Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
547.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bulundugunuz yere göre degisiyor iki hattim var biri aveada biri vodafonede 6 aydir vodafone paket yuklemiyordum. Gecen ay yukledim isyerinde calistigimiz kisimda cekiyor. Cay ocaginda cekmiyor sinir etti beni avea her tarafta catir catir cekiyodu. Neyseki pajet kullanimi bitti tekrardan aveayi kullanmaya basladim her tarafta sikintisiz cekiyor. Ama esimin isyerindede avea cekmiyor o vodafone kullaniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o-raiser kullanıcısına yanıt
    Bu tarifenin adi nedir?

• ben yeni geçtim vodafone
    faturasız olarak SUPER18 yazıp 7000 gönderince 18 liraya 500 dakika 1000 sms 1 gb internet
    SUPER20 yazıp 7000 gönderince 20 liraya 500 dakika 1000 sms 2 gb internet alınabiliyor pakette doldur özellikli.
  • Red l kullaniyorum

Her yone sinirsiz

12 gb

Spotify

Digiturkplay gs maclari

Red avantajlar

65 lira sizce uygun mu

Bundan dusuk tarifelerde. İnterneti az 40 lirada asagi yok aylik ortalams 10 gb kullaniyorum

Onerebilceginiz bu tarifeden f/p yuksek bi tarife car mi

• Faturasız bittikçe dolan kullanıyorum. Her yöne 750dk 1000 sms 2 gb int 19 TL. Bende bu paketi eklemelerle 1000dk 1000sms 3gb 29 TL yapıyorum. Faturasızda bundan uygunu yok sanırım
  • Bu paketten Nasıl faydalanabilirim

• Byc kullanıcısına yanıt
    Bu pakete nasıl geçilir? Bir vodafone kullanıcısı olarak.
  • yigitmete kullanıcısına yanıt
    Kardeşim normalde bittikce dolan 19 tl ye sadece yeni hat ve baska operatorden gelen faydalanabiliyordu. Geçen sene bir arkadaşımız konu açmıştı vodafone şubesine gidip sistemden yaptırabilirsiniz diye ben o şekilde yaptırdım.

Vodafone uygylamasında bana özelde 250 dk aylık 5tl 1gb int aylık 5tl bunları aktif ettim 10 lirada bunlar.

• rusty19 kullanıcısına yanıt
    Aile indirimi mi 65 tl hocam iyi fiyat

• Bittikce dolan 1gb paketim habersizce bittikce dolan midi olmuş fiyatida 17den 19a çıkmış ne yapacam şimdi

• Hocam paketim bu konuda göremedim

Yeni fırsat 3gb (hattını taşıyan 26+ yaş)

500dk 1000sms 6gb 35 TL (10tl doldur)

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.)

• Avea 5 gb ligini 25 e veriyor. Tabi 25 yas alti

• Merhaba arkadaşlar bana sadece dk ihtiyacım var sms gerek yok. 500 veya 1000 ortasıda olabilir var mı uygun fiyata bildiğiniz bir paket ?
  • Yarın hattımı vodafone taşıyacam tavsiyeniz varmı, frezone nasıl geçebilirim , kampanya varmı yeni hattını taşıyana?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berixx

Merhaba arkadaşlar bana sadece dk ihtiyacım var sms gerek yok. 500 veya 1000 ortasıda olabilir var mı uygun fiyata bildiğiniz bir paket ?

SUPER600 yaz 7000 e gonder

15 tl ye 500 dk ve 250 mb internet

• Beyler günlük veya haftalık tarifeler var mı vodafone 'da?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doldur paketleri 1 haftalık mı oldu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece internet paketleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllardır ısrarla bölgemdeki çekim sorunlarının giderilmesi için son ana kadar vodafone aboneliğimi korudum ama yıllardır vodafone yönünden hiçbir çaba görmedim bende 2 hattımı birden türk telekoma esnaf avantaj 4gb tarifesine geçirdim 25 tl 750dk 1000sms 4 gb
  • normalde tt faturalı kullanıyordum ama sırf şu 11 tl ye gün boyu sınırsız internet olayı içtin gittim bugün vodafone faturasız a geçtim. 10 tl ydi en son kullandığımda bayağı iş görüyor. dk sms falan fazla kullanmıyorum zaten. yeterli olur bana arada bir indirmelerde kullanmak için (oyun,film vs) .. zaten onun dışında iş yerinde ve evde wi-fi ile bağlanıyorum internete mobil gerekmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 14 Mart 2017; 17:12:56 >
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.