Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.348
Cevap
45
Favori
175.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taahutsuz, birde 1~2 aya akn kalkacak, yeni tarifeler çikacak vs, sorun yaşarsam geçerim başka iss ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

selamlar;

vadafone taahüdüm bitmesine 25 gün var, 4 ocak 2018 de taahüdüm bitiyor.

türknete geçme işlemlerini başlattım.

15 kala geçmeyi planlıyorum.

15 günlük cayma bedeli ne yansır acaba ??

operatör Türknet ve Türk Telekoma göre diğerleride benzer olabilir, diyelim 24 aylık taahhüdün başında olsun sonunda olsun süresi dolmadan çıktığın anda tarih hiç farketmez, 24 ile indirim farkını çarparlar toplamını alırlar, bu kimisinde 700 TL yi bulmuş, şikayetvar daki şikayetlerde gördüm, aman ha süre dolan tarihin ertesi gün git kapat, yani 9 ise 10 da gideceksin, ben 9 da gittim bu gün kapatırsak azami cezayı ödersin yarın kapatırsak ceza yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    eyvallah, anladım,

operatöre soracağım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

eyvallah, anladım,

operatöre soracağım ..

Operatörler sizi kızdırıp gününden önce taahhüdü bozdurup 700 leri bulan cezayıda alabilmek için saçma sapan şeyler söyleyebilir, sabırlı ol sakin ol dinle ve cevapla ortada hatada olsa iptal etme, bikaç gün zamana bırak, kızgınlıkla iptallerde kazanan onlar oluyor.

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de ttnetten vodafone a geçmeyi düşünüyorum turk net e geçecektim fakat çok sorun yaşandığından ve komşum da bizat benzer sorunları yaşadığından risk almak istemedim. Vodafone dan memnun değil misin acaba? Tttnetten şuan 25 mbit çok rahat alıyorum hattaım da sanırım 5mbite kadar destekliyor fakat şu yalın internet hizmetini fahiş fiyata vermeleri beni bıktırdı. Evdeki telefonu da kapattırmak istiyorum kullanılmıyor çünkü. Vodaofne dan hangi sebepten dolayı memnun değilsin?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Pelicell 24 mbps kotasız taahhütsüz internet 49₺

Forumda konusu var inceleyin.

Başvuru yaptığınızda binaya kendi alt yapılarını kuruyorlar.

Sadece İstanbul içi hizmet veriyor, kurulum biraz uzun sürüyor yalnız.

• Bakacağım dostum teşekkürler.
  • Bir sorum olacak arkadaşlar. Ben şuan turk telekomdan sabit telefon ve internet hizmeti alıyorum. Sabit telefonu tamamen kapattırmak istiyorum. İnterneti de muhtemelen vodafone a taşıyacağım 6 ocakta bitiyor taahüdüm. Geçiş işleminin hızlı olması için hangisini yapmam daha doğru olur?

Öncelikle sanırım vodafone da sabit hat olayı zaten olmadığı için sabit hattı turk telekoma kendim başvurarak kapatmam gerekiyor. Peki interneti de bu şekilde kapatıp sonra sıfırdan mı vodafone a başvurmalıyım yoksa taşıma yaparsam daha mı kolay olur veya siz nasıl yaptınız? Tavsiyelerinizi bekliyorum tşekkürler.
  • arkadaşlar vodafone netten otomatik ödemesi olan varmı sisteme ne zaman yansıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Bir sorum olacak arkadaşlar. Ben şuan turk telekomdan sabit telefon ve internet hizmeti alıyorum. Sabit telefonu tamamen kapattırmak istiyorum. İnterneti de muhtemelen vodafone a taşıyacağım 6 ocakta bitiyor taahüdüm. Geçiş işleminin hızlı olması için hangisini yapmam daha doğru olur?

Öncelikle sanırım vodafone da sabit hat olayı zaten olmadığı için sabit hattı turk telekoma kendim başvurarak kapatmam gerekiyor. Peki interneti de bu şekilde kapatıp sonra sıfırdan mı vodafone a başvurmalıyım yoksa taşıma yaparsam daha mı kolay olur veya siz nasıl yaptınız? Tavsiyelerinizi bekliyorum tşekkürler.

