Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.685
Cevap
299
Favori
547.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çoğumuzun başına geldiğini düşündüğüm internet kapalı olsa da tl gidiyor meselesi ile ilgili mesaj geldi vodafone dan. Yani onunla ilgili olduğunu düşünüyorum. Onunla ilgili değilse de lütfen başına bu olay gelipte çözen varsa bildirsin.

MEGA2GB tarifesini kullanıyorum.

2gb

400dk

1000sms

15tl (civarında sanırım)

Normalde interneti 4.5g ile kullanıyorum. Fakat 2 oldu internet paketim bitince tl gidiyor sürekli. - 5.9tl kalmıştı 30tl yükledim 2 gün içinde (sadece wifi ile bağlanmama rağmen) yine - 5.9tl kaldı.

Aradım uygulamalar bağlanmıştır internetinize beyefendi dediler. Mobil veri kapalı dedim hayır kullanmissiniz dediler.

Vodafone forum a yazdım tabiiki ilgilenen olmadı yetkililerden (şaşırmadım da tabii) şikayet bölümüne yazdım "arkaplanda çalışan uygulamalar kullanmış" içerikli cevap geldi. Yahu mobil veriyi açmadan nasıl arkaplandaki uygulamalar internet yiyor ben çözemedim.

Ilk olduğunda da aynı cevabı vermişlerdi.

Sonuç olarak şuan 3g kullanıyorum, sanırım 4.5g nin bir problemi bu. Bikaç yerde öyle okudum yani.

Bana gelen mesaj şu şekilde:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz olayı birçok kişi yaşadı buraya yazdı.

Bu durum vodafone nun duzenbazlığı ve üçkağıdı sonucu oluyor.

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Yıldım ya bunlarla uğraşmaktan. Adam gibi açıklayın işte sistemimizde sorun var diye yani.

• merhaba faturalıdan faturasıza geçeceğim fakat bütün kampanyalı tarifeler numara taşıyanlar için gözüküyor bana tavsiye edebileceğiniz bir tarife var mı? interneti yüksek konuşması az olabilir
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Aleyküm Selam kardeşim , ne yazık ki bu durum sadece vodafonede değil turkcellde de yaşanıyor...mobil veri kapalı olsa bile 4,5g den 3g veya 2g ye düştükten sonra tekrar 4,5 g ye bağlanmaya çalıştığı zaman bu esnada veri alışverişi yapıyormuş 100kb 200 kb civarlarında ama faturasızlarda paketin bittiyse öpmeli koklamalı internet ücretlendirmesi devreye girdiği için bir bakmışsın tl ler düşmüş eksiye geçmişsin, faturalı olup paketi olanlar zaten bu durumun farkına bile varmıyorlar...ben turkcelldeyim ve bir sefere mahsus düşülen ücretlendirmeleri iade ettiler çözüm olarak ise , ya internet paketi kullanın ya da 4g yi kapatın dediler...yorum sizin...
  • sporcu42 S kullanıcısına yanıt
    Enazindan bir kez de olsa adil davranmışlar size. Bana onu da yapmadılar bende 3g kullanıyorum işkence gibi geliyor.

• Beyler mega 3 gb kullanıyorum 19 tlye 10 tlye doldur yapıyorum haliyle min 15 yüklüyorum 5 tl hep vodofone çekiyordu bana yar etmiyordu şimdi bu 5 Tl paketi alınca her ay yenilenir mi toplam 34 tlye 7 gb net oluyor ama 40 tl yüklemek gerekicek heralde vergiden dolayı

• INTERNETEK1GB Hepsi birleşik yazıp 3636ya gonderın 5tl 1gb her ay yenılenır
  • sporcu42 S kullanıcısına yanıt
    Bu olay benim de başıma geldi. Self servis ayarlarindan internet biteceği zaman 4.5 g yi kapatmak yeterliyse güzel haber.

Paylaştığınız için teşekkürler

• Kakà kullanıcısına yanıt
    ne demek ben teşekkür ederim...adamlar zaten milletin sırtından milyon dolarlar kazanıyorlar birde bu sebeple bilmeyen aboneler mağdur olmasın...self servis ayarları internet üzerinden mi oluyor bilmiyorum ama telefondan mobil şebekeler bölümünde ,tercih edilen ağ modu olarak 4,5 g veya lte harici seçenekleri seçersek bu da yeterli oluyor...
  • Arkadaşlar an itibari ile faturalıdan faturasıza geçtim. İstemden farklı paketlere abone oluyor ve fatura gecikmelerinde 12 lira gibi açma ücreti alıyorlar. 30 luk fatura 50 den aşağı düşmüyor. Neyse geçtik faturasıza ama kendimize bir tarife bulamadım. Hangi kodu girsem "Sahip olduğunuz abonelik bu servivi kullanmak için tanımlı değil" mesajı geliyor. Nasıl olacak biçare?
  • Arkadaşlar mega3gb kapandı sanırım benzer birşey varmı eşime 3 yetmiyor türk Telekom da Vodafone da 3 alıp 5 TL ye de 1gb ekleterek en uygun ne alabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: wizâRd

Beyler şu operatör güncellemesi zıkkımını geri alamıyormuyuz ?

2g-3G-4g ayarlama muhabbeti için mi hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuR_BeY

Arkadaşlar an itibari ile faturalıdan faturasıza geçtim. İstemden farklı paketlere abone oluyor ve fatura gecikmelerinde 12 lira gibi açma ücreti alıyorlar. 30 luk fatura 50 den aşağı düşmüyor. Neyse geçtik faturasıza ama kendimize bir tarife bulamadım. Hangi kodu girsem "Sahip olduğunuz abonelik bu servivi kullanmak için tanımlı değil" mesajı geliyor. Nasıl olacak biçare?

Vodafon'un en güzel yönü Vodafon'dan ayrılmaktır.O mutluluğu yaşayın :)
  • 3 mü pakette şu an en uygun kampanya nedir 500 dk 500 SMS. 2 GB gibi

• Sadece 250 300 dk lık faturalı paket var mı bildiğiniz arkadaşlar..sms ve netsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Arkadaşlar annemin hattını vodafone a taşımayı düşünüyoruz sayfa başı çok karışık geldi bana yaş olarak 26 üstü en uygun tarife hangisi 500 dk 1000 sms 2 gb internet yeterli

Bu aktif mi hala hata alıyorum

• SUPER20 aktif mi arkadaşlar veya uygun bir 3lü paket???

• Az önce bu tarife ekranda belirdi. Mega2gb tarifesinde olduğum için geçmedim. Mega3gb benzeri bir şey galiba.
  • Arkadaşlar faturasız hatlar için ek internet paketi öneriniz var mı?
    Turktelekomda faturasız ek paket olarak 4gb aylık 10tl...3 aylık 10gb 35tl...aylık paket abones olunup 6 ay otomatik yenileniyormuş bu fiyata...ayda tek sefer alınıyor..
    3aylık 10gb 35tl olan ise bittikçe alınabiliyor..

Vodafone için aynı fiyatlar olmasa da benzer paketler var mı..tek gorebildigim 4gb paket 39tl ki benzeri turkcell de 35tl, tt'da 10tl...vodafone da niye 39tl çözemedim..

faturasız için ek int paketi önerebilecek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.