Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.685
Cevap
297
Favori
547.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    500 dakika 500 sms ,2 gb internet olan faturalı tarife var mı.

29 TL ye 200 dk 1 gb internet tarifesinde kişi.
  • Vodafone faturasız da sınırsız günlük internet için paket nasıl alınıyor ve "bir onu kullanmak indirmeler için" cümlesindeki "onu "derken neyi kastettiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Vodafone faturasız da sınırsız günlük internet için paket nasıl alınıyor ve "bir onu kullanmak indirmeler için" cümlesindeki "onu "derken neyi kastettiniz acaba?

Herhangi bir internet paketin olmadan interneti kullanırsan kullanım ücreti 11 TL'ye ulaştığında tüm gün sınırsız kullanabiliyorsun.
  • IORI kullanıcısına yanıt
    Max Veri sınırı var mı? Ve hız ne kadar? gün boyu download yapsak mesela

• quote:

Max Veri sınırı var mı? Ve hız ne kadar? gün boyu download yapsak mesela

Sınırsız kullanırsın veri hızı düşme durumu yok diye biliyorum, konuya vakıf arkadaşlar cevap verebilir ben çünkü hiç kullanmadım.
  • quote:

Vodafone faturasız da sınırsız günlük internet için paket nasıl alınıyor ve "bir onu kullanmak indirmeler için" cümlesindeki "onu "derken neyi kastettiniz acaba?

''yeterli olur bana arada bir indirmelerde kullanmak için (oyun,film vs)'' şimdi düzelttim bazen hızlı yazınca anlamsız cümleler çıkıyor :)

diğer sorunuza gelirsek, herhangi bir indirme sınırı yok benim bildiğim. 50 gb ın üstünde hız düşmesi yaşamadan indirme yapmıştım bir ara aynı gün içinde
  • Tamam tesekkurler cevabınız için. Cümlede düşüklük yanlıs yazma Vs olabiliyor.

Bende de faturasız hat var direk kullansam 11 tl den sonra hiç ücret ödemeden sınırsız internet kullanılıyor yani.
    Ayrıca içinde tl olmaması halinde olur mu?

Deneyeceğim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 14 Mart 2017; 18:8:16 >
  • quote:

Tamam tesekkurler cevabınız için. Cümlede düşüklük yanlıs yazma Vs olabiliyor.

Bende de faturasız hat var direk kullansam 11 tl den sonra hiç ücret ödemeden sınırsız internet kullanılıyor yani.
    Ayrıca içinde tl olmaması halinde olur mu?

Deneyeceğim bakalım

Aynen hocam siz normal mobil interneti açıp kullanın.. 11 TL ye ulaşınca bilgi sms i geliyor.. Gece 00.00 a kadar o gün boyunca başka ücret almıyorlar

• Yakın zamanda SUPER20 paketini almayı deneyen oldu mu acaba ? Freezone esnek s kullanıyorum taahhütüm bitiyor faturasıza geçip taahhüt olayından kurtulmak istiyorum bu dediğim paket hala alınabiliyor mu acaba ?

Ekleme : Bu pakette de doldur özelliği var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flat_kil -- 16 Mart 2017; 15:55:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün iş yerine geldiler.Red10 için 45 tl deyince geçtik.İyi mi ettik bilmiyorum ama fiyat fena değil.

• Erhan07 E kullanıcısına yanıt
    Nasıl 45 e aldınız sitesinde baya pahalı bir paket bu
  • Bu ayın sonuna kadar kampanyalı imiş. Hatta TV de reklamıda var.

• Red xs kullanirken(1000dk(extralar)+1000sms+4gb) mh yi arayip taahutumu iptal etmek istiyorum faturasiza tasiyin dedim birkac gun icinde ariycaz dediler yaklasik 10 gun sonunda donus yapildi ve red10 tarifesini onerdiler 2000dk&sms+10gb internet 45₺(vergiler dahil) diyince tav oldum. Ayrica icinde spotify premium, netflix, digiturk play vs ekstralariyla taahhutumu yeniledim. Super olmasa da idare eder bi tarife. Ayrica taahhut sonunda memnun kalirsam ayni fiyat garantisiyle 12 ay daha sozu verdiler...Gorecegiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17-18-19 tl lik 3 u paket var mi ? Konudakiler hata verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Yakın zamanda SUPER20 paketini almayı deneyen oldu mu acaba ? Freezone esnek s kullanıyorum taahhütüm bitiyor faturasıza geçip taahhüt olayından kurtulmak istiyorum bu dediğim paket hala alınabiliyor mu acaba ?

Ekleme : Bu pakette de doldur özelliği var mı acaba ?

18.03.2016 tarihide aldım sorun yok.
  • Bende bu tarifeye geçtim ama spotify veya digiturk play eğlence paketi arasında tercih yaptırdı.ikisini birden vermedi.

• Arkadaşlar ekrana bir teklif geldi kabul ete basmadan gitti, 19 tllik 3GB internet içeren bir tarife nasıl geçiş yapabilirim ?

• Red10 45 TL lik paket için referans istemeden Geçebiliyormuyuz? Bu Paket Havalimanı için Lounge hakkına sahip mi ? ve yılda 5 kez mi kullanılıyor? Taahhüt 24 Ay mı Alıyorlar 12 Ay Mı ?
  • Arkadaşlar bugün hat taşıma yapıcam yani sms geldi bahar m tarifesini seçmişdim her yöne 750dk 1000sms 2gb internet 22tl demişlerdi buna benzer paket varsa nasıl değiştirwbilirim? Önereceğiniz paket varmı?

• mega3gb tarifesi. 19 tl
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.