemize yarayan bir link. Ama iadelerde gözüküyor.

• huseyinterzi H kullanıcısına yanıt
    Ben de sorguladım 100 tl gözüktü çok sağolun

• harubate H kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

• huseyinterzi H kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun, faturasız olan hatta direk yüklenmişti, faturalı yatmamıştı.
    100.1tl iade talebi yaptım sayende.

• Benim 101 TL göründü iade istedim,ne gelen para oldu ne de şimdi iade de görünmüyor, müşteri hizmetlerine ulaşabilirsem yine uğraş dur şimdi ...

• hidolgoo kullanıcısına yanıt
    4 iş günü içinde gelir yazıyor, talep yapıldığı için artık görünmemesi normal , IBAN doğruysa geç gelir ama gelir

• Öncelikle konu sahibinden, devamında yöneticilerimizden rica etsek şu linki ufak bir açıklama ile ilk mesaja eklesek soran olursa oraya yönlendirsek. 2 aydır milletin 100 lira orada yatıyor Allah bilir. Farkında olmayan/soran olursa ilk mesaja yönlendiririz.

• KURTum kullanıcısına yanıt

Cümlemizden hocam inşa Allah. Paylaşan arkadaştan Allah razı olsun.

• Ben 75 liralık alışveriş yaptım kuponla 25 düştü 50 fatura yansıt yaptım 2 aydır yansımadı aradım 2 kampanya birleşmez dediler hiçbir yerde yazmıyor bu ekran görüntüleri var dedim bizde biliyoruz yazmadık ama kural bu deyip resmen dolandırıcılık yaptılar bir daha değil alışveriş uygulama açmam resmen kazıkçılık

• KURTum kullanıcısına yanıt

4 işgünü çoktan geçti iban hatası olur umarım bakalım bekliyorum,cevap için teşekkürler

• Bunlar 130tl me çöktü. Ve elimizden hiçbişey gelmiyor thh ye gidilir mi sizce

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 9 martta yaptigim mobil odemeli alisverisin 50tl iadesi 30nisanda kesilen nisan faturama yansitilmis.

Edit: Kuponda kullanmistim 25tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 3 Mayıs 2022; 14:52:55 >
  • izmirlim21 kullanıcısına yanıt

nasıl hocam?

ben kaç defa kuponla aldım yansıdı hep.

• Martta yaptigim alisverislerden bu ayki faturama 26 tl indirim yansitilmis 50 değil. Zaten faturam 39tl tutuyordu 13 e indirmisler. Bir sonraki ay da bu şekilde düşerler galiba anlamadim.
    Kupin da kullanmistim o alisverisimde

• pisst0n kullanıcısına yanıt

Valla müşteri hizmetleri direk bu cevabı verdi şaşkınım koskoca vodafone dolandırıcılık yapıyor

• Katıl 50 TL mayıs 4-8 arasında yatacaktı alan oldumu. yanı nısan ayında harcadıgımız mobıl ödemelerı.

• https://www.vodafone.com.tr/Borc-Alacak/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

İki fatura önceki kampanyadan iadelerimizi yukarı daki linkten başvurarak bugün itibariyle aldık.

• daquied kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi bu linkten başvuru yaptım ama 50 tl iade olması gerekirken 100,01 tl görünüyor, anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatogun -- 7 Mayıs 2022; 12:55:22 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.