Şimdi Ara

Vodefone faturaya yansıt alt limitsiz 50TL (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
25
Favori
41.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

bana dedıklerı şu konturlu hatlar kampanyaya katılamıyor ılgınc gercekten.

• OmC43 kullanıcısına yanıt
    Saçmalamışlar resmen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ARKADAŞLAR, Nısan ayında katıl50tl- katıl20tl- sms atıp katıldım- kuponda kullandım- toplam 5 hattan alışveriş yaptım 2 hattıma sabh 160+160 yuklenmıs- diğer 3 hattımıda faturalıya tasımıstım onlarda ıade vb. veya faturadan dusme yok- edevlettende baktım- 5 mayısda faturalı yaptım fınansbankın ücretsiz fatura ödeme kampanyasına katılmak ıcın gecmıstım- Bilginize-

2 kontorlu hattımada 160+160 geldi

• VesPerN kullanıcısına yanıt

Beyler bu kampanya veya benzerleri devam ediyor mu bu ay da?

(Faturama yansıt ile 20tl ye kadar iade ile bu ay diyelim 40tl alışveriş yaparsa bir kişinin hazıran faturası 20tl eksik gelir mi mesela? ayrıca 6 lira 3 ayda bir mobil ödeme ücreti de var)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jagenhagar kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum var.
    Lakin öncesinde Vodafone yanımdaydı aradım, oradaki konudan bihaber temsilci siz alışverişte zaten bir indirim kampanyasından faydalanmış siniz, ayrıca bu faturama yansittan faydalanacağınız dedi.
    Öyle bir ibare yok vs dedim, adam sistem bu dedi. Neyse fatura netleşene kadar beklefim ve Mayıs faturam oluşmadı, sanki mahsuplandi gibi hissediyorum.

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Faturasız hattıma sıkıntısız olarak geliyor yüklemeler.

Hangi kampanyaya katılırsanız o kadar yükleme iade gelir size de .

• Vodafone bu kampanyada benim 50 TL üstüne yattı,bir sürü müşterisi var hepsi olmasa da bir kısmından bile bu kârı yapsa iyi bir çözüm de yok iban verip iade talebinde bulundum ama yok yine gelen giden....

• 50 TL Hediye 30 Nisana kadar olan kampanyadan iade alabilen oldu mu? Müşteri temsilcisi onda ilk alışveriş şartı vardı diyor. Dedim onda yoktu Mayıstaki kampanyada ilk alışveriş şartı geldi. Ama anlatamadım bir türlü. Salağa yatıyorlar resmen. Koca vodafone'un düştüğü hallere bak. Soğudum resmen. Uygun bir operatör bulursam geçerim. Sinir stres sahibi olmam en azından.

• Arkadaşlar iade sorguladığımız bir ekran vardı bulamıyorum

rica etsem atarmısınız

• burak_143 B kullanıcısına yanıt
    Bende müşteri hizmetlerine bana Katıl 50 kampanyası gelmiş diyorum öyle bir kampanyamız yok diyor :-)

• pek alınacak bişey yok sanırım 50tl indirimle pek bişey göremedim bende...

yemeksepeti max 50tl iade vardı bi kurcalayım.

• VesPerN kullanıcısına yanıt

banada öyle dedıler ama 2 hattımada 160+160 tl geldı 3 faturalı hattıma henuz ıade gelmedı. şaka gıbı kampanyadan haberlerı yok ben tum harcama vb.. mobıl ödeme ıle yapmıstım bırde ramazan ayı dolasıyla cocukalra cevreme hedıyelerı burdan yollamıstım 300 tl ıadede sorun yok 3 fauralı hattımı beklıyorum

• İadeler gelmeyen devam ediyor

Faturasız hat.
    Vodefone faturaya yansıt alt limitsiz 50TL

• Vodafone beni bu konuda çıldırttı, faturalı hat, iade yapmışız diyip duruyorlar, eskiden bir sonraki ay iade yansıyacakken şimdi alışverişten 3 5 saat sonra yansıyor.

50 TL ve 40 TL leri daha önce kullandığım için sadece KATIL 20 TL ile Herşey Yanımda Alışverişlerine 25 TL olan yansıyor şuan alışverişten 3 5 saat sonra.

Ben anlamadım ne yapıyorlar defalarca 20 22 kez kayıt açtım mayıs ve haziran ayları için yansıttık diyor yansıyan birşey yok. Borç alacak kısmından baktım 269 TL alacak çıktı bugün İBAN a gönder seçeneğiyle gönderdim bakalım.

• daquied kullanıcısına yanıt

Hat kimin adınaysa ona ait bir iban yazdıysanız ödüyorlar hocam 4 günde, kampanya değişti anladığım kadarıyla 1 ay sonra gelmiyor artık direkt düşüyorlar faturadan doğru mu? Bu arada müşteri temsilcilerinin haberleri yok bu kampanyadan şaka gibi geçenlerde uzman dedikler birine bağlandım ben anlattım öyle ancak iadeyi yaptılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ukko -- 2 Ağustos 2022; 17:10:12 >
  • Yok ben 10 12 kez de görüştüm telefonla hiç biri benim anlayıp bir çözüm koymadı ortaya, site üzerinden açtığım kayıtların cevapları zaten şaka gibi.

Evet iki aydır öyle oluyor alışverişten 3 5 saat sonra yansıyor, geçen temmuz ve bu ağustos öyle oldu

Edit: daha öncede borç alacak kısmından neredeyse hergün kontrol ettim yoktu birşey dün akşam görünce hemen IBAN yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 2 Ağustos 2022; 17:13:39 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.