Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.347
Cevap
45
Favori
175.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende netspeed bekliyorum İstanbul da yılbaşında aktif olacaklarmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

Bende netspeed bekliyorum İstanbul da yılbaşında aktif olacaklarmış

Büyük şehir sıkıntı. Çok kişi olunca sistem tıkanıyor. Az nüfuslu yere gideceksin =)
  • nike35 kullanıcısına yanıt
    Turknet gibi bu da patlar diyorsun

• ben türksat kablonet kullanıyorum 24mbit 75aknli sınırsız internet +tv+vizion sinema paketi 52 tl konuşturan eğlenceli tarife
  • taahhüt bitiyo vodafonenet te hala aknsiz paket yok. turknete geçececeğim. neden geri kaldı bu şirket anlamadım. eninde sonunda akk yi kaldıracaklar
  • arkadaşlar iptal dilekçesi örneği var mı ??

taahüdüm bitmek üzere ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

arkadaşlar iptal dilekçesi örneği var mı ??

taahüdüm bitmek üzere ..

Online işlemlerden indirebilirsiniz

https://drive.google.com/file/d/1xEwzj8mYqsidq7LqqCv9e45u9GXHVGAx/view?usp=drivesdk

• Beyler son fiyat nedir şuan ulen gittik SOL a geçtik geçmez olaydık ilk fatura geçiyor hız düşürüyorlar hattı kısıtlayıp 25 TL kesilme bedelini yansıtılıyor Allah belanı versin SOL.

• CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Beni aradılar sözleşme bitiyor 62.90₺ dan paketinizi güncelleyelim dediler kabul etmedim.

16mbps 120gb akn paketindeyim.

Pelicell telekoma başvuru yaptım gelip kendi sistemlerini kuracaklar en düşük 24 mbps (bölgeye göre daha fazla da olabilirmiş kelip keşif yapacaklar) 4mbps upload hızı 49₺

Çatıya anten kurup her daireye kablo çakiyorlarmış.

Taahhüt yok.

Sadece İstanbul da hizmet veriyormuş şimdilik.

İzmirde Netspeed kullanabilirsiniz fiyatları uygun.

• Vodafone'nun hizmeti iyidir 2 yıl sorunsuz kullandım aslında bu hızı sabitlemeleri ve doğru porta takmalarıyla ilgili.

Netspeed'e baktım fiyatlar mükemmel 20-30 TL aşağısına ben 2 yıl önce 50 veriyordum şimdi 70 veriyorum %30 fark var ve AKN yok.

21 ay taahhüt var bozabilirsem geçeyim tavsiyeniz için sağolun.

Bence 21 ay beklemeye değmez 3 aylık ceza ödersiniz maksimum 200₺ ben olsam cayardım.

İzmir i bilmem ama istanbul da son 3-4 aydır sıkıntılı akşam 19:00-23:00 arası internete girilmiyor.

Arıza kaydı bırakıyorum sorun yok bina içi tesisatı kontrol edin diyor :))

Normalde çalısan tesisat 19:00-23:00 arası bozuluyor nedense

Hat 80mbps hız kaldırıyor bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

Bence 21 ay beklemeye değmez 3 aylık ceza ödersiniz maksimum 200₺ ben olsam cayardım.

İzmir i bilmem ama istanbul da son 3-4 aydır sıkıntılı akşam 19:00-23:00 arası internete girilmiyor.

Arıza kaydı bırakıyorum sorun yok bina içi tesisatı kontrol edin diyor :))

Normalde çalısan tesisat 19:00-23:00 arası bozuluyor nedense

Hat 80mbps hız kaldırıyor bu arada

200 den fazla tutar ya 200 olsa direk bozardımda kurulum aktivasyon bide modem var hepsini ekleyince 500-600 ü bulabilir bu da büyük rakam keşke geçmeseydim ya böyle olduğunu bilsem hayatta geçmezdim hızı 0.12 mbps düşürüp 25 TL hat açtırma ücreti istiyorlar ya tam rezillik.

Bu arada benim hat 16 yı kaldırıyor bana verdikleri hız 8 dalgalanmalardan dolayı 8 e sabitlemişler BTK ya başvurup burdan yürüyüp o bedeli ödemeden iptal edebilir miyim acaba ?

Bina içi tesisat yeni yapılan binalarda mevcut banada öyle dediler ankastreden direk eve kablo gidiyor hep aynı yalanlar siz hız bayağı iyimiş ucuz bi firmadan AKN siz fibere geçin bence 80 Mbps nedir ya

Haberdar et kısmında sorun var alıntıladım bende.

Pelicell 'e başvuru yaptım kendi sistemlerini kuracaklar binaya. 1-2 ay süre verdiler kurulum için, benimde 2 ay sonra sözleşme bitecek zaten

Telekom alt yapısından uzak durmak lazım kaldırmıyor artık

• 16/5mbit kullanıyordum taşınınca 8/3mbit'e düştü. Hadi neyse. Birkaç saat önce aradılar, "internet kullanımınız ortalamanın çok üstünde, akşam 7-sabah 7 arasında hızınızın 1mbit'e düşmesini kabul etmezseniz aboneliğinizi tek taraflı olarak iptal etme hakkımız var" dediler. Aylık kullanımım 450gb.
  • Faustus F kullanıcısına yanıt
    Vodafone mu dedi bunu?

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Evet, ben de şaşırdım. 450gb yüksek bir rakam fakat az kullanan var, çok kullanan var, ortalaması alındığında Vodafone'u batıracak bir rakam değil. Saçma bir uygulama.

Not: Bir ay süre sonrasında internet kullanımım değişmediği takdirde iptal edeceklermiş. Biraz palavra gibi geliyor falan bu saatten sonra ben kapatırım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faustus -- 12 Aralık 2017; 15:0:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faustus

Evet, ben de şaşırdım. 450gb yüksek bir rakam fakat az kullanan var, çok kullanan var, ortalaması alındığında Vodafone'u batıracak bir rakam değil. Saçma bir uygulama.

Not: Bir ay süre sonrasında internet kullanımım değişmediği takdirde iptal edeceklermiş. Biraz palavra gibi geliyor falan bu saatten sonra ben kapatırım zaten.

aynen , bende bakıyorum.

akn kotamı aşmamama rağmen 6mb veriyorlar,

daha önce sol ve tt 13mb aldım.
  • selamlar;

vadafone taahüdüm bitmesine 25 gün var, 4 ocak 2018 de taahüdüm bitiyor.

türknete geçme işlemlerini başlattım.

15 kala geçmeyi planlıyorum.

15 günlük cayma bedeli ne yansır acaba ??
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    8mbit konusunda da bana yalan söylüyorlar sanırım. Çünkü hem TTnet hem de Türknet bizim binaya 16mbit verebiliyor. 16'dan 8'e düşürüp bir de akşam 7'den sonra 1mbit teklif etmek küfür gibi. Ben de Türknet düşünüyorum.
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    O kadar kişi sorun yaşarken sizdeki cesarete hayran kaldım

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.