Lütfen cevap
    İnterneti taşımak için vodafonenete başvuru yapın sonra gidip türk telekom dan telefonu kapattırın

• Limonen kullanıcısına yanıt
    Ayın 3-5 i gibi görünüyor 15 inde ödeniyor. Cepteteb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 18 Aralık 2017; 15:5:1 >
  • Bunu sordum özellikle ama o şekilde yapmadıklarını söyledi vodafone bayiisindeki kadın. Pek bilmiyor da sanırım. Şimdi tekrar müşteri hizmetlerine numaramı bıraktım araycaklar tekrar soracağım. Teşekkürler üstat cevabınız için. Geçiş işlemini başlattıktan sonra ev içi kablolar dahil herşeyi hallediyorlar mı ? Bir de süreci başlattıktan ne kadar süre sonra internet aktif hale geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 18 Aralık 2017; 15:32:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

Ayın 3-5 i gibi görünüyor 15 inde ödeniyor. Cepteteb

Bende 15inde ödemiş ama hala ödenmemiş gözüküyordu 3 gün sonra hallettim mail atarak

Bina içi kablolara karışmıyorlar, girişteki kutuya kabloyu hazırlayıp bırakıyor Türk Telekom ekibi, siz daireye giden kabloyu bulup bağlıyorsunuz. O dediğiniz hizmet sadece Türk Telekom dan internet alırsanız var.

Başvuru yaparken telefonu kapatıcam felan demeyin onlar anlamaz.
    İnterneti taşıyacığınızı söyleyin XDSL numaranızı verin tamam telefonu siz gidip kapattırın türk telekomdan.

Net için bayiden başvurı yapın. Mh den yapılan başvuru uzun sürer bağlantısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 18 Aralık 2017; 16:1:36 >
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Sistemden geç düşüyor bazen

• Hattımı taşıma talimati verdim kafam rahat diye sakın düşünmeyin. Ben de bu gaflete düştüm ve 105 liralık 2 fatura ödemek zorunda kaldım.
    Vodafone'a TTnet'ten hattı taşımak için talimat verdim. Hat taşındı açıldı, ben ttnet'i otomatik kapattılar sanıyorum tabi. İlk ay 105 lira fatura geldi, taahhüt bittiği için çıkan ücret bu heralde dedim, geçtim. İkinci ay tekrar aynı fatura gelince olayın iç yüzünü öğrendim. Adamlar hattı taşımak yerine yeni hat açmışlar haberim yok. Hem ttnet hem vodafone bağlantısı mevcut. Ayrıca 49 liralık fatura da hiç 49 lira gelmedi. Hep 55-60 bandında fatura ödedim.
    Velhasıl, tedbiri elden bırakmadan geçiş yapın. Sonra üzülürsünüz.
  • Ustat bu xdsl numarası ne oluyor? Bir de bu daireye giden kabloyu bulup nereye bağlayacağım tam olarak? Şuan modeme giden kabloları ttnet alacak mı taşıma olunca gelip?
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    Benim de korktugum bu zaten. Hocam siz geçiş talimatını müşteri hizmetlerinden telefonla mı yoksa şubeye giderek mi yaptınız vodafone dan? Ayrıca faturanın 49 TL gelmemesine ne gibi bir açıklamada bulundular?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 18 Aralık 2017; 17:57:2 >
    Telefondan basvuru yapmistim.

Kotayi gectigim soylendi. Ttnet'te iken max 30 gb goruyordu hat. Zaten annem babamin kullandigi net bu. Yaptiklari cok bir sey yok. Farkli kullanim olmustur, kota asilmistir yapacak bir sey yok ben ona takilmiyorum. Benim takildigim nokta tasima icin basvurup, hic haberim olmadan yeni hat acilmasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 18 Aralık 2017; 18:46:56 >
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.