Şimdi Ara

Vodafone veri işleme izni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
6
Cevap
1
Favori
4.549
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> Vodafone veri işleme izni
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonelinessloneliness -- 27 Şubat 2016; 22:21:33 >

|
    |
  • Yarbay
    7321 Mesaj
    firmalardan reklam gelmesi için onay veriyoruz iyi konuya değinmişsiniz hocam üşenmeyip yazdığınız için emeğinize sağlık.
    |
    |

mustafavmms
  • Yarbay
    2409 Mesaj
    Hocam emeğinize sağlık bende vf yim banada gelip duruyor 4455 den daha az önce geldi 1.5 tl'ye her yöne 80sms falan diyor bu numaradan hiçbir şey kabul etmedim lakin 4000'dan da gelmişti size özel kampanyalardan yararlanmak için onay yazın diyordu yanlış hatırlamıyorsam buna cevap yazmıştım :( Tam hatırlamıyorum ama bu izni aldılarsa 4455den neden hala mesaj gelip duruyor bunların farklı şirket olma ihtimali var mı ? Ve son olarak cevap yazanlar veya kontrol etmek isteyenler nerden bakıpta iptal edebilir ?
    |
    |
    |
    |
    258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lonelinessloneliness

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: lonelinessloneliness

hocam sağol ama engelleyerek nereye kadar adamların niyeti kötüyse bi şekilde istediklerini elde etme yolunu buluyorlar. ciddi bir tepki göstermek gerekiyor. aksi takdirde böyle şeyler giderek can sıkıcı bir hal almaya başlıyor. hani yine biz iyi durumdayız kendimizi korumak için bilgimiz var yoksa da araştırıyoruz. fakat okuma yazması dahi olmayan insanlar nasıl kendini koruyacak böyle şeylerden.

Okuma yazması olmayan adam fişlense ne olur fişlenmese ne olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
haberler
kolayoto.com
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.