Şimdi Ara

Vodefone faturaya yansıt alt limitsiz 50TL (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
25
Favori
41.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya sartlarini biliyor yorumluyor sirkete kan kusuyor. Ama hic bir yerde nakit iade yazmiyor. Sistemsel bi sorunlari var muhtemelen acigi gormus keyfine gore kullaniyor. Al iste kardesim nakit iade senin. Senin dogrun benim yanlisim.

Hayir daha garibi 50 siparise 100 iade aldiginida rahatca soyleyip kampanyayi kendine uydurmasi. Vallahi pes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expert034 -- 24 Nisan 2022; 16:37:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacak bölümü sadece vodafone ait bir durum değil. oradaki 100 tl iade sadece bu kampanya için değil. Otomatik ödeme talimatı olur fazla çeker, hat değiştirirsin faturasızdır hattın içerde bakiye kalır oradan iade alırsın. Kimse kimseye bedavadan para vermez. Birde gelmiş biliyorum ayakları yapıyor. Kaç yıllık hat gelmiş açık diyor bide sen bana sabır ver.

Ek olarak.

Bu kampayadan ssport için f1 sever 2 arkadaş aldık onda siteden kontrol ettiğimizde iade gözükmüyor. Orada parası gözükenlerin bu kampanya ile alakasıda olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 24 Nisan 2022; 18:38:28 >
  • Samedsarp S kullanıcısına yanıt

benim faturasıza 100 yattı fakat , sizin gibi 15 nisanda faturası kesilen faturalı hattıma bir iade olmadı umarım dediğiniz gibi olur.

• KURTum kullanıcısına yanıt
    Hocam takipteyiz bakacagiz cok az bir zaman kaldi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim 2 faturamdan 50 şer tl düşmüş. 3 hat üzerinden kullanmıştık. 3. Daha kesilmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8156ACF80 -- 24 Nisan 2022; 21:50:25 >
  • Benim de iki aydir faturamda düşme olmayınca gidip iade istemiştim. Biraz önce iademi yaptılar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iadem hesabıma geldi bilginize.

• 6 mayısı bekliyorum bakalım yansıtacaklar mi 50 TL iadeyi faturaya. Ancak şöyle bir durum var faturam 40 lira , kalan 10 TL yi diğer ay mı düşecek o zaman ?

• Direkt belirtilen iban a iade an itibariyle yapıldı.

• Dün 100 TL iadem banka hesabıma geldi.

• 100 tl banada gelmiş

• yansımış faturama

Vodefone faturaya yansıt alt limitsiz 50TL

• Yusuf_Ozkan kullanıcısına yanıt
    Mart ayinda yaptiginiz mobil odeme iadesimi bu gelen? Herhangi bir sikayet kaydi vs olusturmusmuydunuz?

Ben martta mobil odeme yaptim iade gelmedi henuz, sikayet kaydida olusturmadim.

(Bu ayda 2 defa mobil odeme yaptim birisi 30tl iade kapsaminda digeride KATIL diye mesaj atilan 50tl iade kampanyasi.)

• arkadaşlar buradan ne alıyorsunuz? çoğu ürün neredeyse market fiyatının 2 katı.

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Proline kedi kumu aldim 43tl den 33e dusuyordu en ucuz burdaydi
    Syoss keratin sac spreyi aldim 50tl en ucuz burdaydi :)

Sadece süpermarkette geçmiyordu, her şey yanımda da geçiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnifeRex -- 27 Nisan 2022; 1:30:15 >
  • KnifeRex kullanıcısına yanıt

bizim burada market yok hocam:) yanımda var sadece neye baksam 2 katı fark vardı

Her şey yanımda da bazen uygun fiyatlı ürünler çıkıyor. Mesela iki gün önce 3 metre ugreen cat7 örgülü ethernet kablosu 10 tl ye sattılar.

• benim hâlâ yansımamış ne yapsak ki

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    evet hocam mart ayında ve hemde kod ile yaptığım alışveriş, herhangi bir sms de atmadım, şikayet kaydı da olusturmadim. otomatik uygulamislar indirimi.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.