Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
547.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom dan Vodafone a geçişim yarın gerçekleşiyor lakin ben gittiğim bayi de yine kendime ait esnaf tarifesinde bulunan hattımı referans göstererek Red 10 u 49 tl ye almak istedim ancak bana bunun mümkün olmayacağını belirttiler bende devreden 6 ya geçiş için başvurdum. Tabi başvurudan bi gün sonra ise mh ile görüştüm red 10 nun dediğim gibi olabileceğini söylediler bende bayiye gittm durumu bildirdim ancak iş işten geçti dedi.

Şimdi sorum şu şekilde.

Yarın hattım açıldık tan sonra mh yi arayıp red 10 a 49 tl ye geçebilir miyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joker80 kullanıcısına yanıt
    Mhyi aramayin direk eposta atin donus yapsinlar genel mudurlukden mh beceremez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarigol45

Dun paketi biten 2 mega yeni iki hattim daha 2 ay once gelen mesaja 19 tl den devam icin onay vermeme ragmen 22 tl den yenilendi ayin 23 undede benim mega super paket olan hattima bakalim ne yapacaklar simdilik evdeki 3 vodafone hat ocak ayi ilk haftasi tasinacak vodafone bu kafayla giderse avcunu yalar milleti enayi yerine koymayi unutacak

Aynı şekilde 19TL'lik olan tarifemi yine mesaj gelmesine ve onaylamama karşı bugün 22TL'ye yenilendi. Önümüzdeki ay ben de TT'nin 18'lik olanına geçeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

quote:

Orijinalden alıntı: sarigol45

Dun paketi biten 2 mega yeni iki hattim daha 2 ay once gelen mesaja 19 tl den devam icin onay vermeme ragmen 22 tl den yenilendi ayin 23 undede benim mega super paket olan hattima bakalim ne yapacaklar simdilik evdeki 3 vodafone hat ocak ayi ilk haftasi tasinacak vodafone bu kafayla giderse avcunu yalar milleti enayi yerine koymayi unutacak

Aynı şekilde 19TL'lik olan tarifemi yine mesaj gelmesine ve onaylamama karşı bugün 22TL'ye yenilendi. Önümüzdeki ay ben de TT'nin 18'lik olanına geçeceğim.

O tarife nasıl hocam?
    Bende TT'a geçeceğim vodafondan kurtulacağım artık.
  • Merhablar. Is degisikligi sebebi ile ev degistrdm. Eve de net baglatmayacagim. Telefondaki net ile isimi goruyorum. Mecburen daha yuksek int kapasiteli pakete ihtiyacim var. Red paketleri uygun gibi duruyir. Red 10 mesela. Bide sosyal pass eklettgmde istedgm gibi oluyor. Red harici onerebilecegnz paket varmi. Genelde instg whatsap tarzi takiliyirm nette

• superhead kullanıcısına yanıt
    https://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-turuncu-small-500-paketi-yeni

*Selfy’nin Turuncu Small 500 Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 18 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 25 TL'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

https://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-turuncu-small-500-paketi-yeni

*Selfy’nin Turuncu Small 500 Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 18 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 25 TL'dir.

bU TARİFEYE EN YAKIN, yAŞ SINIRI OLMAYAN bir tarife var mı acaba. 25 yaş sınırı olmasa bu tarife bana göreydi. Gerçi bana 2 gb internet'te yetebilir.. araştıran arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.daha 1 yıl kadar önce 15 tl ilebeşladığım tarife 22 tl oldu...Vodafonun bu sürekli fiyat arttırmaları sebebiyle Ben de ocakta telekoma geçeceğim.

• ideaidea İ kullanıcısına yanıt
    25 yaş altı bir tanıdığınız aracılığıyla selfy'e geçebilirsiniz. İlla sizin 25 yaş altında olmanıza gerek yok. 25 yaş altı bir TC ile oluyor.
  • 19 tl mega 2gb tarifem 22 lira olmuş.20 lira altı 1-2 gb interneti olan tarife var mı? Bir de Tt ye taşısam mı diye düşünüyorum.Şu yılbaşını bekleyip vergiden muaf olma durumu nedir ?

• İkisi de tam bana göre tarife. İkisi arasından hangisini önerirsiniz. Selfy gençlere yönelik olduğundan bazı avantajları daha fazla olur gibi. Coşturanda fenrcell müşterisi olmanın herhangi bir dezavantajı, olumsuz tarafı var mıdır acaba.
  • ideaidea İ kullanıcısına yanıt
    selfy de burger king biletix gibi yerlerde indirimler oluyor onlardan yararlanırsınız. fenercelli olursanız maçlara giderseniz bilet alma önceliğiniz oluyor
  • Selfy için 25 yaş altı tc numaralarını nereden bulabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Overkahan

19 tl mega 2gb tarifem 22 lira olmuş.20 lira altı 1-2 gb interneti olan tarife var mı? Bir de Tt ye taşısam mı diye düşünüyorum.Şu yılbaşını bekleyip vergiden muaf olma durumu nedir ?

Up

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Tc numaraları öyle internette gezen şeyler değildir. O tc numarası selfy e kendi kaydolmak isterse haksız kullanımdan dolayı operatör hattınızı sorgusuz sualsiz kapatabilir

• Mega3 tarifesindeyim, geçen ay mesaj gelmişti birşeyler yazın gönderin tarifenin 19tl olsun yazıyordu, yazdım gönderdim geçen ay 19tlye yenilediğim tarife bu ay 22tl olmuş. Yeni birşeyler var mı?

• Hocam hangi tarifeye geçiliyor?

• 20 TL altı tarife tavsiyesi varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Salwation1903

20 TL altı tarife tavsiyesi varmı

Vodafone kadar sahtekar dolandirici bir sirket gormedim. Adamlar iki kisi geldiler gecen yil calistigim yere. Turkcellden gectik neyse kantikli geldi. Sundugu tarifede ekstra superlig maclari var dediler meger kampanya bir ay oncesinde beinsporra gecince durdurulmus iptal olmus. Adamlarin haberi yok. Geri cikmak istiyoruz daha yeni gectigimiz hatta 300 kusur ceza cikariyorlar. Dava ederiz diyoruz anlatiyoruz durumu tamam donus saglayacagiz diyorlar o da yok. Bi daha vodafone mu allah korusun bi daha aveaya bile gecerim vodafone a bulasmam aman diyim

• Mega yeni 22 tl olmuş 3-4-5 gb aralığında en avantajlı tarife şuan hangisi türk telekomda 3 gb 500dk 5000 sms 18 tl. 5 gb 500 dk 5000 sms 22 tl.

22 tl olan mantıklı geldi daha iyi tarife varmı bildiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 27 Aralık 2017; 21:5:24 >
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.