Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.348
Cevap
45
Favori
175.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • twitter ve twich.tv gibi sitelere giriş yapabilen varmı çoğu sitede sorun var açılmıyor. vodafone.net kullanıcıları bi kontrol etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 18 Aralık 2017; 20:13:39 >
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    İlginçmiş gerçekten. Turknet desen müşteri desteği leş. Bunların bu kota olayı saçma. 6 sında ttnet taahütüm bitiyor ev telefonundan da kurtulmak istiyorum inan ne yapacağımı şaşırdım hocam varsa tavsiyen bekliyorum.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Eger musteri hizmetleri ile alakam olmaz diyorsaniz ve hattinizin problem cikarmayacagindan eminseniz suanlik en iyi alternatif turknet gibi duruyor. Zira interneti baglattiktan sonra kanli canli bir muhattapl bulmaz imkansiz turknette.
    Ben suan 3 kurus fazla olsun sorun olmasin diye dusunerek hem kendi evimde hem annemlerin evinde ttnet ile devam etme karari aldim. Yildim cunku.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    Ben de ttnete halihazırda bi kapatma dilekçesi verip tekliflerini değerlendirmeyi düşnüüyorum hocam. Zira şuan ttnetten gayet verimli şekilde hizmet alabiliyorum 2 senedir tekbir problem yaşamadım. Çok teşekkkürler cevaplarınız için.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Çok doğru bir karar vermişsiniz teklif iyi gelirse kabul edip devam edin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 2 ay önce 24 ay taahhüt vererek 52 TL den vodafonet i uzattım.

geçenlerde arkadaşım için de müşteri hizmetleri aramış ve 12 ay farklı fiyat 12 ay diğerinden daha yüksek fiyat teklif etmişler.

son dönemde teklif alanlar nasıl teklifler aldılar?
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    16mbps 120GB akn kullanıyorum 63₺ teklif ettiler kabul etmedim.

• türknet aks siz 16mb 60tl ye geçtim

vee..

mutluyum.

şimdiye kadar almadığım hızı almaktayım.

1.4mb torrent indirmem var. vodofonda en max 780 görmüştüm. oda sadece ilk hafta. ilk hafta sonunda 3mb..
  • vodafonet 64 mbit 240 gb akn kullanıyorum, mh aradı 100gb kota 24mbit hız aynı fiyattan 2 yıl sözleşme önerdiler bende şaka mı yapıyorsunuz şuan kullandıgım paketin yarı özelliklerini söylüyorsunuz ayrıca 2018 sonuyla akn kalkacak dedim. bana şuan zaten sizin kullanmakta oldugunuz paketler mevcut degil ve akn'nin kalkacağına dair kesin bir bilgi yok onlar yalan dedi. bende vodafone net ileri gitmek yerine geri gidiyorsa bu sizin suçunuz dedim ve kabul etmedim.

gerçekten yazık vodafone ileri gitmek yerine geri gitmeye çalışıyor. neden acaba?

almayın aldırtmayın. türknete geçin. bunların akılları yerine gelmez, milleti dolandırmaya çalışıyorlar yıl olmuş 2018 hala 100gb akn falan filan.. al o 100gb'ı sen kullan
  • 49.90 tl fatura ile 2 yıllık tahahhutum 7 aralıkta doldu
    ekım 2017 içersınde arandım tekrar 2 yıl tahhut verdım. 52 tl ödeyecegım söylendı.

ocak faturam 69.90 tl olara geldı. buna ıtıraz ettım hanı 52 tl idi
    gelen cevap 7 aralıkla-28 aralık arası gecıs suresınde kı farkmıs
    e dedım tahahut verdım ekım 2017 de

kayıt actırdım bakalım dedım kesınlıkle kabul etmıyorum ödemiyecem dedım
    hatta abonelık sonlandıracagım dedım
    bakalım ne olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone bizi zorla turknete itiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

49.90 tl fatura ile 2 yıllık tahahhutum 7 aralıkta doldu
    ekım 2017 içersınde arandım tekrar 2 yıl tahhut verdım. 52 tl ödeyecegım söylendı.

ocak faturam 69.90 tl olara geldı. buna ıtıraz ettım hanı 52 tl idi
    gelen cevap 7 aralıkla-28 aralık arası gecıs suresınde kı farkmıs
    e dedım tahahut verdım ekım 2017 de

kayıt actırdım bakalım dedım kesınlıkle kabul etmıyorum ödemiyecem dedım
    hatta abonelık sonlandıracagım dedım
    bakalım ne olacak.

bana da 52 TL denildi ama 55 küsür fatura geldi.

ben belki vergi falan arttı diye düşünüyordum demek farklı bir durum varmış

hocam tahahhut verıyorum 2 ay oncesınden uygulamıyor
    bana demezmı geciş donemı bundan sonra 52 tl dıye
    kesınlıkle kabül etmedm actırdım bı kayıttaha bakalm
    kapatacam dedım.

+bırde ınternet vergılerınden bazılarınada indirim olmus galıba. %15 deb %7,5 e düşmüş galıba

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    irtibat halinde olalım bende hemen arıyorum
    Hocam mesajla sonuc geldi

İtirazim red olmus

Ne yapcaz simdi?

69 tl oduyecez galiba

Ne salakca bi is.

Sikayetvara yazayim birde.

• merhab arkadaşlar Sözleşme zamanım doldu , az önce aradılar bu sefer 55 60 liradan sözleşmeyi yeileyelim diyorlar. TEkrar 49 liradan yaptırabilen var mı ?

• Bu ay sonuna kadar netspeed hizmet vermeye başlayacak onun fiyatları uygun taahhüt de yok

• quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

Bu ay sonuna kadar netspeed hizmet vermeye başlayacak onun fiyatları uygun taahhüt de yok

Evet az önce o netspeed konusunu okudum , 8 mbit sınırsız 40 liraymış , 6 ay sözleşme yaparsan bağlantı ücretide almıyorlarmış. Ona geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 5 Ocak 2018; 21:51:05 >
  • Şikayetım e olumlu yanıt gelmedi
    şiakyet var a baktım ora ile firma hıç ilgilenmemiş
    bende btk ya şikayet etiim bakalım ne olacak.

bıraz baktım taahüt bıtımı yenı taahüt başlamada ilk ay hep geçirmiş faturaları

• quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

Bu ay sonuna kadar netspeed hizmet vermeye başlayacak onun fiyatları uygun taahhüt de yok

türkiyenin %80 ninde yok. bir anda nasıl hizmet vermeye başlayacak. bu kadar kısa süre içinde olacak şey değil.
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.